koostöö

Alamteemad-PR

marimell PR kui selline tekkis aastal 2008, mil Mari-Leenust ja Meelisest sai ühine tiim, marimell, kes hakkas tegema koos- ja kaastöid erinevate firmade ja meediaväljaannetega.

Meie eesmärgiks pole kunagi olnud noppida Kuldmune, vaid viia tooted ja teenused tarbijateni.

Oleme selle aja jooksul aidanud nii suurematel kui väiksematel ettevõtetel ja eraisikutel (lauljad, kirjanikud, heliloojad) (sotsiaal)meedias kanda kinnitada ning nende tooteid võid teenuseid reklaamida.

Viimased kolm aastat oleme koostöid teinud ka erinevate firmadega läbi meie blogi marimell.eu.

Mida me siis pakume?

  • sisuturundus selle kõige klaasikalisemas mõttes – olgu selleks blogipostitus, essee, pressiteade – saadaval nii meie blogis kui välja saatmiseks.
  • sotsiaalmeedia haldamine – sul endal napib aega, et oma sotsiaalmeedia lehte aktiivsena hoida – meil on selle jaoks aega!
  • tootefotod – vajad abi promopiltide osas? Too oma tooted meieni ja meie anname vastu pildid, mida sina kasutada saad.
  • meedianõustamine – millal kuhu kellele kirjutada, meie teame!
  • ürituskorraldamine – peamiselt korraldame pisemaid koosviibimisi (tüdrukuteõhtud, laste sünnipäevad, näituste avamised, üllatuspeod jne), aga anna märku, mida soovid ja koos leiame kindlasti lahenduse!

Hind oleneb teie soovide suurusest, töömahust ja perioodi pikkusest. Küsi ja sulle antakse! info(at)marimell.eu

Koostöö marimelli blogiga

marimell.eu sai esimese aastaga kaheksa miljonit vaatamist, hetkel on marimell.eu lehe päevane külastatavus keskmiselt 20 000+ tuhat. Peamine marimell.eu lehe külastaja on 20-40aastane kõrgharidusega töötav naine, kes elab linnas (ligi 50% Tallinnas, 40% muudes linnades).

Miks pakkuda oma toodet meile testimiseks või saata meid puhkama uude hotelli?

Blogipostitus on nagu reklaam, ainult et kordades odavam. Milleks maksta ulmelisi summasid ajakirjadele, kus ilmub 10×10 pilt koos kahe reaga ja inimene unustab selle hetkel, mil järgmist lehekülge keerab. Blogist viib otselink sinu lehele ja ta ei unusta sind tšekkida kui blogipostitus läbi loetud, vaid uus aken on juba ootamas.

Andes blogijale võimaluse oma tooteid või teenuseid reklaamida, muudad oma toote või teenuse otsimootoritest paremini leitavaks ja tõstad sellega oma veebilehe liiklust. Blogija jagab üldjuhul oma postitust ka mujal sotsiaalmeedias (marimelli jälgib Facebookis üle 15 000 inimese ja Instagramis üle 6000 inimese :)), sinu jaoks tähendab see oluliselt laiemat auditooriumit.

Kommentaariumid ja arutelud tõstavad sind esile ja soodustavad dialoogi teket. Inimesed teavad ja tunnevad blogijat ja usaldavad tema arvamust rohkem kui suvalist “Kati, 25, Tallinn”.

Mitu keskpärast artiklit kaaluvad üles ühe väga hea artikli. Miks? Sest tihedus loeb. Tõstad tihedust 100%, tõstad efektiivsust 400%.

Kui soovid meiega koostööd teha, oma tooteid-teenuseid meie kaudu promoda ja rahvale tutvustada, ära karda meile oma mõtetest kirjutada info(at)marimell.eu

Meie koostööpartnerite hulka kuuluvad paljud suuremad ja väiksemad ettevõtted. Tule ja liitu ka Sina nendega!

Hinnapäringud ja lisainfo: info(at)marimell.eu

NaguUus_700

minuprint_2
Itella_smartpost_1_RGB

Kasutatud+sülearvutid

Fabula-ja-Marimell

studio108_250

reset_blog

relaxmom_700

minuminu_700

logo_juku_suur

banner_lolopepe_700

logo_sokisahtel

sinulenet

nuppi_banner_250x125

romanna006

linalaps

lapibutiik_

viva-new-logotype

bio2you700

shokobox700peomaailm250

tassikoogid250

Nordelectronics

puuklotsid

funrent-banner-keskmine