LOOSIMINE: vali toode ise!

Mõni aeg tagasi kirjutas mulle üks Läti mööblifirma Yappy (link!), kes Eestis kanda kinnitamas ja pakkus mulle koostööd, et valigu ma aga mida hing ihkab nende tuttuuest veebipoest – siit!

Kuna mul on kõik vajalik olemas, uut beebit tulemas pole, suuremat korterit ka mitte, siis ütlesin, et väga vahva, aga ma parema meelega loosiks välja midagi oma lugejatele. Ja nad olid nõus.

Ettevõte YappyKids on asutatud Lätis. Ettevõte pakub enda poolt väljatöötatud lastemööblit Baltimaades. Lastemööbli disain on välja töötatud koostöös meie klientidega, võttes arvesse klientide ja turu kõiki vajadusi.

Nad ise ütlevad, et nende edu tagab see, et tootes on ühendatud ohutus, kvaliteet ja funktsionaalsus.

Mulle tegelikult väga nende disainid meeldivad, mitte, et nad jalgratta oleksid leiutanud, aga näiteks see voodipesu (link!) on täiega ilus ja ma praegu mõtlen, et vist peaks tellima :) ja näiteks kummutite puhul mulle meeldib, et need on ümarate äärtega (link!), ma mäletan veel liiga hästi kuidas meie kutt oma pead vastu lauaäärt peksis, pidevalt oli otsaesine sinine – üks paranes, teine tuli asemele.

yappy_dresserweb

Meil endal on peaaegu samasugune voodi (link!), küll teise firma oma, aga suht sarnane ja meie kiidame :) uni on seal hea. A, praegu vaatasin, et sellel voodil käib võre juppideks ja üles-alla, meie omal ei käi, aga samas, ma ei teagi, on see parem või ei.

yappy_lale_gultina_white

yappy_lale_gultina_white3

yappy_lale_gultina_white2

No igal sajal juhul, mis ma tühja kiidan, minge kodukale (siia!) ja surfake kõik läbi ja leidke omale toode, mida hing ihkab – kirjutage kommentaar, miks just teie ja mis toodet soovite. Ärge unustage oma emaili, et ma teid võidust teavitada saaksin. Viisakusest visake laik ka Yappy FB lehele (siin!) ja kahe nädala pärast selgub õnnelik võitja, kellele Yappy saadab tema valitud toote otse koju!

Samal teemal

171 Comments

 1. Kuna beebipoiss eeldatavasti novembris sündimas siis enamus asju juba valmis varutud, muidu oleks ka voodi või kummuti valinud:)

  Olen aga siis tagasihoidlik ja valiks näiteks voodipesu, sest seda ju ikka kulub:
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/voodipesu/voodipesu/yappy-playyard-voodipesu.html
  Meeldis ka puidust kast, millega saaksin kas enda või lapse voodi alla paar asja peita:)
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/yappysmart-kast-natural.html

 2. :) käisin ja vaatasin ja imestasin kui ilusaid asju ikka tehakse :)
  Igatahes ootame värske abikaasaga oma pisikest pojakest, kes sünnib jaanuari lõpus , siiani oleme suhteliselt edasi lükanud neid beebishopingud, kuid nüüd vaikselt tuleb nagu juba samme hakata seadma poodidesse ja üks imeilus kummutike kuhu väikese printsi riided sisse panna oleks äärmiselt asjakohane ja mis oleks parim kui kordki elus midagi ilusat ja vajalikku võita :D :)

 3. Veebruaris on sündimas esimene laps ja tükkaega oleme olnud voodi ja kummuti otsingul :) Täna hommikul just mõtlesin, et peaks Lätti minema mööblit vaatama :)
  Lehel ringi vaadates leidsin endale komplekti ( http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/aktsioon/aktsioon-natural-yappyla:le-beebivoodi-ja-yappyowl-kummut.html ) mida sooviksin , värvus on neutraalne, mis sobib nii poisile kui tüdrukule ( beebi arvas UH- et ei ole vaja näidata kumb on :) )

 4. Meie sooviks seda voodit väga, kuna meie peagi 3a neiu keeldub oma võrevoodis magamast, öeldes et see on beebidele. Seetõttu on see loos nii õigel ajal :) on küll väga mõnus tütre kaisus magada, eriti kuna ma töö tõttu temast 2 nädalat pean eemal olema kuus, ent hea meelega tahaks oma voodit tagasi.

 5. Meie peagi sündivale(TA 01.12) beebitüdruku tuppa oleks ideaalne valge kummut. Voodi ja kõik muu on juba olemas, aga ei ole veel leidnud endale meeldivat kummutit ja see kummut on imeilus

 6. Sooviks Yappy BlueSakura voodipesu. ☺ Miks ma seda soovin, sest sellel voodipesul on uhke disain. ☺

 7. Tere :)
  Mina valisin yappy.ee-st välja sellise vahva toote välja nagu see http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/yappysmart-kast-natural.html ja seda täpselt sellepärst , kuna lastel on ühine tuba ( tüdruk 6 aastane ja poiss 3 aastane) ja mänguasjad on koguaeg mööda tuba laiali , siis see aitkas nii emmet ( koguaeg kaagutamast , et lapsed paneksid asjad ära ) ja ka lapsi ( lapsed saaks kenasti asjad sinna kasti panna ja tuba saaks väga kiiresti korda ) Ning kõik oleksid rõõmsad ja emmed närvid korras ;)

 8. Tere. Minule meeldiks väga YappyLa:le beebivoodi – minu poeg sai selgeks viimaks “jalad ees” diivanilt mahatulemise ja selles voodis saaks ta ka ilusti oma õpitut rakendada. Meie praegusel võrekal külg alla või eest ära kahjuks ei käi.
  Näpud ja varbad ristis igatahes :)

 9. Uskumatu, et tehakse selliseid loosimisi.Nagu naelapea pihta.Nimelt pisem poeg magab mul juba 1.8a minu kaisus ja kuna on plaan kolida oma korterisse ja poisid oma tuppa panna siis just väiksemal puudub voodi kus end kenasti välja puhata ja kauneid unenägusid kogeda.Toode mille kodulehelt valisin on http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/noortevoodid/yappygrow-noortevoodi-white.html.
  Ma juba vaimusilmas kujutaksin ette kuidas see sinna tuppa imeliselt sobib.
  Päikest :)

 10. Palun meile see valge beebivoodi! :) http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html
  Meie pisipoja sünnib novembri lõpus ja siiani pole talle leidnud sobivat võrevoodit. Aga see voodi on niiiiiiiiiiii ilus ja sobiks meie koju ideaalselt! Ja mulle meeldib, et see pole mingi pehme männipuit, vaid kvaliteetne materjal ning ka viimistluses on kasutatud mittetoksilisi värve.
  See valge mähkimisalus on ka väga ülistiilne, aga voodit oleks rohkem vaja :)

 11. Kuna meie pere saab lisa ühe beebi võrra kevadel, siis leidin, et just YappyOwl white praktiline kummut oleks väga suureks abimeheks meie perele

 12. Oo, mina võtaksin sealt võrevoodi, mis link Sul ka siin olemas on. Laps sünnib novemberis ja voodit veel ei ole.

 13. Uus beebivoodi kuluks küll ära…kuna beebi tulekul ja eelmine veel minu arust väike(1a 3k) suurema lapse voodi jaox, siis super oleks võita see ilus valge kumerustega võrevoodi:-Dootan põnevusega loosimist,ehk õnn naeratab;-)

 14. Oleme just hetkel beebivoodi otsingul, kuna veebruaris sünnib meie perre esimene beebipoiss! :) YappyLa:le valge beebivoodi hakkas kohe väga meeldima! :)

 15. Meie perel on puudu just YappyGrow noortevoodi toonis Natural. Väike preili aina kasvab ja peagi ongi võrevoodi väike. Ühtlasi on õhkõrn lootus, et uue ja uhke voodiga muutub ka lapse arvamus magama minemisest – ta küll läheb aga jorina, mossitamise ja mõnikord mõne pisaraga nagu saadetakse teda kuristiku äärele,et sealt alla hüpata. Uues suures voodis saaks ju pisikest vennat ka mõnikord kaisutada.

 16. Just eile tutvusin selle lehega ja vaatasin ,et vau kui ilus voodi ja nüüd nagu dejavu sina ka samal lainel Meie 5kuusel printsessil voodi veel puudub,kuna renoveerimise tõttu elame pead ja jalad koos ning voodi ei mahu. Aga kindlasti leiaks issi kiiremini sellele lahenduse kui voodi oleks olemas juba…siis ei jääks muud üle Mis oleks veel parem kui see,et printsess saaks minna oma tuppa koos oma imeilusa voodiga

 17. Just õigel ajal, nimelt kinkisime oma neiu võrevoodi ära ja nüüd oleks vaja talle uut. Ja preilile sobiks imeliselt-Yappy Grow noortevoodu, white. Sellel on nii ilusti ääed, mis tagavad, et ta end maha ei keera :)

 18. Kõik tooted on nii ilusad! Kodulehel surfates avastasin aga Aloega teki ja padja komplekti mis sobib allergikutele. Olen juba viimased 7 aastat ( sünnist saati) võidelnud oma lapse allergiaga. Aastas on meil sügelusperiood tervelt kuus kuud ning lapsele üpris piinarikas. Ma isegi ei teadnud, et selline tekk ja padi on olemas. Proovime õnne ehk saab minu laps sellest abi :)

 19. Meie pere 1,5-ne kasvandik pole võrevoodit kunagi magamisasemena tunnistanud, tee või tina. Kahjuks on tal aga juba vanus, aga mis veelgi olulisem – gabariidid – sellised, et kolmekesi me ühte KAHEimimesevoodisse magama ei mahu :D Seega ehk oleks aeg selle magamisbisnesiga uuelt lehelt alustada ja nukralt nurgas seisev titavoodi mingi natukene suurema lapse moega voodi vastu välja vahetada :) Selles osas oleks selline lapsevoodi suureks abiks: http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/noortevoodid/ ja oleks ehk võimalik seda seljahaigeks jäämise saatust vältida :)

 20. Väga üllameeelne sinust, Mari-Leen, et ise kingitusest loobud ja oma lugejatele loosid, minu lugupidamine. Sooviksin siis samuti loosimisest osa võtta. Meie kodust on just puudu üks kummut, kus saaksin lapseriideid hoida. Ümarate nurkadega valge kummut sobiks meile nii hästi. Saaks toa korda ja riidekuhjad ilusti sahtlitesse paigutada. Loodan, et õnn naeratab just mulle :)

 21. Mina ei sooviks antud komplekti endale. Minu toredad lapsed on juba suuremaks kasvanud. Küll, aga kingiksin selle ühele noorele perele, kellel tita peatselt majja tulemas, kuid neil ei ole temale vajaminevaid asju.
  Kindlasti saan neile pakkuda ka enda vana beebivoodit, kuid kummutit mul pakkuda ei ole ja tean omast käest, kui vajalik see laste asjade jaoks on.

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/aktsioon/aktsioonwhite-yappyplay-beebivoodi-ja-yappyowl-kummut.html

 22. Mul oleks väga seda mähkimisalusega kummutit vaja! :) Super ilus on see beež, mis neil valikus on! :)

 23. http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html

  Meie armsale tibule sobiks see voodi ideaalselt. Kuna meie eelarve lubas soetada vaid 30€ eest kasutatud voodi lapsele, millel on kahjuks ka väike probleem põhjaga, mis kipub alla vajuma, siis selline kingitus oleks niii tore. Oleks võimalus olnud soetada ka kallimat voodit, aga kuna korteri pind on nii väike pidime lapse voodi ära mahutamiseks ostma endale hoopis väiksema erimõõtudes voodi, et lapse voodi tuppa ära mahuks.

 24. Kohe kui postituses seda voodit nägin, siis tundsin, et minu aprillis ilmavalgust nägev beebitüdruk võiks selle omale saada.
  Miks – meil voodi oleks beebile olemas, aga esikülg ei ole eemaldatav ja tüdrukule tahaksin väga seekord voodit mis sobiks ka ruumi interjööriga. Mitte ei oleks kole kandiline. See sobiks meie magamistuppa nagu valatult.
  Viimati läksin millestki nii elevile kui beebi soo teada saime. :)

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html

 25. Valisin välja beebi voodi, kuna meie perre on sündimas veebruaris väike beebipoiss:) Ta kindlasti magaks selles nagu väike inglike :)

 26. tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html meie pisike härra sooviks raudselt sellises voodis magada :) oleme naguuus.ee kodulehelt ka analoogset vaadanud ja noo loodame,et õnn naeratab :)

 27. Meie perre on oodata pisipoiss seega oleks meil yappystar valge beebivoodi üle üliiiihea meel. Loodan loosiõnnele

 28. Aprillis sünnib beebi. Kuna meil on vana maja ja vanad remontimata toad, siis kevadeks tuleb mahamistuba uueks muuta ja beebisõbralikuks. Kuna remont maksab, meie mööbel malsab ja beebomööbel maksab suurt raha, siis kuluks see kummut eriti meile ära!

 29. http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/noortevoodid/yappygrow-noortevoodi-white.html

  Vaatasin neid asju seal lehel ja küll mõtlesin, et tahaks piigale uhiuut madratsit võrekasse, sest praegune on kasutatult saadud või hoopis võtaks talle juba suurema lapse voodi, kaua ta ikka pisi-pisi on. Panustangi siis kohe voodile, sest seda meil veel ei ole aga paari või kolme kuu pärast võiks juba vaikselt proovima hakata teises voodis magamist. Usun, et see voodi kestaks kaua. ;)

 30. Meil synnib detsembris uus vàike printsess ja 2aastaseks saav Elise vajab uut voodit, et ta saaks oma kalli võrevoodi oma õekesele jàtta! Seega Noorte pikendatav voodi!!!

 31. Kevadel sünnib meie perre meie esimene beebi. Tänaseni pole me talle veel midagi soetanud, kuid kummut ja voodi on iga päev mõtetes. Küll aga ei saa enne uut aastat asju soetada majanduslikel kaalutlustel. Seega oleks just see komplekt ideaalne meie pere esimesele ilmakodanikule : http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/aktsioon/aktsioonwhite-yappystar-beebivoodi-ja-yappyowl-kummut.html . Ma osalen loosimistel üsna vähe ja ehk see on vist ka põhjuseks, miks ma kunagi võitnud pole, kuid see loos on osalemist väärt! Ümarate äärtega kummutid on tõesti ägedad. Samuti on meie sooviks sisustada beebi tuba valge mööbliga ning pisisasjadega värvi juurde anda.

 32. Leidsin oma lemmiku – puidust kasti voodi alla. http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/yappysmart-kast-white.html
  Praegu just sisustan lastetuba kahele põngerjale ning kuna põrandapinda on äärmsielt napilt, 9 m2, kuhu peavad ära mahtuma nii magamisnurk kui mänguala, siis kuluks selline voodialune kast tõeliselt marjaks ära. Olen juba tõstnud eest ära enamiku mänguasju ja jätnud mängimiseks vaid väikese komplekti. Ülejäänud tuba on samuti heledas värvigamams, et laste närve säästa. Selline kast sobiks imehästi voodi alla, peitma ärapandud mänguasju või siis näiteks voodipesusid ja hooajaväliseid rõivaid. Väga hea lahendus, mida ma pole mujal märganud, on kaas – ka varem olen kaalunud voodialuste kastidega lahendada ruumikitsikuse ja asjade ladustamise küsimuse, aga siis olen mõelnud kogu sellele tolmule, mis voodite alla koguneb.
  Tõeliselt geniaalne teostus ja ilus välimus! Oleksin koos oma kahe lapse ja elukaaslasega üliõnnelik selle kingituse üle, mis lahendaks suure osa meie lastetoa ruumipuudusest!

 33. Tere Mari-Leen.

  Vaat kui hea, et olen Sinu jälgija – tänu sellele olen leidnud väga palju uut ja põnevat!
  Brändist Yappy pole ma varem kuulnud, vaadates nende kodulehekülge, siis peab tõdema, et neil väga palju tooteid pole, kuid see-eest need vähesed on üüber-ägedad.
  Eriti jäi mulle silma beebivoodi ja kummuti komplekt – väga ilusad ja praktilised!
  Kuid seekord ma jääksin oma sooviga tagasihoidlikumaks ja valiksin endale YappySmart kasti – just oma praktilisuse ja multifunktsionaalsuse poolest. Hea on lapse mänguasjad sisse panna, mis ruumipuudusel aitab ära hoida toa segadust ning kui laps kasvab voodist välja, võib kasti kasutada mänguasjade hoidmiseks (eriti kihvt on ju spetsiaalne kaan) :)

 34. http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/yappysmart-kast-natural.html Mina valiksin tagasihoidlikult hoiukasti, mida hea poja võrevoodi alla panna, vaatasin ka mõõdud üle ja sobib ideaalselt. Valisin just selle, sest sinna hea igasugu nodi korjata, mänguasjad või voodipesu jne. Lisaks tekkis juba väike tulevikuplaan, et tellin ehk millalgi Yappy lehelt pojale noortevoodi ja see kast mahub samuti ka sinna alla, niiet praktiline värk. :)

 35. Oh, see La:le valge voodi.
  Ma ei ole näinud ilusamat beebivoodit.
  Enne, kui teiste lapse peale mõtlema hakkasime, oli selline mulle juba silma jäänud!
  See sobiks ideaalselt meie koju ja laps saab seal kaua magada.
  Ohh, see on ikka hästi tehtud voodi!

 36. Meie pere pesamuna vajaks hädasti uut voodit, kuna suur vend suutis pisikese võrevoodi voodipõhja ära lõhkuta. Lisaks kukuvad voodipulgad ära pidevalt. Hirm on , et ükskord lihtsalt juhtub õnnetus. Ptui-ptui-ptui. Seetõttu valisime välja sellise voodi http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html . Väga praktiline. Saab väga kaua kasutada ja laps tunneb sellest vaid rõõmu. Lisan veel, et vana voodi on suurelt vennalt pärandus pesamunale !
  Voodi on näinud häid ja halbu aegu ja saanud väga palju vatti.

 37. Ma olen seda postitust nüüd mitu korda lugenud ja Yappy lehel vist oma 10 korda tuuri peale teinud, sest ma ei suutnud kuidagi valida, et mida ma siis kõige enam vajaks. Lõpuks jäin siiski valima kummuti ja voodi vahel. Kuna voodi on siiski mingi juba olemas meie kuu aja pärast sündivale põnnile, siis vast oleks kummut see kõige vajalikum asi. :)
  Ja no see näeb kohe kuidagi eriti lahe ja modernne välja. :)
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html

 38. Hei, see on nüüd esimene loos, kus ma otsustasin ka osa võtta ja seda nimelt oma praeguse ja tulevas(t)e laste pärast. Kuna mul on kasvamas kodus aastane poisipõnn, kes endale lähitulevikus kindlasti ka õe/venna saab, siis kuluks üks ilus panipaik meile kõigile ära. Ja Yappi on teinud täpselt sellise nagu me soovime, kuna see sisaldab ka mähkimisalust ja olgem ausad, see on imeilus ! http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html

  Püüame oma lapsele võimaldada parimat ja tegelikult ei olegi vaja suuri ja kalleid kingitusi. Meie pakume oma lapsele turvatunnet, armastust, tähelepanu. Materiaalsed asjad on teisejärgulised, kuid kui antakse võimalus, siis mõnikord tuleb võimalusest kinni haarata. Eriti, kui kõiki asju ei ole võimalik endal soetada ja mõni ettevõte on valmis kinkima oma toodangust midagi nii ilusat, et kedagi rõõmsamaks teha, siis oleme me valmis proovima.
  Mina, minu elukaaslne ja meie imearmas suurte siniste silmadega poisipõnn oleks selle kummuti üle eriti uhked. Me jagaks seda omavahel ja õige hetke saabumisel lisaks sinna selle mähkimisaluse, et uut ilmakodanikku tervitada :) !

 39. Minu maailma parim õde ning tema abikaasa ootavad praegu oma esiklast, ning väikeses ühetoalises korteris ei ütleks nad kindlasti ära ühest mahukast kummutist, kuhu oleks hea kõik beebi asjad sisse panna (http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html). Ega see väikese ime siia ilma toomine just odav ei ole, ning hea meelega aitaks millegagi kaasa, kuid kahjuks hetkel ei ole finantsi, sest kogu minu raha läheb hetkel õppemaksu katmiseks (tõenäoliselt pean isegi juurde lenama). Ning kuigi õel on beebi tulekul, toetavad ka nemad hoopis mind, et ma õppemaksu makstud saaks.

  Ahjaa, omast kogemusest võin öelda, et läti toodangule saab kindel olla. Olgu selleks siis kummutid või mehed. 4 aastat juba läti noormehega ja ühtki kvaliteedi viga veel täheldanud ei ole, tundub et läheb ajaga hoopis paremaks veel :D

 40. Peale kahte aastat üritamist ja laparoskoopiat tundus asi juba lootusetu kuni eilseni- mil saime kaks triipu. Olen maailma kõige õnnelikum nii kui nii aga imearmas voodi kaua oodatud lapsele oleks täiuslik.

 41. Endalegi suure üllatusena saime teada, et juba jaanuaris saavad meist kihlatuga esmakordselt lapsevanemad. Oodata on pisikest printsessi, kellele oleks vaja nüüd võimalikult ruttu tuba sisustama hakata, sest jaanuar on justkui kohe-kohe käes ning meil ei ole peale vankri veel mitte midagi preili tulekuks soetatud… Seega oleks lausa imeline, kui loosiõnn meile naerataks! :)
  YappyKidsi kodulehel ringi vaadates jäi kohe silma nende puhta klassikalise ent üliarmsa disainiga valge voodi ( http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html) , mis sobiks ühele tüdrukule esimeseks voodiks ju lausa ideaalselt. Eriti tore on see, et tegemist nii praktilise voodiga, mida saab päris mitu aastat kasutada.
  Sinna juurde soetaks võimalusel kindlasti ka voodiga sobiva mähkimislauaosaga valge kummuti ( http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/4_0_19.html ).

 42. Ootame elukaaslasega ühte vahvat veebruari alguses sündivat beebipoissi. Elame Mustamäel üürikorteris ja magamistuba on megapisike ning u 80% sellest moodustab voodiga kokku ehitatud garderoobsüsteem. Seda ei ole kuidagi võimalik toas ka ringi paigutada, et ruumi juurde saada. Yappy lehel uudistades jäi mulle silma YappyStar ratastega voodi. See oleks meile lihtsalt IDEAALNE, saaks vajadusel voodi eest ära nihutada, et kõikidele sahtlitele siiski ligipääs olemas oleks. :)
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappystar-beebivoodi.html

  1. Palju õnne, sa võitsid just oma veebruari alguses sündivale beebipoisile voodi! Kirjutan sulle kohe postkasti ka :)

Comments are closed.