Live’is tuli idee: marimelli kokakool

Tegime ennist laivi (soovitan vaadata, Meelis sai seal üllatuse, talle ju nii meeldivad need ja ta oli üsna sõnatu :D) ja seal jutu jätkuks tekkis idee, et võiks teha mingeid väiksemaid kokakoole.

Meelis pakkus, et tulge lastega, tema tegeleb nendega. Mina õpetan mingeid sööke, siis chatime ja sööme ja lähme laiali.

Ma pean muidugi hinna mõtlema sellele ja rahvaarvu, aga ma ise üle kuue inimesi korraga ei võtaks, osalustasu jääks ilmselt 25-30€ kanti, oleneb mida teha jne. Ma pole veel midagi kalkuleerinudki, et kas joogid hinnas või ei jne. Mul on pigem küsimus, kas teid huvitaks selline asi?

7 Comments

 1. Sorri, täiesti off-topic, aga äkki viitsid nõu anda.
  Planeerime praegu endale aastavahetuse ajaks Tai reisi, kas nii kaua ette planeerides ongi hinnd niii kallid? Käisime just selle aasta veebruaris esimest korda ja saime Patongi 3* hotelli 360 euriga 2ndl. Nüüd aga tahaks kas Kata või Karoni randa, lugesin su postitusi sel teemal ja kommentaare, inimesed reaalselt saanud 500-600ga Katale megad hotellid, praegu hinnad viis TUHAT kaheks nädalaks??? Arvasin, et kaua ette bronnides ikka soodsam? Eelmise reisi planeerisime pmst kuuga, seekord tahaks pikemalt ette asjad ostetud ja planeeritud saada.
  Arvasin, et slp kallis et ehk aastavahetus, aga ka jaanuari alguses hinnad sama kõrged. Tipphooaeg küll, aga hinnaerinevused ei tohiks nii kõrged olla. Kas praegu ongi vara tegeleda sellega? Finnairi otselennud Phuketile ka 1000+ inimene…

  1. Hei!

   Esiteks – aastavahetusel arvesta kindlasti 30% kallima hinnaga, Phuketi “tipphooaeg” on 15.12-15.02 siis hinnad kallimad.

   Teiseks – hoia silm peal trip.ee lennupiletitel, seal peab aga kohe raha olemas olema, kui pakkumine tuleb, ostad. Ei kannata kaks tundi ka mõelda, kui sobib, ostad ära. Muidu jääd ilma. Võib jopata. Üldiselt jaanide ajal on head pakkumised :)

   Kolmandaks – kas sul on bookingu konto? Rega siin – siis otsi hotelli.. ja pane seadetes, et meilid nende poolt on lubatud, nad hakkavad sulle suht tihti saatma salapakkumisi jne ja mina olen suht alati nii hotelli hea hinnaga saanud.

   Ja nii palju ette ongi kallis, nad ei tea veel ise ka, mis neist saab, hotelliga kannatab oodata, aga soovitan u 3 kuud ette osta hotelli. Kõigepealt ikka lennupiletid :)

   Neljandaks – kas tahadki ainult ja ainult otselendu? Ma vaatasin praegu skyscannerist (see otsib kõik lennud kokku), et 20.12-7.01 (suva kuupäevad, ma ei tea millal sa tegelikult minna soovid), oleks lend ühe ümberistumisega 830€ nägu. Samas 27.12-9.01 oleks 725€.

   Viiendaks – kõige odavamad lennupiletid on tavaliselt nädalavahetuse öösiti (siis keegi eriti ei osta) ja kõige odavam on lennata teisipäeviti. Kui saad nö puhkusega mängida, siis soovitan vaadata nädala/kuu vaadet piletihindade osas, saad isegi aru, millal odavam ja millal kallim – nädalavahetusest nädalavahetuseni kõige kallim.

 2. Teisel teemal aga Leen, sa näed viimasel ajal kuidagi hästi värske välja! Näonahk tundub nii särav ja heas seisus, eriti laivides just, nii et ei saa mingi fototöötlus olla. Kuna sa alko/suitsu osas oma harjumusi vist väga muutnud pole, siis kas oled mingi iluprotseduuri läbi teinud või mis trikk on, palun? :)

 3. küsimustik on mõeldud vist mingite vanusepiirangutega kodanikele?
  sest kuidas peaksid seda ankeeti täitma need, kel juba täisealised lapsed?
  lapsed on, kaasa nad vaevalt tuleksid (meelisega mängima), aga gümnasistile või tudengile hoidjat nagu ka palgata pole kavas…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *