marimell KKK

Mulle ei meeldi jätta ühelegi kirjale vastamata ja see ei võta palju küljest kui ma toksin sulle vastuseks mõne lingi, aga.. PALUN OLE INIMENE ja näe ise ka veidi vaeva, sind on jah üks, kokku on blogilugejaid ca 25 tuhat, aga mind on ka üks, kes nendele kirjadele reageerima peab.

Ma saan aru, et viis korda lihtsam on mu konto lahti võtta ja küsimus sinna toksida kui võtta lahti google ja toksida sinna „marimell xxx“ (mis iganes küsimus sul on – maovähendusoperatsioon, kust ma maski sain, mis käru ma ostsingi, mis kombe Hedonil oli vms)…

Või veel parem.. võta lahti blogi, kliki luubimärgile ja kirjuta sinna oma mure ühe sõnaga, ma ei usu, et sa vastuseta jääd.

Mul on suurem osa postitusi ikkagi märksõnadega tagitud ja kui sa otsid maovähendusoperatsiooni kohta infot, siis leiad kõik postitused, kus ma sellest kirjutanud oled, samamoodi kui sa tahad teada, kust see riidest mask pärit oli, mis meil reisil olles lennukis oli, siis leiad ka selle info või kust on pärit Hedoni kombe või mu viimane kleit. Üldiselt on kõik ikkagi blogist leitav.

Ma hakkan siia alla koguma enimküsitud küsimusi, millele ma lihtsalt tänasest ei viitsi enam vastata pikemalt kui selle postituse link. Andke andeks, aga ma pean ka otsima üldjuhul sulle lingi siitsamast blogist või siis toksima sisse mingi aadressi, mille sa saaksid ise ka edukalt leida. Ma tean, me kõik oleme mugavad, aga ma füüsiliselt ei jõua kõigile vastata.

Kust need riidest maskid olidki, millega te reisil käisite?

Votex House – koodiga marimell, saate 20% allahindlust ka!

Ma olen mõelnud maovähendusoperatsioonile minna.. Kas pärast maovähendusoperatsiooni ei saagi enam süüa? Kuidas sinna opile saab? Mis see maksab? Kui palju sellega alla võtab ja kui kiiresti?

Kõikidele nendele küsimustele leiab vastuse kui panna blogi otsingusse maovähendusoperatsioon – loe siit!

Tahaks Taisse minna. Millal sa soovitad minna? Mis hotelli sa soovitaksid? Kas Phuket või Bangkok? Olen kuulnud, et Koh Samui on äge, oskad soovitada midagi? Palju lennupiletid maksavad ja kust neid otsida? Kas sa Bulgaarias oled käinud või soovitad pigem Kreekasse minna?

Kõik meie reisiblogid on leitavad ühest kohast! Kas menüüribal “reisiblogid” alt või siit lingilt! Sealt leiad sa vastused nii selle kohta, kus me käinud oleme, mida teinud oleme, mis hinnad on kus olnud ja kust me mida ostnud oleme ja millistes hotellides peatunud. Ehk on abiks :)

Kas sul Linea sooduskoodi pole enam? Mis see Dermosili kood oligi? Kui palju kirg.ee sooduskood soodukat annab?

Kõik marimelli kehtivad sooduskoodid on leitavad meie Instagramis highlightside all või siin samas blogis menüü ribal “sooduskoodid” all. Otselink!

Hedonil oli kunagi.. mingi raamat, pusa, kombe, mänguasi..

Kasuta palun marimelli blogi või google otsinut – kirjuta Hedon + toode mida otsid.

Kui palju sa Simeonsiga alla võtsid, kas sul näljatunne ka oli, mida sa sõid täpsemalt..

Luubi märk, remember? Või kliki siia!