marimelli kokakool saabki teoks! ÄGE!

Uurisime mõni aeg tagasi oma lugejatelt, millised kokakoolid neid huvitaksid. Vaatasime tulemusi ja selle põhjal panime plaani paika. Nüüd on selge. Teeme. Neli korda suve jooksul.

Iga kord erinev teema. Hind 35€ per nägu. Ilma lasteta. Joogid meie poolt – kraanivesi, eksole + midagi marimelli varasalvest (mojitod, ämbrijoogid..) ja kindlasti saab eelroaks jahutavaid Coolereid, rabarberi omad on ilmselt selleks ajaks juba Leenu kõhus kui te jõuate, aga muidu jah, Coolereid saab ka :)

Millal?

13. juuli (laupäev) – Tai toidud (1 vaba koht!)

17. juuli (kolmapäev) – kastmed ja salatid (siin palun igal ühel võtta kaasa üks suvaline toode, ma genereerin kohapeal sellest midagi!) (4 vaba kohta!)

24. juuli (kolmapäev) – Niksid-näksid (siin palun igal ühel võtta kaasa üks suvaline toode, ma genereerin kohapeal sellest midagi!) (1 vaba koht!)

1. august (neljapäev) – Mehhiko köök (kes tekiilat tahab, võtab ise kaasa!) (4 vaba kohta!)

Kuidas osaleda?

Kirjuta, milline kokakool sind huvitab, panen su kirja, saadan arve ja broneeritud! (kokakool@marimell.eu) Kui sul on misiganes küsimusi, siis kirjuta julgelt!

Ürituse kestvus 18.00-21.00.

Asukoht meie kodus. Eeldades, et ilm on hea, teeme hoovis, kui peaks oavarrest kallama, siis kolime tuppa või tellime telgi.

Muud polegi, näeme varsti, saame tuttavaks ja kokkame lolliks!

Mari-Leen ja Meelis aka marimell

Foto: Jake Farra

4 Comments

  1. Nii lahe ettevõtmine! Kokkamine on just Leenu rida ja oskan ainult ette kujutada, kui äge see olla võib :)
    Kas on võimalik, et kuupäevi/teemasid tuleb juurde kui huvilisi rohkem on?
    Mina oleks väga huvitatud, sees või väljas, suvel või talvel, vahet pole, aga kahjuks kuupävad ei sobi. Juhul, kui selliseid õhtuid veel toimuma peaks, haaraks veini ja kuulaks mida targematel õpetada on… Let me know!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *