Reklaampostitus marimelli blogis

Blogipostitus on nagu reklaamikanal, kuid võrrelduna traditsioonilise meediaga palju soodsam ja efektiivsem. Blogides toodete või teenuste soovitamine on mõjusam.

Miks tellida reklaampostitus marimelli blogis?

– mitu keskpärast artiklit kaaluvad üles ühe väga hea artikli. Miks? Sest tihedus loeb. Tõstad tihedust 100%, tõstad efektiivsust 400%.

– tõstad kodulehe külastatavust 120%.

– teed end otsingumootorites nähtavaks. 81% inimestest teeb enne ostu sooritamist Internetis eeltööd.

– 77% kõigist interneti kasutajatest loevad blogisid.

– 70% tarbijatest õpib ettevõtet tundma pigem blogi kaudu ja mitte tänu reklaamidele.

– 61% tarbijatest on teinud oste, mis tulenesid blogipostitusest.

Tänu blogidele on võimalik tutvustada ettevõtte teenuseid ja tooteid, vastata kliendi küsimustele, suunata neid ettevõtte koduleheküljele ning suurendada kliendi lojaalsust ja kliendisuhete pikendamist. Andes blogijale võimaluse oma tooteid või teenuseid reklaamida, muudab firma oma toote või teenuse otsimootoritest paremini leitavaks ja tõstab sellega oma veebilehe liiklust. Blogija jagab üldjuhul oma postitust ka mujal sotsiaalmeedias, firma jaoks tähendab see oluliselt laiemat auditooriumit.

Paljud firmad võib-olla ei tule selle pealegi, et blogijale oma tooteid pakkuda, sest harjumatu on pöörduda eraisiku poole, kuna kardetakse teistsugust koostöösuhte ülesehitust kui näiteks ajakirjas reklaami ostes. marimelli blogiga on see suures plaanis sama kui Kroonikale kirjutada – meil on firma, saame teha arve jne

Milline on reklaampostitus?

Reklaampostituses kasutatakse korduvalt brändi nime, fookus on suunatud reklaamitavale tootele või ettevõttele. Vaata ka teisi blogiturunduse eeliseid.

Näited marimelli blogist:

Koostöö, mida ma ei julgenud vastu võtta

Kuidas ma vööümbermõõdust 6cm kaotasin?

Kirjuta meile julgelt oma mõtetest ja teeme teisiti!
info@marimell.eu

Saada meile päring