Sisuturunduspostitus marimelli blogis

Sisuturundus tähendab teemakohase väärtusliku sisu loomist ja levitamist oma sihtgrupi seas, kuid sisuturunduse üks mõjuvõimsaim ja odavam turundusviis on justnimelt blogiturundus, mis on soovitusturunduse alaliik.

Tavalised inimesed jagavad sõprade ja keeleruumi mõistva maailmaga oma mõtteid, kogemusi, muresid ja rõõme. Eraisikutena tegeleme soovitamisega iga päev, ilma igasuguse tagamõtteta ning sellele isegi tähelepanu pööramata. Nähes head filmi, saadame sõbrad kinno; kui saame mõnes restoranis suurepärase teeninduse ja maitseelamuse, siis suuname sõbrad sinna.

Head blogid on nagu ajakirjad, mida järjepidevalt loetakse. Sotsiaalmeedia platvormide kommenteerimisvõimalused tõstavad firma toote või teenuse esile ja soodustavad dialoogi teket. Blogide lugejaskond teab ja usaldab blogijat ja seeläbi ka tema arvamust rohkem kui tavareklaami.

Milline on sisuturunduspostitus?

Sisusturunduspostituses mainitakse brändi vaid korra ja fookus on kasulikul sisul, mitte ettevõttel. Lugeja näeb brändi positiivses võtmes ja on saanud sealghulgas kasulikku ja huvitavat infot ja tal ei teki tunnet, et keegi midagi pähe määrib. Vaata ka teisi blogiturunduse eeliseid. Sisuturundus teenib oma eesmärki pikemas perspektiivis ehk koheselt pärast postituse ilmumist ei tasu oodata suurt edu või imet. Postitused peavad ilmuma regulaarselt ning pikema perioodi jooksul, sest vaid nii on võimalik sellest kasu saada.

Näited marimelli blogist:

13 nippi, mida me kodus teeme

Meelis kirjutab: meeldejäävaimad Jõuluvana seiklused – täis oksendamisest vene maffiani

marimell kokkab: süldi ja verivorstide asemel kalawrappidest tort

Meelis kirjutab: kiirkoolitus, kuidas kõrvaklappe valida

Kirjuta meile julgelt oma mõtetest ja teeme teisiti!
info@marimell.eu

Saada meile päring