Teeme sulle sisu!

Kui sa vajad blogipostitust või sisuturundusartiklit, mida muudes kanalites jagada (enda kodulehel, printmeedias või soovid avaldada sisuturundustekste uudisteportaalides), aga endal aega napib või täna ei ole kohe see päev, mil sinu sulg jookseks, siis aitame sind hea meelega.

Kirjutame sinu eest postituse valmis, toimetame ja saadame sulle selliselt, et saad selle kohe edasi avaldamiseks saata.

Vajad tootepilte?

Sa tahaksid oma Instagrami feedi uusi pilte, Faebooki postituste juures oled fotopangapiltidest tüdinenud, tahaksid elulisemat sisu või otsid hoopis kedagi, kes teeks tootepilte e-poe tarvis?

Oleme kõike eelnevat teinud juba tosin aastat ja aitame ka sind hea meelega. Võta julgelt ühendust.

Saada meile päring

Mari-Leen on ennekõike tuntud kui pereblogi marimell.eu looja ja peamine sisukirjutaja. Varasemalt on ta töötanud nii meedia- kui telemaastikul, toimetanud Õhtulehe veebi, erinevate veebiajakirjade portaale, toimetanud telesaateid („TNTV“, „Õhtusöök viiele“, „Tallinn-Monte Carlo ralli“) ja bloginud mitmel rindel.

Lisaks blogimisele haldab Mari-Leen mitme brändi sotsiaalmeediakontosid, turundab tuntud madratsifirmat, korraldab erinevaid üritusi, fotosessioone, avamisi, näitusi ja pidusid. Ja loomulikult kirjutab ta sisu neile, kellel endal selle jaoks aega napib.

Meie eesmärgiks pole kunagi olnud noppida kuldmune, vaid viia tooted ja teenused inimesteni.

Meelis on pereblogi marimell.eu teine tala. Olles koos abikaasaga viimased viis aastat kirjutanud blogi, mis oma statistikalt hoiab teise loetuima blogi tiitlit Eestis, võib ta kindlalt väita, et teab kuidas inimesi enda lehele meelitada ja neile seal sisu pakkuda.

Lisaks blogimisele töötab Meelis vabakutselise turunduse- ja kommunikatsioonijuhina, pakkudes teenust erinevatele ettevõtetele, luues neile reklaamkampaaniaid, nõustades digiturunduse vallas ja hallates erinevate ettevõtete Google ADs kampaaniaid.