Telli Jõuluvana!

Ta täpselt ju teab, kes olnud on hea,
nimed tal peas, soovid paberi peal,

jõulutaat on meie poole teel…

marimelli Jõuluvana töötab terve jõuluhooaja, alates novembrist kuni jaanuari keskpaigani ja külastab sel ajal nii lasteaedu, koole, firmapidusid kui ka kodusid.

Sellel aastal vabad ajad:

Laupäeval, 23.12 kl 21.00 ja 22.00

Esmaspäeval 25.12 kell 18, kell 19, kell 20, kell 21

Teisipäeval 26.12 vaba, küsi endale sobival ajal

Broneerimine on avatud juba ka järgmiseks, 2018 aasta, talveks.

jouluvana@marimell.eu | lisainfo: +372 55 932 765

TAGASISIDE:

Suurepärane jõuluvana! Lapsed ootasid teda juba aknal ja ärevus oli sees ka täiskasvanutel, et kuidas kõik sujub ja tuleb ikkagi esimest korda võõras inimene meie majja. Aga Jõuluvana oli nagu päris. Sisse astudes tervitas lapsi nimepidi (mis oli super!), jagas kingitusi, ei kiirustanud sealjuures takka (mida me kartsime, et tuleb läbi jooksma me juurest), kuulas kõik laste salmid ära ja siis ütles lastele, et peab edasi minema, ka teised ootavad. Kõik oli nii loomulik ja ehe. Ja kindlasti andis palju juurde sametkuub, nahast kindad ja punased (!!!) kingad. Super! Kohtumiseni järgmisel aastal.

Perekond Viimsist, detsember 2016

Väga-väga lahe oli 🙂 Hea huumorisoonega ja sõbralik. Laps, kellest arvasime, et kindlasti häbeneb võõrast, talle meeldis ka. Vanaemade kommentaar: “Ülivõrdes Jõuluvana”” 🙂

perekond Leppneemest | detsember 2016

Jõuluvanaga jäime väga rahule, sest ta oli täpselt kohal ja ettevalmistus oli igati paigas.teaste oli muhe ning kõnetas kõiki, nii pisikesi pakisaajaid kui ka nende vanemaid.ovitame julgesti kõigile Jõuluvana tellida just siit!

Forum Cinemas AS | detsember 2016

Jõuluvana leidis lastega kohe ühise keele. Tema punased kingad jäävad kohe silma! Väga hea Jõuluvana! Tellisime juba kolmandat aastat ja kahju, et lapsed kasvavad ja järgmisel aastal enam kutsuda ei saa! Tellige nüüd teie!

perekond Piritalt | detsember 2014, 2015, 2016

Meil käis marimelli Jõuluvana esimest korda. Meeldis, et kohe kui jõulumees tuli oli nalja nabani. Jõuluvana tegi peenetundelisi nalju, millest said aru vaid täiskasvanud, lastel oli juba jõulumehe nägemisest ärevus sees. Kingid jagatud, tegi jõulumees hea meelega veel pilte ja ajas juttu ega kiirustanud minema, kuigi jõuluõhtul ootas teda ilmselt veel mitu perekonda. Kiidame ja tellime uuesti!

perekond Nõmmelt | detsember 2016

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *