Telli Jõuluvana!

Ta täpselt ju teab, kes olnud on hea,
nimed tal peas, soovid paberi peal,
jõulutaat on meie poole teel…

Juba seitsmendat talve lööb jõuluvana oma punased kinganinad läikima, paneb saanile hääled sisse ja tuleb suuri ja väikesi rõõmustama! marimelli Jõuluvana töötab terve jõuluhooaja, alates novembrist kuni jaanuari keskpaigani, et ükski firmapidu, kooli-, lasteaia-, ega perepidu ei jääks pidamata! 

Telli Jõuluvana endale koju

Juba kuus aastat on marimelli Jõuluvana oma punased kingad läikima löönud, kuue selga ajanud ja jõuluõhtul lastel külas käinud. Jõuluvana liigub jõuluõhtul (24.12) ajavahemikus 15-22 ja seda Tallinna kesklinnast 15km raadiuses, kaugeimad tipud Viimsi, Laagri, Tabasalu.

Samas on Jõuluvana käinud pakke viimas ka jõuluhommikul kell kaheksa, kui on koputusega lapsed üles ajanud ja palunud lastel kotis olevad pakid kuuse alla laduda ja hiljem pereringis jagada.

Ühtlasi saab Jõuluvana kutsuda enda juurde ka mõnel muul endale sobival päeval, mil jõulupidu plaanis.

Telli jõuluvana oma firmapidu käima tõmbama

Kuigi võib tunduda, et Jõuluvana on rohkem laste teema, siis.. tegelikult naudivad mõnusat õhtut Jõuluvana seltsis ka täiskasvanud. Alati ei pea jagama kingitusi, võib jagada ka diplomeid või sooja käepigistust. marimelli Jõuluvana tuleb muudab teie firma jõulupeo hea meelega meeleolukamaks ja annab teie peole avapaugu.

Telli jõuluvana lasteaeda

marimelli Jõuluvana tuleb hea meelega teie lastele pakke jagama ja nende etteasteid kuulama. Tantsida ja pilli mängida talle väga ei meeldi, vana mees juba ja hirmus palav hakkab kuue sees.

Broneerimine 2020 talveks täies hoos!

Kõige mugavam on saata meile allolev päring, kus võiks olla kirjas soovitud kuupäev, kellaaeg, inimeste arv, asukoht ja teie kontakt (email).

Saada meile päring

Jõuluvanale saab kirjutada ka otse emailile: jouluvana@marimell.eu

marimelli Jõuluvana teenuste eest on võimalik tasuda sularahas, kaardiga või arvega.

Jõuluvana korduma kippuvad küsimused

Kuigi marimelli Jõuluvanal on juba kuus talve staaži ja muretsemiseks pole põhjust, siis mõned enamlevinud mured/mõtted seoses Jõuluvana küllakutsega on välja toodud lehel korduma kippuvad küsimused. Sealt leiab vastused nii sellele, miks Jõuluvana pole juba detaile täpsustanud kui selle, mitu laulu-salmi peaks selgeks õppima, kuidas saab Jõuluvanale tasuda ja miks Jõuluvana vahetevahel käsutab.

TAGASISIDE:

Jõuluvana leidis lastega kohe ühise keele. Tema punased kingad jäävad kohe silma! Väga hea Jõuluvana! Tellisime juba kolmandat aastat ja kahju, et lapsed kasvavad ja järgmisel aastal enam kutsuda ei saa! Tellige nüüd teie!

perekond Piritalt (tellinud kolm aastat järjest!)

Meile jõuluvana meeldis, nii suurtele kui ka lastele. Kõik oli täpselt nii nagu peab. Sai nalja ja luuletusi lugeda. Jõuluvana suhtles nii eesti, inglise kui ka vene keeles. (Jõuluvana oskabki ju kõiki maailma keeli ☺

Hotel Schlössle & Hotel St. Petersbourg

Suurepärane jõuluvana! Lapsed ootasid teda juba aknal ja ärevus oli sees ka täiskasvanutel, et kuidas kõik sujub ja tuleb ikkagi esimest korda võõras inimene meie majja. Aga Jõuluvana oli nagu päris. Sisse astudes tervitas lapsi nimepidi (mis oli super!), jagas kingitusi, ei kiirustanud sealjuures takka (mida me kartsime, et tuleb läbi jooksma me juurest), kuulas kõik laste salmid ära ja siis ütles lastele, et peab edasi minema, ka teised ootavad. Kõik oli nii loomulik ja ehe. Ja kindlasti andis palju juurde sametkuub, nahast kindad ja punased (!!!) kingad. Super! Kohtumiseni järgmisel aastal.

Perekond Viimsist

Väga-väga lahe oli 🙂 Hea huumorisoonega ja sõbralik. Laps, kellest arvasime, et kindlasti häbeneb võõrast, talle meeldis ka. Vanaemade kommentaar: “Ülivõrdes Jõuluvana”” 🙂

perekond Leppneemest

Jõuluvanaga jäime väga rahule, sest ta oli täpselt kohal ja ettevalmistus oli igati paigas.teaste oli muhe ning kõnetas kõiki, nii pisikesi pakisaajaid kui ka nende vanemaid.ovitame julgesti kõigile Jõuluvana tellida just siit!

Forum Cinemas AS

Meil käis marimelli Jõuluvana esimest korda. Meeldis, et kohe kui jõulumees tuli oli nalja nabani. Jõuluvana tegi peenetundelisi nalju, millest said aru vaid täiskasvanud, lastel oli juba jõulumehe nägemisest ärevus sees. Kingid jagatud, tegi jõulumees hea meelega veel pilte ja ajas juttu ega kiirustanud minema, kuigi jõuluõhtul ootas teda ilmselt veel mitu perekonda. Kiidame ja tellime uuesti!

perekond Nõmmelt

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *