Jõuluvana kullerteenus

Ta täpselt ju teab, kes olnud on hea,
nimed tal peas, soovid paberi peal,
jõulutaat on meie poole teel…

marimelli Jõuluvana töötab terve jõuluhooaja, alates novembrist kuni jaanuari lõpuni, et ükski firmapidu, kool, lasteaed ega perepidu ei jääks pidamata ilma vahva punase kuuega meheta.

Kui sul on plaanis üllatada oma koostööpartnereid talviste (firma) kingitustega, siis kes oleks õigem neid kohale viima kui Jõuluvana isiklikult? Tavalised kullerid, kes igapäevaselt pakke toimetavad, ei tekita elevust, mida toob Jõuluvana tulek. 

Olgugi, et Jõuluvana on rohkem laste teema, siis ka igal täiskasvanul võtab Jõuluvana suu muigele. Jõuluvana kulleriga eristub sinu kingitus kindlasti teiste omast!

Lisainfo saamiseks kirjuta meile ja ära unusta lisada: kullerveo kuupäeva, soovitud kellaaega, pakkide arvu ja enda kontaktandmeid, sest me kindlasti helistame ja täpsustame kõik detailid üle.

Mis maksab? 

Siinkohal on oluline rõhutada, et tegemist on siiski äärmiselt personaliseeritud teenusega. Kui paljud teist suudavad nimetada sellist teenust pakkuivad Jõuluvanasid Tallinnas? Hind sõltub loomulikult sellest, kui palju pakke soovitakse saata ning kas kingitused on juba teie poolt organiseeritud, või peaksime ka selle osa enda peale võtma? Näiteks ostame kinkekorvi mõnest kaubanduskeskusest ja lisame selle summa kullerteenusele juurde.

Kuigi võib tunduda lahe saata korraga 15 või enam pakki, siis meie seda ei soovita. Sedasi kaob ära eksklusiivsus ja erilisus. Palju lahedam oleks ju see, kui ühest firmast saaksid paki 2-5 inimest. Siis hakkaksid ka kõik teised mõtlema ja uurima, et kes see saatis ja mis pakis oli jne.

Jõuluvana ei vii pelgalt pakki, vaid istub ka kingisaajatega maha ja küsib neilt luuletust või laulukest. Tegemist on nii kullerteenuse, kuid samal ajal ka meelelahutusega, mis leiab kindlasti oma koha inimeste südames ja miks mitte ka sotsiaalmeedias.

Seega ära ole nagu kõik teised, vaid eristu sellest hallist massist ja saada oma ärikingitusi üle andma Jõuluvana.

Broneerimine 2018 aasta talveks juba käib.

jouluvana@marimell.eu või helista ja uuri lisa: +37255932765

marimelli Jõuluvana teenuste eest on võimalik tasuda sularahas, kaardiga või arvega.

Vaata ka tagasisidet Jõuluvana kohta!

Jälgi Jõuluvana tegemisi ka Facebookis!