marimell FOTO

marimell FOTO tegutseb peamiselt Tallinnas, kuid soovi korral üle Eesti.

Tunnine fotosessioon stuudios või looduses maksab 125€/h; kahetunnine 200€. Digikujul töödeldud fotod saab kätte paari tööpäeva jooksul.

Küsi julgelt pakkumist ja leiame sulle lahenduse :)

Vaata kõiki tehtud töid marimell FOTO Facebookist

Milliseid pilte saab meie juures teha?

Beebiootus ehk kõhupildid – fotosessioon stuudios või õues (kui ilm lubab), millest saab endale vähemalt 50-100 digikujul töödeldud fotot.

Perepildid/lastepildid –  fotosessioon stuudios või õues (kui ilm lubab), millest saab endale vähemalt 50-100 digikujul töödeldud fotot.

Sõbrapildid/paaripildid – fotosessioon stuudios või õues (kui ilm lubab), millest saab endale vähemalt 50-100 digikujul töödeldud fotot. Meelis on isegi sõbrannade piknikke käinud pildistamas.

Tüdrukuteõhtud – kus iganes te ei oleks, Meelis tripib teiega kaasa ja jäädvustab kogu õhtu. Stuudios võimalik teha ka kauneid akti- või buduaarifotosid. Piltide arv oleneb tüdrukuteõhtu pikkusest.

Pulmapildid – alati on võimalus valida endale sobilik kombo – ettevalmistus- ja ilupildid, registreerimine, õnnitlemine või siis ainult pulmapidu, või ainult ilupildid või kogu pidu – ettevalmistusest tordini.

Muud võimalused:

Fotostuudios koos söögi ja fotograafiga – oleme mitu korda stuudios teinud selliseid naistekaid/tüdrukuteõhtuid/katsikuid/babyshowereid – mina olen süüa teinud, Meelis pildistab. Naised tulevad kokku, löövad ennast ilusaks, teevad pilte, söövad head-paremat, limpsivad veini ja naudivad seda paari tundi, mis neil on.

Fotograaf enda peole – igasugused sünnipäevad (laste sünnipäevade jäädvustamine mängutoas on top1), juubelid, naistekad, meestekad, erievad üritused, kuhu vaja fotograafi – poodide, kohvikute, restoranide avamised, seltskonnaüritused jne – selles on Meelis sellessuhtes hea, et ta on seda üle kümne aastat nö igapäevatöö- ja leivana teinud – Delfis, Õhtulehes,Postimehes… Tegelikult polegi Eestis naljalt mitte ühtegi väljaannet, kus Meelise pilte poleks ilmunud.

Ja siis jäävad alles veel kõikvõimalikud firmapeod – meeskonnaüritused, suvepäevad, ühised ettevõtmised. Küsi pakkumist, sest hind sõltub asukohast ja töömahust!

Suve eri:

Lasteaia lõpupidu ja kooli lõpetamine – Meelis on ka varem käinud pildistamas lasteaedade lõpupidusid. Üldiselt saab sellest galeriist igast lapsest mõne pildi, igast perest mõne pildi ja palju ühispilte.

Või siis kooli lõpetamised. Siin on kaks varianti, kas lihtsalt teha mingist oma sõpruskonnast ehk tellida fotograaf nö kamba peale (maksimaalselt kolm nö tellijat, muidu ei jõua), et Meelis pildistab selle konkreetse seltskonna lõpetamist, nende peresid, teeb ühispilte jne.

Või siis teine variant, mida ta on viimased kaks või kolm aastat teinud, et tellijaks on üks inimene, kelle teekonda lõpetamisel jälgib ta põhimõtteliselt nagu pruudi valmistumist pulmadeks. Ettevalmistusest, tehakse mõned ilupildid, siis lõpetamise pildid, õnnitlemised, pere- ja sõpradega pildid.

Siin väikesed näpunäited, mida teha või mida kaasa võtta, kui oled meie juures aja broneerinud

marimell_jatameelde

1. Meik – kui sa meikari juurde minna ei raatsi, tee endale üsna tugev meik ise, või vea asjad kaasa. Fotodel jääb heleroosa huulepulk olematu ja korraks ripsmetuššiga tõmmates näid meigitu. Fotomeik on tugev ja jõuline. Kui tahad pildil välja näha meigitud, siis tea, et pead seda tegema kolm korda tugevamalt ja tumedamalt, kui sa harjunud oled.

SOOVITAME: Merli Kutsar’it (link!)

2. Võta kaasa tolmpuuder, juukselakk, klambrid – nägu võib läikima hakata, juuksed võivad turritada ja klambritega saab kerge vaevaga soengut muuta – nii saab rohkem eriilmelisi pilte.

3. Ehted – ka need peaksid olema suured ja silmapaistvad. Väikesed nunnud kõrvarõngad kaovad suurel pildil paraku ära.

4. Riided – mida rohkem, seda uhkem. Kaks-kolm erinevat komplekti võiksid kotti ikka pista. Pildil mõjuvad paremini heledad toonid. Või kui tulete perega/sõbrannaga – valige midagi sarnast – olge ühtmoodi täpilised või triibulised, kollased või sinised…

5. Kui sul on mõni eriline idee, näiteks tahad kaabuga pilti, võta see kaasa. Kuigi stuudios on ka üht-teist olemas, siis võid ka ise kaasa haarata kõik põnevad asjad, mis võiksid sinu pilte põnevamaks muuta.

6. Tule hea tujuga – paha tuju peegeldub kohe piltidel.

Kohtumiseni! Naeratus! Klõps!

6 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *