Triin Teresk | Tuhkatriinu, kelle Andres Peets esmakohtumisel nutma ajas

Ma kirjutasin mõni aeg tagasi ühest eriti aktiivsest naisest, kes on meie tutvuse jooksul saanud kolm korda emaks, juhtinud umbes teist samapalju firmasid, neid üles töötanud, ostnud-müünud-vahetanud, genereerinud ja organiseerinud. Kolinud lõputu arv kordi ja nüüd avanud täiesti uuelaadse firma Lasteriided Ratastel, sealjuures kordagi vingumata, et küll elu on raske.

Täna tutvustan ma teile teist sellist naist, kelle lugu kõlab tõesti nagu muinasjutt.

Saage tuttavaks – Triin Teresk | TT agentuuri looja

ttagentuur

Kui veel aastal 2008. rändas Triin Tartus spordikott kaenlas mööda linna, mis oli pungil tema disainitud riideid – kirkaid ja värvilisi, sitsi-satsi-kristallilisi nagu karnevalil, siis täna on ta omadega Tallinnas, kuid korraldab üritusi üle Eesti.

foto: erakogu
foto: erakogu

Põlvas kasvanud Triin tunnistab, et tahtis juba noorena midagi ise ära teha. Nii asutaski ta koostöös Põlva Kultuurikeskusega noortele mõeldud moe- ja ilukooli. Aastaid hiljem viisid õpingud Triinu Tartusse ning just seal said alguse tõelised väljakutsed.

Koostöös Tartu ööklubiga Illusion hakkasid toimuma esimesed moeshowd. Kui alguses leidis Triin modelle suhtlusportaalist rate.ee, siis tuli ette ka ekstreemsemaid olusid.

„Tahtsime tuua lavale midagi erilist, meie eesmärgiks oli erineda, me ei tahtnud tavalist „moeshowd“ teha, vaid ikka „kogu raha eest etendusi“, räägib Triin, kuidas ta koos Illusioni turundusjuhiga sammud stripiklubisse seadis, et modelle leida. „Mul ei lähe kunagi meelest esimene BonBon Lingeriega tehtud koostöö, kus pesud saadeti mulle Tartusse postiga ja modelle sinna sisse pidime otsima lähtuvalt disainist ja suurusest,“ meenutab naine.

„Arvestades asjaolusid ja saadetud kollektsioone, pidime Illusioni turundusjuhiga kaks õhtut Tartus, viisakalt öeldes 21+ sensuaalsetes öölokaalides aega veetma, et leida imeilusaid kaunitare, kes oleksid nõus läbipaistvas pesus ning topless pitsist body-dega lavale minema.” Usute või mitte, aga kõik modellid õnnestus leida ning Triin peab toonast showd tänaseni oma lemmikuks. “Tulemus oli stiilipuhas ja vinge!”

Täna, kui rate on asendunud Facebooki, Instagrami, Twitteri ja muude sotsiaalvõrgustikega tunnistab Triin, et krabab modelle ka teistelt lavadelt. “Kui näen kuskil kedagi esinemas ja ta mulle meeldib, siis ma pöördun otse tema poole ja kutsun endale modelliks.” Triinul on välja kujunenud konkreetne tiim, keda ta usaldab, kellega ta koos töötab ning ka asendajad on tal alati kindla peale võtta.

Ise lavale ei kipu

Juba kuue aasta taguses intervjuus ütles Triin, et on pigem hall kardinal kardinate varjus ja vaatab: vau, minu töö laval. Ka täna on ta sama meelt. „Olen pigem selline elupõline nurgas vesistaja, sest ilmselt olen mina enda show-etenduste suurim fänn. Ehk siis tõeline ja täieõiguslik Tuhkatriinu Tallinnas – nii nime poolest, kui ka isikuomadustes, mis puudutavad tööd.“

Kui Triin juba seda Tuhkatriinut mainis, siis jõuame ka selleni, kuidas ta on jõudnud tänasesse päeva. Ränk töö Lõuna-Eestis ülikooliõpingute kõrvalt tõi ta edasi Tallinna, kus ta tööotsingute käigus kohtus inimestega, kelle läbi oli võimalus tutvuda teiste aktiivsete hingedega, tänu kellele õnnestus tal jõuda Ilumessi meeskonda. Sealt edasi sattus ta nagu keerisesse ja juba õige pea istus ta ärimees Andres Peetsiga kohvitassi taga ja arutas oma võimalikku sobivust Bon Boni turundusjuhi kohale.

„Seal ma siis olin, peale esimest kokkusaamist enda ülemuse ja tema üliarmsa perekonnaga, valasin õnnest krokodillipisaraid, sest elasin justkui Tuhkatriinu loos, kes tuli väikelinnast suurlinna enda unistusi taga ajama. Täpselt nii see mulle näiski,“ tunnistab naine tagantjärele.

„Kõik need inimesed kellega kohtusin ja tutvusin, olin neid varem vaid ajakirjade klantskaantel näinud ja nüüd olin ühtäkki ise ajakirja Kroonika peo korraldustiimiliige. See kõik tundus nii müstiline!“

Turundusjuhi koht eliitklubis andis naisele kogemusi ja tutvusi ning pärast klubi hääbumist jätkas ta üksinda, TT agentuuri nime all. Ja on hetkel seal, kust me oma lugu alustasime.

10804358_10152860820657302_358032495_o

Kui sul tekkis huvi Triinu korraldatavate ürituste vastu, siis juba sel reedel on võimalik seada oma sammud ka presidendipaari ühte lemmik söögikohta Manna La Roosa. Just seal toimub TT agentuuri ja G.H.MUMM Champagne ühisüritusena La Roosa COUTURE, kus tuleb esmaesitlusele Christina Aguilera parfüüm Woman ning romantiline pesushow BonBon Lingerie’lt. Nagu tavaliselt, Triinu üritustel, ei puudu ka seekord ahvatlev kingisadu. Peaauhinnaks loomulikult esitlusele tulev lõhn. Dresscode: Stay Classy. Soovitatav on laud broneerida!

PS. ka Triinu erinevatelt koostööpartneritelt pudeneb üht-teist marimelli jõulupakki. Olge valvel! Jõuluvana tulekuni on veel aega, aga üks on kindel – tulemata ta ei jää ja kinke me õigel ajal oma fännidele jagame!

2 Comments

  1. Ei taha tähenärija olla ja mõistan, et see väljend on tsitaadina, aga “krokodillipisarad” pole vist päris see, mida selles kontekstis silmas peeti.

    “krokodilli+pisarad mitm ülek. Valab v nutab krokodillipisaraid teeskleb kahetsust, kurbust vms”

    Loodan, et see väga vingumisena ei kõlanud, aga mõnikord kriibib silma, kui tahetakse oma sõnavara veidi suursugusemalt näidata ja siis hoopiski täiesti valesti neid uhkeid sõnu ja väljendeid kasutatakse :P

Comments are closed.