AUHINNAD ootavad omanikku

marimelli Facebooki lehel on käimas mitu mängu, auhindu sajab taevast nagu lihapalle multifilmis. Tuleb vaid üles noppida!

Superkombo beebile, mis muidu maksaks ligi 250€, sellise vahva kombo saab meie blogist suisa tasuta! :)

FB_kampaania_naguuus2
fotod: naguuus.ee ja Meelis Tomson

Koostöös NaguUus poega loosime meie ja nende Facebooki sõprade vahel välja ühe mõnusa kombo – seitse Aventi lutipudelit (igaks päevaks üks, mõnus, mis?), Chicco beebimonitorid, O’baby vibreeriva lamamistooli, eriti mõnusa ja pehme beebiteki ja voodipehmenduse O’baby’lt ja fotoshoodi vastsündinule!

Selleks, et võita, pole vaja teha muud, kui olla marimelli ja NaguUus fänn Facebookis :) loosimine toimub siis, kui meil on kahepeale kokku 12 000 sõpra :) tegelikult pole see üldse palju, meile umbes 862 uut sõpra ja neile umbes 576 uut sõpra – niiet jagage ja osalege.

Ja isegi kui sa pole ise rase ja sul neid asju vaja pole, siis selle vahva kombo saad alati edasi kinkida :)

Täidame ühe inimese salasoovi! Sel suvel proovisime täita inimeste soove. See polegi nii raske kui arvata võiks. Loomulikult ei saa me täna kinkida kellelegi maja või autot, kuid pisemaid ja realistlike soove saame ikka vaikselt täita. Nii sai marimelli Facebooki kaudu üks inimene näiteks sõbrannadega sushitama minna, üks teine endale lemmikpuudri, mis tal otsa oli saanud ja … ma ei mäletagi, mis me kõik välja oleme loosinud.

10613058_970940362919947_6018179813850069172_n

Aga hetkel on endiselt käimas suvelõpuloos, mis on natuke pikale veninud… Loosimine toimub kohe ja ühe inimese soov saab täidetud, kui meie lehel on 3333 sõpra koos :) 195 inimest veel ja üks inimene saab õnnelikuks. Usun, et korraldame selliseid loose veel! Hea on ju head teha! :)

NaguUus_700

Samal teemal