Kiired ajad ehk Ise kodune, aga aega pole

Mina ei tea, ise olen kodukana (lapsehooldusPUHKUSEL), aga aega üldse pole. 

Kogu aeg on vaja kuskil käia, midagi teha, kellegagi kohtuda.. Ja lapsega koos võtab kõik topelt aja.. Aga ega ma ei kurda. Lihtsalt lugejatest on kahju, et mul pole mahti iga päev viite posti üllitada.

Laupäeval käisime seal messil Laps & Pere. Nagu ka eelmisel aastal, ega seal midagi erilist polnud. Huggiese mähkmed olid SOODUSHINNAGA 7€ pakk, võtsin ka kaks pakki, hiljem kodus natuke uurides, tüki hind 0,20senti.. Poest saab soodsamalt :) aga niisked salfad olid küll hea hinnaga, kaks pakki 1,50€. 

Põnni toite ostsin ka, keskmiselt 0,75€ purk. Poes soodukaga vist 1,25€, aga mul hakkasid toidud otsa saama ja see oli hea variant korraga palju osta. Vähemalt on backup kui kiire peaks olema, sest muidu on Hedon hea isuga ja sööb kõike. Eile oli nagu väike gurmaan, vitsutas kitsejuustu ja oliive ja piparkooke :) 

PS! esimene hammas on oma otsa välja pistnud! Juhuu!

Sealt läksime ShiShi lattu.. Kuusk tuleb! Sest ma sain nii palju ilusaid ehteid. Valisin sel korral siis selliseid mittepurunevaid ehteid, mida alla poole riputada. Võtsin ka kuhjaga karlandeid (pärliketid) ja mõned Remo Savisaare leevikestega kuulid. Oleks veel palju asju võinud võtta, aga.. Igal aastal natuke, vastasel juhul oleks mu arve 500€ olnud :)  

PS! Kui kellelgi on üle vana pildiraami või peeglit, vähemalt meetrikõrgust, ja tahab selle ühe projekti jaoks meile kinkida/soodsalt maha ärida, siis kirjutage mulle. 

Pühapäeval ärkasime jälle varakult. Naabripoiss küsis kella 11 ajal kas magame, meil oli nii naljakas.. “Meil on laps, me ei maga nii hilja!” Meil oli selleks ajaks juba söödudki. Poisid kokkasid hommikul koos :)  Käisime korra Kaupmehes, sest ma olin ülimalt kindel, et saan sealt safranit, aga võta näpust… Kuskil pole, ei Rimis ega Prismas ega Maximas.. Peab vist Selverisse tšekkama. Leidsin ühe retsepti, mida katsetada tahan…

Õhtul tegime esimese glögi, kiluvõileibu ja vaatasime näosaadet. Minu meelest oli Rolfi esitus parim! Kes teile meeldis?

 
See nädal tuleb jälle üsna kiire – kohtumised, külaskäigud, sünnipäevad, tüdrukuteõhtu, paar blogiposti ideed küpsevad peas.. Aga väikse naaskli kõrvalt jääb aega aina vähemaks. Kui ta veel paar nädalat tagasi tegi kaks-kolm 40minutilist iluund, siis nüüd magab ta korra päevas paar tundi.. Aga siis ma pean kiirelt koristama, nõusid pesema, süüa tegema.. Sest muidu on see võimatu, ta ripub lihtsalt seelikusabas, sest tirib end püsti ja siis ei tea, mida edasi teha…


Mis teil sel nädalal plaanis on? Jõulukingitusi juba varute? Millal kuuse toote?

22 thoughts on “Kiired ajad ehk Ise kodune, aga aega pole

 1. Rolf oli tõesti parim eile Meil sama lugu plikaga..magab 1× kaks-kolm tundi ja selle aja sees muud toimetused jne..arvan et sinu küsimusele ühes postituses lapse varahommiku ärkamise suhtes sai vastuse kuna mainisid et 1 kiku ots väljas kuuse toome igal juhul tuppa..eks näis mis saab..kingid veel valmis pole..jäävad järgmise kuu rahapäeva ootama muidu tavaliselt olen ikka kinkidega varajane kuid seekord jah läts nii…

 2. Nagu öeldakse kes palju teeb, see palju jõuab :)
  Kuusepuu toome varsti tuppa aga sel aastal katsume veel pisikesega hakkama saada ehk siis sellisega, mis mahub ämbrikeses aknalaua peale. Kingituste peale aga pole veel isegi mõtlema hakkanud :O see jõuluaeg saabub ikka ja alati liiga kiiresti :D

 3. Leenu, Kaupmehe sortimendis on safran täitsa olemas. Tule läbi ja küsi infoletist abi leidmisel. Aitame Sind heameelega! :)

  1. Hm.. Ma surfasin eile kõik kohad läbi. Seal kus ta vanasti oli (maitseainete otsariiulis), ei olnud.. Magusavahedes ka mitte… Kus? :)

 4. Karlandeid? Girland on see sõna, igasugust rippvanikut v -ketti tähendab, aga isegi juba jube sõna, miks seda veel hullemaks väänata.

  1. On jah girland muidu. Karland kõlab nagu Karla oleks kanna vastu voodit ära löönud. :) No see on sama tobe, kui see, et cupcake on tassikook. Ma tükk aega mõtlesin, et mis imeasi see tassikook on ja siis sain teada, et täitsa tavaline muffin. :D

 5. Kuusk tuleb natukene enne jõule. Täna käisin asju ostmas, et 2,5-aastasele jõulukalendrit meisterdada :) Natukene ehteid sai ka koju toodud siis :D

 6. Mu ainus plaan sel nädalal on oodata äkki tuleb mõni külaline ja no tuleks see pagana lumi maha, äkki ma va Grinch leian jõulumeeleolu üles mis täiega kadunud on.

  Ahjaa kui lumi tuleb plaanin koos lastega midagi koos meisterdada aknale ja väike pärg tuppa kuhu küünlad panna…

 7. pliidi juures upitamise kommet ära lase küll tekkida, tõmbab kaela endale varsti sealt midagi.

 8. Meie peres on novembrikuu lõpu laps (ehk et vanima lapse sünnipäev on 29.11) ja seega kokkulepe, et ei mingeid päkapikke, ega muid jõuluasju enne lapse sünnipäeva. Nii et mul on veel nädalake armuaega :)

  Aga jõulukingitusteks tahaks sel aastal jälle midagi isiklikku ja südamest teha. Eelmisel aastal tegime lähematele sugulastele oma laste piltidega tasse jms. Niisama kallist kraami küll ei taha kokku osta.

 9. kus see shishi ladu asub ja millal lahti on? päris põnevat kraami tundub seal olevat :)

 10. Ma ei jõua ära oodata seda aega kus ma saaksin need jõulud vahele jätta. Jõululaulud on mu lemmikud, aga thats it. Ja sel aastal palusid mu lapsed, et peame ikka jõule. Arrrgh! Ma siis teen seda, aga no palun! Miks ma pean?! Ma siin räägin neile kogu aeg, et kui mehi valivad endile siis palun selliseid kelle juures jõule pidada. Ma keeraks lihtsalt ukse kinni ja ei teeks midagi. Loeks raamatut või vaataks filme ja sarju.

 11. Konsumis ja Maksimarketis on safrani… Paide omas kindlasti :D hehe…

Comments are closed.