Millal see potitamine peaks hakkama?

#KOOSTÖÖ

Ma just guugeldasin ja sain aru, et olen umbes aasta hiljaks jäänud.

Parim aeg alustamiseks on lapse esimese nelja elukuu jooksul. 

Ok. Aasta ema 2022. Olgu, tegelikult olen ma jumala chill, sest pole ma näinud last kes läheks kooli hammasteta või lutt suus või mähe jalas. Ilmselgelt on iga lapsega see erinev. Sama nagu piimast võõrutamine, oma voodis magamine jne. See ei käi ikka päris nii, et raamatus kirjutati, nii peab olema. Vähemalt mina ei ole see ema, kes raamatu järgi last kasvataks. Kasvatan konkreetselt tunde pealt.

Kui me jaanuaris siia uude koju kolisime, siis oli mul plaan osta pissipott. Et uus koht, uus harjumus, hea kohe 2in1 teha. Arvake kaks korda, kas meil on pissipott?

Hedon hakkas lasteaias käima siis kui ta oli kaks aastat kolm kuud vana. Ja läks ta sinna veel mähkmega. Suvel (kui ta oli kaks aastat ja kaheksa kuud vana) käisime Türgis reisil, siis jätsin ta seal ilma mähkmeta, lasi paar korda püksi, aga sealt tulime ära juba kuiva mähkmega, mille ma lennukisse igaks juhuks panin. Nii lihtne see oligi. Sama oli piimast loobumisega, õhtusest pudelist loobus ta aasta enne seda Odessa reisil.

Ma tahtsin hoopis mähetest kirjutada, millest ma juba mõni aeg tagasi ka meie storydes rääkisin – Gege mähkmed, mida saab tellida internetist (kes julgeks nii osta?) ja millele saab teha isegi liitumise, et iga mingi aja tagant potsatab sulle uus ports mähkmeid lähimasse pakiautomaati või otse kodu ukse taha. Koodiga marimell saab 10% allahindlust ka.

Mina olen Gege mähkmeid Hedeliniga kasutanud praktiliselt sünnist saadik. Kunagi oli neil ka Hedoniga koostöö ja siis kuidagi need mähkmed beebit ootama jäid ja nüüd mingi aeg tagasi tahtsid nad uuesti koostööd teha ja.. mina olen hinnatundlik ja ausalt, vaatan alati tüki hinda mähkmeid ostes. Samas on mul mingid omad kiiksud, mähkmed ei tohi olla liiga kirjud, eriti kleidiga – ma ei näe põhjust neid aluspükse peale panna mähkmele ja siis ma ei taha, et kleidi alt mingid eriti kirjud mähkmed vastu vahiks. Samas, tahan ma ju seda ka, et lapsel oleks mugav.

Ja mugavad need mähkmed on. Mulle meeldib, et nende ääred on hästi laiad ja pehmed, mistõttu on lapsel nendega mõnus ringi traageldada. Kas teadsite muuseas, et need mähkmed pole välja töötatud kuskil laboris, et oleks ägedad, vaid päriselt lastevanemate poolt, et oleks mugav. Ja no, ma pean nõustuma, need on ühed pehmemad ja mõnusamad mähkmed, mida ma katsetanud olen.

Gege püksmähete hind tüki kohta tuleb 20-27 senti. Valikus on nii teip- kui püksmähkmed, aga kuna ma olen ise nii harjunud nende püksmähkmetega ja Hedelinga hakkasin neid suht varakult ka kasutama, sest mu meelest palju mugavam, siis oskan vaid nende osas ka kaasa rääkida.

Ja nagu ma enne ütlesin, saab koodiga MARIMELL 10% alla ehk siis 26 senti tükk keskmises suuruses püksmähe, mis on veidi krõbedam kui Maximast hulgi ilmselt osta, aga.. ausalt, proovige, need ei lõhna ebameeldivalt, pole liiga värvilised, need on mega pehmed ja mõnusad. Tellida saab siit!

One thought on “Millal see potitamine peaks hakkama?

  1. Kooli tõesti mähkmega ei minda, aga samas on jabur ka õpetada laps püksi (mähkmesse) pissima ja pärast hakata ümber õpetama. Siis ongi pott võõras ja külm asi, millele minna ei taha.

Comments are closed.