#elulineblogi

HELP! Normaalsel ajal see pliit otsad andis

Normaalne! Seitse päeva enne UMFi kui ma pean hakkama keetma ja küpsetama, andis meie pliit otsad. Okei, see ei funganud juba enne, aga ma arvasin kogu aeg, et aega on ja asja parandab uus keeduplaat…

Meelis läks siis eile poodi, tõi uue keeduplaadi, et tavai, vahetame ära selle.. Kruvis pliidi lahti ja juhhei, kogu see kaablite korpus või ma ei tea, mis asi see on, mis neid kinni hoiab on põlenud. Nagu täiesti söestunud.

Nojah, see seletab ka seda, miks tagumine väike auk ei funganud, aga ma ei kasutanud seda enivei.

Tase noh. Mul tulevad juba praegu külmavärinad peale, kui ma meie telekasaaga peale mõtlen, raudlaks ei ole ühtki normaalse hinnaga pliiti KOHE saadaval, et kuller tooks selle kohe ja blabla.

Kuna meil on eelarve, esiteks tuleb see varustamisele mõeldud eelarvest, teiseks oleme me üürikas, ehk siis tasaarveldame hiljem, aga ikkagi.. Mul on kohe uut pliiti vaja. St kuue päeva jooksul.

Kes teab kedagi, kes töötab elektroonikapoes ja saaks meile ASAP abiks olla, siis võib meile Facebookis või meilile kirjutada. Eelarvelt üle 300€ pliidi alla panna ei tahaks, tahaks uut ja keraamilise plaadiga ja et ahjus oleks grillrežiim ja pöörlev õhk. Ahjaa, laius ei tohi ka üle 50cm olla.

Tänan tähelepanu eest :)

23 thoughts on “HELP! Normaalsel ajal see pliit otsad andis

 1. Aga äkki läheks poodi ja uuriks erinevaid pliite – kogu valik on silme ees ;) Ja on võimalik ka kohe ära osta, ei pea kulleritega jamama!

 2. Triinu kodumasinad. Müüvad korralikke kasutatud kodumasinaid. Kõik mis valikus on muidugi kohe olemas. Juhul, kui uut selles hinnaklassis ei leia, siis ehk sinna piiluda :)

 3. Külmavärinad võiks pigem sellest peale tulla, et mõelda, kuidas elamine oleks võinud sellest pliidist põlema minna.

 4. ma soovitaks ka vähekasutatud pliiti. teil ju auto olemas, minge kõige koha peal ära ja ka poodides, saate kohe ära osta kui sobib, Mingite kullerite teema on ju out, ma never seda teed ei läheks, eriti veel, kui on pliiti vaja saada kohe ja tulemas on oluline asi milles osaled. Olge õnnelikud et te elus olete, et vaikselt põlema ei läinud teie kodu. See on hea õnnetus ma ytlen; ja tuli just sobival ajal, ei tulnud samal päeval või päev enne festivali algust. Usun et leiate hea hinnaga uue pliidi. Eks selline asi võtab jahedaks kyll

  1. Sest omanik on reisil hetkel ja ei saa tegeleda :) Lihtsam kui me ise kiirelt tegutseme ja hiljem tasaarveldame, lihtne :)

  2. Ja miks sa eeldad et just omanik peaks uue ostma? Pikast kasutamisest see ilmselt ju katki läinud, mitte mingi garantiiviga. Ma saan aru kui mingi integreeritud tehnika oleks mida välja kolides kaasa vôtta ei saa, aga eraldiseisvate kodumasinate korral see vast nii ainuvõimalik lahendus ei ole, et just omanik kinni plekib

  3. No olgem ausad, omaniku korter, omaniku mure :) aga meil väga chill omanik ja hea meelega ajan ise asjad korda, et ta ei peaks sellega tegelema.. ma elan ju siin :)

  4. Et kui sa üürid korterit, kus on kodumasinad sees (loe: üürihinnas), siis on sinu mure uus osta? Eriti arvestades, et sa väga tõenäoliselt ei ole esimene üürnik, kes seda kasutab? Bullshit.

  5. Äkki sellepärast, et kui ükskord üürnik kolib välja ja tal pole vaja seda pliiti? Ostab sellel korteriomanikule siis heastpeast uue pliidi. “Kuule, ma kingin sulle”

 5. Mõned variandid, mis vastavad soovitud parameetritele ja on 300eur piirides.

  Kodumasinad.ee poest:

  1) http://www.kodumasinad.ee/et/a/whirlpool-acmt-5533wh-klaaskeraamiline-pliit-1 (võimalik ka kohapeale järgi minna, kulleriga 1-3tp transport)
  2) http://www.kodumasinad.ee/et/a/lasker-fvc56.03-klaaskeraamiline-elektripliit (võimalik ka kohapeale järgi minna, kulleriga 1-3tp transport)
  3) http://www.kodumasinad.ee/et/a/beko-csm-57100-gw-keraamiline-pliit (võimalik ka kohapeale järgi minna, kulleriga 1-3tp transport)

  Euronics poest:

  1) https://www.euronics.ee/t/59389/kodumasinad/keraamiline-pliit-electrolux-(50cm)/ekc51350ow (transport kulleriga 1-3tp)
  2) https://www.euronics.ee/t/79697/kodumasinad/keraamiline-pliit-zanussi-(50cm)/zcv550k1xa (transport kulleriga 1-3tp)

 6. Kas mitte ei ole selline vaikiv kokkulepe üürikate puhul, et kui miski tehnika läheb katki, mis juba oli korteris sees, siis kas ostab omanik uue ja see jääb pärast väljakolimist korterisse edasi või ostab üürniku uue ja saab selle väljakolides kaasa?Vähemalt olen mina nii käitunud olles nii üürnik kui omanik. Loogiline ju oleks, et kes maksab, see jätab endale…

Comments are closed.