175 päeva meie järjekordse Taini

Ma skoorisin eile megaheahinnaga piletid jälle. Ma nägin reedel momondos head hinda: 442€ Tallinn-Bangkok (Frankfurdis ümberistumisega). Hakkasin ostma ja otsas. Nojah. Mõtlesin, et on kaks varianti, kas olengi ilma, või tekib neid juurde..

Meelis ütles, et vaata uuesti teisipäeval, siis on nö süsteemiuuendus ja ehk õnnestub ikka. Eile kui Meelis Hedoniga tennist läks mängima, mõtlesin ma, et hmm.. laupäeva õhtu, kes praegu ostab pileteid, mitte keegi. Kõigil on laupäeval mingit tegemist ju. Kustutasin igaks sajaks juhuks ära oma arvuti history ja tšekkasin uuesti ja voilaaaaa… Olidki olemas, 3€ kallimad küll kui reedel, aga 445€ otse Tallinnast on ikka väga hea hind.

Ma helistasin kiirelt Meelisele, et kas võtame. Kirjutasin lapsehoidjale, kas neile aeg sobib. Kõik vastasid ja, ja piletid saidki ostetud.

Lennuajad on head – pikad lennud on öised. Ümberistumised 2,5 tundi minnes ja 3,5h tulles. Täiesti normaalsed, mitte mingid 9tunnised passimised.

Siia lisanduvad muidugi veel siselennud, aga loodan, et saame needki mõne kampaania raames a 50€ga edasi-tagasi.

Esialgne plaan on Bangkokist kohe takso võtta ja Hua Hini põrutada, paar päeva seal lebotada, siis Phuketile lennata (ilmselt lähme läbi Bangkoki, sest kiirel eelvaatlusel tundub mulle nii soodsam, aga õnneks on aega veel hindu vaadata ja võrrelda), kas me Phuketil olles vahepeal veel mõne tripi kuskile saarele teeme, selgub juba hiljem. Viimased kaks päeva oleme Bangkokis ja lendame tagasi.

Aga Hua Hin on meie jaoks uus koht, mida ma ootan põnevusega. Saime mõni aeg tagasi tuttavaks ühe kutiga, kes on Eestis sündinud ja kasvanud, aga tema ema on tailanna ja just sealt pärit. Ta soovitas soojalt meil seda kohta külastada ja ütles, et see on ka eestlaste seas aina populaarsemaks muutunud ja aastavahetusepeol oli seal viimati ligi sada eestlast. Lähme tšekime siis koha üle.

https://www.instagram.com/p/BmEjv3BlIaU/?taken-by=marimell.eu

 

9 thoughts on “175 päeva meie järjekordse Taini

  1. Hua Hin on päris armas väike kohake. Erineb pisut muust Taist, pean silmas just Phuketit ja saari selle ümber…, mööd mereäärt minnes on vahel tunne, et oled justkui kariibi mere piraatidesse sattunud, tead sellised vanad vanad puidust kõrged jalgteed, vahepeal katus peal ja igast kohvikud jne sisse ehitatud. Mulle väga meeldis, ujumiseks ja rannapuhkuseks soovitaks muidugi mööda rannaäärt nats phuketi poole tagasi sõita aga linnukese kirja saamiseks on mõnus vahepeatus kindlasti :)

  2. Bangkoki lennujaamast, sealt.kust väljub Pattaya buss, läks minu meelest ka hua hini buss.

  3. Hei, kas lähete Luftiga läbi Frankfurdi ? Kui jah, siis 2,5h on väga väike aeg ümberistumiseks Frankfurdis ja no Lufthansal koguaeg probleemid. Kindlasti tehke reisikindlustus ja olge oma õigustega kursis. Lendasin just läbi Frankfurdi Hispaaniasse kui see fking jama oli ( loe Delfist) ja no lollimaid töötajaid annab otsida. Keegi midagi ei tea, vastused küsimustele on – It’s my first day or It’s not my service area. Pange vaim valmis !

    1. Heh. Mul on aastane kindlustus, seega oleme turvatud. Reisime käsipagasiga ja ilmselt ühest terminalist teise jõuab vast 2,5hga, ja lennud nö sama pileti peal, ei usu, et meid niisama lampi maha jäetakse ka. Aga vaim alati valmis!

Comments are closed.