Armukadedusest ja vabadusest suhtes

Eile, kui ma kirjutasin oma postituses, et tellisin Tais Meelisele naise, siis paljud olid – vau, kuidas sa armukade polnud. See on lihtne. Kui on usaldus, siis pole ka armukadedust.

Mäletan, et meie suhte alguses (pea kaheksa aastat tagasi) olin ma ilmselt maailma kõige armukadedam naine, keda Meelis oma elus kohanud oli ja ma olin täiesti paranoiline igasuguste väljaskäimiste ja naiste suhtes. Ma arvan, et armukadedus ei tule mitte sellest, et sa inimest ei usaldaks, vaid sellest, kui suhe on värske ja sa pole kindel, kauaks see kestma jääb jne Sa nagu tahad seda inimest ja suhet nii väga, et sa ei anna oma draamadele kohati aru.

Kuna Meelis oli aastaid töötanud klubifotograafina, siis teadis ta suuremat osa pealinna peotšikkidest, kellest nii mõnegi oli ta ka koju vedanud ja kui me hakkasime koos tööd tegema ja neid kuskil nägime, ja nad lampi talle kaela sadasid, et „oo, tsau, Meelis“, siis mul iga kord kihvatas sees, et WTF, kes see on. Kuidas ma saan kindel olla, et nad umbes muidu ei kohtu vms.

Ma praegu tagantjärele mõtlen, et Meelisel võis ikka üsna raske olla, sest ma kahtlustasin igat kõnet, igat pilku, mul oli iga kord draama kui ta ütles, et kuttidega välja läheb. Ilmselt tulenes see ka sellest, et Meelis oli terve sajand olnud vallaline ja alati väljas käies.. Polnud vaja end nö tagasi hoida või mingeid piiranguid endale panna. Ta oli mulle oma värvikaid seiklusi kirjeldanud ja ilmselt seepärast ma ka mõtlesin, et äkki meie suhe või tema ei taha seda suhet nii palju kui mina, et äkki ta teeb midagi… Ja meie suhe ei alanud kohe sellega, et hakkame nüüd koos elama ja meil on megalove. Me suhe algas seksiga, seksime, kuni meil on hea. Sellest lihtsalt kasvas poole aastaga kokku kolimine jne.

Ma arvan, et meie suhte murdepunktiks oli Austraalia, kui me pidime olema palju lahus ja siis saime aru, kui olulised me teineteise jaoks tegelikult oleme, kui raske on tegelikult lahus olla ja kui hea on meil koos olla.

Kuigi, kui tulla nüüd selle naise tellimise juurde, siis see juhtus natuke enne Austraaliat, aga… Kui te arvate, et ma tellisin talle naise hotellituppa, et jee, seksige, ma siin vaatan pealt või lähen teen kõrval kohvikus ühe kokteili, siis päris nii see ka ei olnud.

Oli peomeeleolu suure hulga rahvaga ühes pingpongi baaris, kus me olime paar õhtut varem ka käinud. Seal oli üks tšikk, selline ilus pluss-suuruses, tumeda peaga… Ja me mõlemad vaatasime, et näe, ilus tüdruk. Järgmisel korral ma lihtsalt tellisin ta meile lauda (see tähendab esialgu talle joogi ostmist, et ta võib lavalt lahkuda), ta tuli meie lauda, tantsis Meelisele. Oli alasti, nagu nad seal ikka ja kui ma üldse millegi peale kade olin, siis selle peale, et ta oli Meelisele tellitud ja mina teda puudutada ei võinud… Jajah, ma olen imelik vist :D

Sellele järgneks sajaeurone väljaminek, et ta võiks ka baarist lahkuda, aga ta oli niiiii narkolaksus, et ta ei saanud midagi aru, kus ta on või kellega, inglise keel on väga puine. Ma tahaks kunagi „osta“ ära sellise naise, kes suudaks mulle adekvaatses inglise keeles rääkida selle elu tagamaid. Minu õnneks, kohtusime me mõni aeg hiljem ühe ladyboy’ga, kes rääkis meile ilma teda baarist välja ostmata, selle elu tegelikku poolt.

Ühesõnaga, täna võib Meelis vabalt sõpradega välja minna ja ma ei tee draamat, et raudselt lähed kedagi kuskile panema. Lihtsalt ma ei kahtlusta enam. Ma olengi temas nii kindel.

Pigem tögame teineteist, et võta kui, siis ikka kummiga ja ära muidu talle anna kui jooki pole ostnud jne. Meil on üldse imelikud naljad, mida võõrastel on raske mõista…

Ja kui nüüd natuke saladuseloori kergitada, siis meil on teatud inimesed, kelle puhul me annaks selle andeks, kui ta selfiega tagasi tuleb :)

Ma tean, see kõlab uskumatult või idiootsena, aga.. Nii on! Ehk et, kui Meelis lõpetaks Carmen Kassiga (suvaline näide!) voodis, siis kuidas ma saaksin kuri olla?

meeliskasselu24

Ja teine asi on see iluteema, mis kommentaarides välja tuli – kui mind petetakse minust ilusama naisega, siis järelikult oligi ta nii silmipimestavalt ilus… Ma ei saa olla sellise asja peale vihane. Aga kui sa paned mingit Sõle tänava rootsu, siis no halloo. Ma oleks ikka megakettas!

See ei tähenda aga seda, et meil oleks suhtes mingi metsik vabadus, minna välja ja teha mida tahame. Kindlasti mitte. Ma olen üsna sellise kõrvalt panemise vastu. Kui oled suhtes, siis ikka ühe inimesega. Aga nagu öeldakse, siis truudus on juhuse puudus, ja kui jutub, siis juhtugu juba mingi megapüssiga!

Kuidas teil selle armukadedusega on? Vabadusega suhtes?

A, ja kui veel korra armukadedusest rääkida, siis ma pigem olen kade, kui ma ei saa sõbrannadega chillima minna või mõni inimene saab töökoha, mida ta minu meelest ei vääri, või rikas võidab lotoga vms

42 Comments

 1. Ma vabandan ette, et see võib kõlada julmalt aga see on minu arvamus antud teemast!
  Esiteks: “kui mind petetakse minust ilusama naisega, siis järelikult oligi ta nii silmipimestavalt ilus… ” teie kohtumise ajal olid sa kõvasti üle 100kg ülekaaluline naine (ja sa võid siin kinnitada, et sa olid sitaks ilus enda arvates jne see ei muuda pointi ;) ) seega suht iga teine naine oleks sel ajal olnud sinust ilusam ja püssim. Kõlab küll julmalt aga tol ajal nii see paraku oleks olnud. Seega ma arvan, et see ei ole “me oleme nii vabameelsed” vaid pigem sulle enda rahustuseks öeldud ja tehtud kokkulepe teil! :(
  Sellega olen ma nõus, et kui on usaldus siis pole armukadedust. Samas kui inimene ikkagi petab siis kus see usaldus siis on? Koledamaga, ilusamaga vahet pole…kui usaldus on siis suhtes ei peteta! Usaldus ju koosneb ka austusest oma parteri vastu ja petmine seda küll ei ole!
  Ja see kõlab ikka väga meeleheitlikult “ja ma annan talle vabaduse petta ilusamate naistega jne” ei näita see vabasuhet vaid suhe ebakindlust ju!

  1. Okei, see vist tuli veits valesti välja, ma ei anna talle mingit vabadust mind petta. See ei ole üldsegi teema, et mine välja ja kui leiad ilusama, k*pi aga. Kindlasti mitte. Vaid on paar nime, kelle puhul ei mina ega tema teeks draamat.

   Ja ma võisin olla sada kilo, ja mitte kõige ilusam. Aga sorry, isegi 50 kilone võib ikka räige malakas välja näha :) Kõik naised ei ole ilusad. Ja kõik peened pole ilusad. Ja kõik paksud pole koledad.

   Meil käis nädalavahetusel pildistamas naine, kes on 190 kilo! Kujutad sa ette, eksole? Ja ma ei ole pikka aega näinud nii ilusat naist kui tema oli. Ta säras, ta oli õnnelik, ta oli ilus, ta naeratus oli superarmas, tal olid ilusad silmad, ta oli nii mõnus vestluskaaslane… Kaal ei tee inimest koledaks automaatselt.

  2. No hallooo, ilu ei seisne nüüd küll välimuses ega kaalunumbris. Või kas tõesti on arvamus, et kui on tibividina välimus, siis kohe kõik mehed tahavad??? No ei, välimus on ilmselgelt võib-olla mõne jaoks boonuseks või siis mõne suure EGO-ga olevusele millegi pikenduseks, et saaks kuskil uhkustada. Aga katuse all peab ikka ka olema miskit. Pigem ikka inimesi tõmbabki üksteise poole, hea huumorisoon, iseloom, suhtumine jne. Mitte paks rahakott, kunstripsmed/küüned jpm. ;)

 2. Jess! Aitäh selle postituse eest :)!
  Mul on igatahes praeguse elukaaslasega koos oldud ligi 2 aastat ja olen kohutavalt armukade. Minu jaoks poleks mingit varianti, kui mees peaks isegi teist naist suudlema. Ilmselt jätaks kohe maha. Lihtsalt hülgamise hirm on niivõrd suur. Selline lause nagu “truudus on juhuse puudus” ajab mind automaatselt paanikasse. Kuidas siis üldse kelleski või milleski kindel olla, kui kõik sõltub olukorrast või hetkeemotsioonist?
  Ise arvasin, et see tuleneb sellest, et minu isa lahkus pere juurest, kui olin alles väga väike. Seega kipun vahest liialt musti stsenaariume ka enda suhetes genereerima. Samas saan aru, et ka Sul pole konkreetset isakuju olnud?
  Olen enda puhul jälginud ka seda, et üldiselt kipun vähem armukadedam olema just siis kui endal on mehest mingil määral siiber või tunnen hetkeliselt, et ei ole koos inimesega, kellega tahaks nö elu lõpuni koos olla. Seega ka vahel teadlikult surun enda tundeid maha.
  Ma seda arvan ka, et vb Sul on lihtsalt usaldus niivõrd suur, et sa tegelikult ei usu, et Meelis isegi Carmen Kassiga Sind petaks :D. Et reaalne olukord, kui selline asi juhtuks võib olla midagi muud ja andestus ei oleks nii kerge tulema.

  1. Tead, ma julgen just vastupidist arvata, et mida kauem sa koos oled inimesega, mida rohkem te oma elu koos olete rajanud (lapsed, kodu jne), siis seda lihtsam on andestada või üle olla. Oletame, et ma/Meelis lähme välja, lõpetame kellegi vpoodis – see on lihtsalt üks öö, lihtsalt üks seks, millele ei järgne mingit suhtlust, seotust jne.. Siis miks ma peaksin meie ühise kodu, lapse, koos oldud aja lihtsalt minema viskama?
   loomulikult, kui mingi afäär kestab kuid/aastaid, siis on lahkuminek vältimatu, aga mingi üheöösuhe mind kindlasti ei pane laiali kolima.
   Teine asi on see, et ma ei andesta vb kohe ja olen natukene skeptilisem jälle nende väljaskäimiste jne osas, aga eks see olenebki konkreetsest olukorrast, inimesest, ja sellest, kui kaua see asi kestnud on… Kui nt Meelis chatiks mingi eidega kuude viisi ja siis saaks kokku ja paneks kokku, siis oleks juba teine asi. Aga mingi klubist leitud suvaline mimm, ma ei tea.. Kui sellele midagi ei järgne, siis suht lamp ma arvan. Ma lihtsalt leian, et see poleks väärt lahutust!

    1. No siis loogiline, et see pole mingi suvaline kõrvalepõige, see võrdub suht selle hingelisega – järelikult sul on vaja midagi, mida sa kodust ei saa.. Nägemist!

 3. Nii on küll vist jah, et see truudusetuse andestamine käib selle järgi, kui teadlikult inimene seda teeb. Kui täis peaga pärast klubiõhtut aeleb mingi mimmuga, siis vaevalt ta järgmine hommik enam ise ka arvab, et see arukas tegu oli või siis üldse midagi mäletab (pigem ma ei saa aru sellistest mimmudest, kes tassivad klubist purjus mehe omale voodisse ja pärast hakkavad midagi lootma). Mu meelest tõeline petmine on üldse pigem vaimne lähedus, näiteks mind häiriks see palju enam, kui mees, kellega ma voodit jagan, küll seksib minuga, aga oma tundeid ja mõtteid jagabki näiteks meili teel hoopis teise naisega, kellega ta ei pruugi isegi magada. Selline lähedus teise naisega mind häiriks ja teeks murelikuks.

  1. Jah. Petmine hakkab minu jaoks ka pigem hingeliselt tasandilt. Seks on seks. Aga kui asi juba tõsisemaid pöördeid võtab “ala temaga on nii hea rääkida”.. Siis mine ja räägi ja kao kus kurat..

   1. Jaa, just – oluline märk millegi puudujäämisest on see, kui sa ei saa inimesega enam RÄÄKIDA. Kui ta peab seda mujalt otsima. Nagu sa ütlesid, seks on seks.

 4. Mina olen suhtes inimesega, kes elab ja õpib 2500 km kaugusel. Kui meie vahel ei oleks usaldust oleksin ma siin juba armukadedusest siniseks läinud. Kõik põhinebki sellel, kuidas kaks inimest üksteist ausatavad. Ja kui osade paaride vahel on kokkulepped sellised, et võib veits vabamalt võtta siis palun väga, inimesed on ju erinevad.

  1. Meil ei ole mitte mingit “võtame vabamalt” suhet. Ma ei tea, kust see mulje jäi. Ega ma seda naist ju ka talle toona seksimiseks ei tellinud :) just for fun!

 5. Täiesti nõus sellega, et kui ikka mingi malakaga petab siis oi oi oi. Olgu, ega ma ei poolda mingit petmist aga no tõesti, kui peaks siis võiks ikka püss olla :)
  Mina olen armukade ja just nimelt siis kui ma leian, et see neiu pole kena. Ma üldse ei või kannatada kui pööratakse liiga palju tähelepanu minu jaoks koletatele. Olen seda ka välja öelnud, et mul on piinlik, et sa selle naisega tantsisid. Tean see on väga inetu käitumine…aga see on tõsi.
  Ilusaid naisi on palju aga üldjuhul need ilusad naised oskavad ennast hinnata ja ei lasku nii madalale, et olla kellegile lihtsalt kõrvalhüpe.

 6. Kui suhtes on kõik korras ja hästi …siis ei tahagi ju midagi muud ..Üteldakse jah ,et süües vaid keedukartulit ,sooviks ka vaheldust või , käies ära´ saab aru kui hea on kodus..aga… olles ise rutiinivaba, pole võõrast vaheldust vaja ;) ja kodu on ju see koht ,kuhu alati esmalt minna-tulla tahaks :) Pealegi pikaaegne kooselu , partner suudab pakkuda, anda, teha vaid seda,mida ootad …Keegi võõras seda ei suuda -olgem ausad ja niisama tühja lörtsida, haiguseid saada, ei pea õigeks.
  Minule tundub kooselu ja suhe just sellisena õige kui ei ole vaja huvitavaid ,ilusaid enda ego upitamise väljakutseid-truudus pole juhuse puudus ;)
  Kui ikka pole kindel ,pole õnnelik ja tahaks uusi seikluseid ja proovimisi ,siis ei tasu end siduda , igal asjal on oma aeg :) Koos peab elama inimesega kelleta ei suuda elada,mitte kellega suudad koos elada ;)

 7. Ma ei mõista, mix sa üldse tood näite, et Carmen Kassiga lõpetab Meelis voodis? Ja kui tema on kena, siis appi appi- a no maitse üle ei vaielda!
  Või suvalt mingi räme kena tibiga klubist?
  Sa oled ebakindel ja arvad, et ei suuda enda meest piisavalt rahuldada?

  1. Tõin suvalise näite Carmen Kassi näol, panin selle ka kirja, et suvaline näida. Oleksin võinud panna sinna kelle tahes Inese, Liis Lemsalu, Anu Saagimi, ma ei tea, Ivi Eenmaa, jumala suva. Lihtsalt üks naise nimi.
   Minu meelest pole Carmen klassikaliselt ilus, aga ta on modelli-ilus. Modellid polegi üldjuhul mingid nukunäod. Kommertsmodellid jah, aga Carmeni sugused staarid mitte :)
   Ma ei ole absoluutselt ebakindel ja ma arvan, et ma rahuldan teda täpselt nii palju kui vaja :)

 8. Ma ei pidanud silmas konkreetselt Teie suhtet selle all, et võetakse vabamalt, vaid lihtsalt üldistasin. Igaüks on oma õnnesepp ja teab mis talle ju sobib. Nii, et ei soovinud kuidagi pahandada ega ka kurja pilku enda peale tõmmata. Keep cool !!

 9. Mina olen seda meelt, et kui 2 inimest on kokku leppinud, et on omavahel suhtes siis ongi nad omavahel suhtes. Kui tekib tahtmine kellegi teisega olla siis lõpetagu enne olemasolev suhe ning peale seda olgu kellega soovib. Salajasi kõrvalsuhteid ja petmisi ei poolda, eelistan ausust ja austust oma kaaslase vastu ning eeldan seda ka vastu.
  Aga kui 2 suhtes olevat inimest on kokku leppinud vaba suhte ja see vabadus kehtib mõlemale siis ongi see nende mõlema valik ja vaba tahe.

 10. Oma meest ei olegi eriline probleem usaldada. Asi on pigem nendes “harakates”, kes teadagi mille peale väljas on…Väga palju ise selliseid naisi näinud, kes tõsimeeli ja teadlikult ajavadki keelt kõrva kinnisele mehele.

 11. Mul on nüüd üks imelik küsimus… sellele võiks vastata Meelis. Nimelt.. kuna tõid välja, et tellitud naine oli +size ja ka sina ise oled, varem veel suuremgi, siis kas Meelisel on fetiš või nõrkus suuremate naiste vastu? Aitäh, kui vastate!

 12. Meil just hetkel selline olukord, et mees on Austraalias ja mina õpingute tõttu veel siin. Olukord nii uus ja hirmutav, et ausalt ei oska kuidagi ollagi vahel, kuigi juba 2 aastat koos oldud. Armukadedaks ikka vahel mõned asjad teevad, kuid usaldamisega probleeme ei ole. Kui selle aja üle elame, siis kujutan ette kui hea peale seda olla on. Nagu sa ütlesid, siis see võibki murdepunktiks olla. Kuidas sa selle aja üle elasid? (Sorry kui sellest juba enne rääkinud oled)

  1. Lihtsalt elasime, lugesime päevi, mil jälle näeme… Ja siis hakkasime lugema, mitu vahetust Meelisel veel jäänud on. Ja nii läks see aeg üsna kiirelt :)

 13. Ei tea, sa ju võid mõelda, et sa oled üle ja andestad, aga kui päriselt oled selles olukorras, kas see olukord ikka nii lilleline/ kerge on….
  Ma olen suhtes juba pea 14a. Olen heas suhtes, meil pole tunge kuskil mujale minna, aga nu ausalt, ei tea, kas suudaksin andestada ja ausalt ei usu, et ta tema suudaks. Me lihtsalt arusaamisel, et kui 2 inimest omavahel suhtes, siis õnnestusi ikka juhtuda ei saa…

  1. No olgem ausad, neid juhtub ikkagi. Mitte alati, aga juhtub. Ja ma olen jumala kindel, et petmisel ja petmisel on vahe. Ja nagu ma ütlesin ühes kommentaaris, ma ehk ei andesta kohe, aga suvalisel seksil suvalise mimmiga, kellega midagi muud ei seo, ei pane mind kohe lahutama.

   1. Ma ei kujuta ette,kuidas selliseid asju kaine peaga juhtuda saaks? Ja kui juhtubki kaine peaga,siis on seal ikka midagi tõsisemat taga ja tegu ei ole inimesega,kellega suhtes olla. Ja kui sellised asjad juhtuvad täis peaga,siis on ju mõistlik mitte nii palju juua,et ennast sellisesse olukorda panna? Ma ka arvan,et terves ja ausas suhtes selliseid petmiseid ei juhtu ja kui juhtub,siis hakka astuma. Mina olen näiteks küll rohkem väärt,kui selline “suhe”.

 14. Nõustun Sinuga.. Ma annaks ka vb petmise andeks, eriti kui koos olla mitu mitu aastat või aastateist, siis ikka juhtub selliseid asju, aga ilmselgelt seda peaks see petja ka tunnistama, olgugi, et mingi suvaline one night stand, aga asi pigem aususes, et ei peaks seda kolmanda isiku käest kuulma, ala su mees/naine pettis sind. Ja mind ajaks ka närvi kui ta mingi kolliga petaks kui siis juba, olgu asi väärt ja naine ilus :)

 15. kui naine oleks ilus (teist ilusam) nutaksite samamoodi silmad peast… hullemini veel ja oma peegelpilt oleks õudusunenägu… been there, done that..

  1. Kas me räägime üheöösuhtest või lahkuminekust? Loomulikult, ükskõik kelle pärast mind maha jäetakse, nutaks ma silmad peast välja, aga kui see on üks suvaline k*pp, siis mul ilmselt olekski savi. Aga olgu siis vähemalt ilus :)

 16. Minu enda naissoost tuttavad on minu elukaaslasele kätt külge pannud üks on musitanud aga juba seda halb vaadata kui keegi paneb käe põlve peale minu jaoks see intiimne.
  Samas ma ise olen suhte jooksul paari võõraga suudelnud , ühega suhte alguses tahtsin teada mis tunne see petmine on ja kohe tunnistasin üles ka mul tekivad hingamisraskused kui pean sellist saladust hoidma ja teisega kuna ta meeldis mulle ja tekkis võimalus aga ka see üles tunnistatud kohe. Eks elukaaslane pahane oli aga mitte väga sellest mõtlen kas ta ikka armastab mind või pole tunded piisavad , et vihane mu peale olla või armastab liiga , et ilma jääda.
  Aga ma armastan teda aja jooksul veel rohkem suhe on arenenud ja olen näinud kuidas ta minu eest hoolitseb ja ta näinud mind kõige jubedamas seisus minu juurde jäänud ja loodan mul ei tule sellist tahtmist enam “proovida” petmist.

 17. Hmm, ma pigem arvan, et need sõbrantsid, kes Meelisele igalpool “tsau” ütlesid olid arvamusel, et tegu on nende “turvalise” homosõbraga – selle maine ta ise ju kunagi endale kujundas…

  1. Vat ei tea mina, kust kõik te seda võtate, et ta endale selle maine kujundas. Ilmselt pead silmas seda telesarja, kus Baari-Madis talle selle homo värgi külge pookis, öeldes, et ta on täpselt selline kutt, keda kakaole kutsuda. Meelis ise pole kunagi kuskil öelnud, et talle mehed meeldiks. Ja see, kui ta on jätnud turvalise homosõbra mulje – no siis pole parata, et naiste maailm kokku kukkus :D

 18. Austan iseennast ja oma abikaasat, lapsi ja ühist kodu niipalju,et elusees ei petaks ei jagaks voodit kambakesi ega aksepteerist ja nö ilma tunneteta seksi.Kui oled kellegiga end sidunud siis sorry suhtes midagi mädaneb kui otsitakse seksuaalseid seiklusi.Selline on minu nägemus. :)

 19. Tehke omavahel mida tahate ja mis teile meeldib aga palun, olge inimesed ja 2rge toetage prostitutsiooni. See on teiste inimeste 2rakasutamine. Inimene, kelle te enda jaoks v2lja valite, v6iks ikka ise vabatahtlikult teiega seksida tahta ja t6mmet tunda, mitte olla ostetud inimene (ja veel narkolaksu all olev), kes v6imalusel valiks endale muu elu. Prostitutsiooni haipimine ja toetamine ei ole absoluutselt ok, v6iksite sel teemal veidi sygavamalt j2rele m6elda.

 20. Hmm, et see kui mees enam kodus rahuldatud ei saa ja seetôttu küla pealt üheöö seiklusi otsib, on sinu meelest ok ja kui sama asi rääkimisega juhtub, et seda teistega teeb siis see pole ok… Petma hakatakse ikka siis, kui kodus midagi vajaka jääb, olgu see siis seks vôi rääkimine.

 21. Mina arvan, et ka need n-ö üheöösuhte juhtumid on juba väga vale ja see näitab inimese nõrkust. Olgu, elukaaslane on sõpradega klubis, võetakse napsu ja kõik on chill .. aga kust tuleb üldse see olukorra võimalikkus mängu, et lõpetada kellegi võõra voodis vms?! Nagu ei osataks niisama nautida sõprade seltskonda ja pärast minna oma elukaaslase/naise vms kõrvale koju peatäit välja magama? Ikka peab mingi mimm mängu tulema ja üldse kedagi sättima?
  Mulle tundub see lihtsalt nii absurdne olukord, kuna elukaaslasega, kellega kohe 5 aastat koos saab oldud, pole MITTE KUNAGI olnud isegi kahtlust, et äkki .. :D

 22. Uskumatu, kui kitsarinnulised on Eesti inimesed :D
  Aga ma 100ga mõistan Su jutu mõtet ja endal sama. Kui mees teeks mingi suvalise eidega midagi, annaks kergemini andeks, kui selle et kui juba tunded mängus… no siis poleks enam midagi teha. Naljakas, et enamus peavad seda seksi nii jubedaks asjaks, jubedamaks vaat kui armumist. Eestis pole polügaamia eriti levinud. Ühiskond on surunud peale selle, et seksist tohib vaid mõelda enda partneriga.

Comments are closed.