REISIBLOGI: juba bronnin asju, endal pole pileteidki!

Ma ei ole kunagi midagi sedasi ette bronninud, aga kohe kui ma seda nägin, teadsin, et sealt peame küll osa võtma. Nimelt siis on Phuketil uus grupp eestlasi, kes hea meelega sinna läinud turiste harivad ja neile mõnusa ülevaate teevad.

Ja kuigi meil pole veel ei lennupileteid ega hotelli (jätan kõik viimasele minutile, pole ju mõtet hotelli bronnida, kui ma ei tea isegi, mis päevaks ma lennupiletid saan), bronnisin ma meile ära Patongi peotuuri, mis viib meid kuulsale Bangla tänavale ja tutvustab lähemalt kogu seda peovärki. Omal käel oleme me Banglal seigelnud küll ja veel, käinud ping-pong showdel, ma olen Meelisele isegi naise tellinud ja ämbrijoogid pole meile võõrad, ent see tundus nii põnev, et pidin kohe meid kirja panema.

Teen siis kerge kokkuvõtte, mis meid ees ootab.

Transfer tuleb korjab meid peale ja viib meid esimesse baari, kus ootavad meid juba tervitusjoogid ja tutvumine teiste eestlastega. Olgu mainitud, et tavaliselt mulle meeldib reisida nii, et ma väga kaasmaalastega kokku ei puutu, aga usun, et see peotuur on ühel õhtul okei + meile on kirjutanud mõned seal elavad eestlased, et võiks kokku saada ja pildistama minna ja koos suppi süüa :)

IMG_6459

Aga tulles tagasi selle peotuuri juurde, siis pärast tutvumis- ja tervitusjoogiringi haarame me kaasa kohalikud mojitod (tavaliselt on need ämbris – laim, suhkur, piparmünt, ämber jääd, pudel rummi, kõrred sisse ja minekut!) ja jalutame mööda rannapromenaadi, kus siis räägitakse pikemalt Patongi algusajast ja tänapäevast – kuidas kujunes välja see linn, millised olid esimesed peokohad, kes asutajad ja milline oli seal elu alguses.

Kui jõuame Bangla keskele, on aeg käega katsuda kohalikku ööelu – Meredraakoni tänav (Soi Sea Dragon) on kaetud täies ulatuses kõrge katusega, seega saab seal vabas õhus pidutseda ka vihmase ilmaga. Seal tänavas istume baaripukkidele kõige ehedamasse soibaari, kus ilusad tüdrukud baariletil tantsivad ja toimub „tavapärane“ Tai baarielu. Tavapärast pole seal muidugi midagi. Ja väga kindel ei saa olla ka selles, kas seal ikka on tüdrukud, kes tantsivad.

Loomulikult voolab igal pool alkohol ojadena – shotid, ämbrid, kokteilid; lisaks saame teada kuidas soibaare majandatakse, kes on need baaris tantsivad tüdrukud, mis mänge seal tegelikult mängitakse jne.

417146_559096947440830_1922084197_n

Pärast seda lähme go-go klubisse, kuhu alla 21aastased paraku sisse ei saa, seal ootab meid ees erootiline show ja kes veel ei tea, saab tutvust teha kurikuulsa ping-pong showga. Sealt edasi jalutame ööklubisse, kus ootavad meid uued joogid ja siis on „vaba aeg“. Ehk koju läheb igaüks juba omal käel.

643986_559097440774114_1021261477_n

Natukene infot lisaks kellel huvi tekkis leiab Phuket.ee Facebooki lehelt:

Tripid toimuvad laupäeviti, hinnaga 59€/inimene. Kui me räägime hinnast, mis on umbes 2300 bahti, siis hind on end kindlalt väärt, sest keegi ei viitsi lõpmatuseni seal kaubelda – esmalt sissepääsu, siis dringi hinda jnejne, osades kohtades ei annagi kaubelda (ping-pong show kohtades annab) ja klubipääsmed on ka suht kallid (mõnes kohas tähendab see ka tasuta jooke), aga lõppkokkuvõttes kuluks sul 2300 bahti ühel õhtul seal Banglal enivei, aga sa saad laheda kogemuse kindlasti ja palju põnevaid teadmisi.

Hind sisaldab:
– Transfeeri meie kohtumispaika teie Chalongi-, Rawai-, Nai Harni-, Kata-, Karoni- või Patongi hotellist;
– suurel määral erinevaid „lõbustavaid jooke“;
– Patongi- ja tema ööelu ülevaadet;
– Phuketi lühitutvustust;
– Go-Go baari ja Ping Pong show külastust;
– ööklubide sissepääse;
– turvalist eestikeelset õhtujuhti;
– ja muidugi lõbusat tuju;

Tripi algus sõltuvalt Sinu hotellist 20:00-20:30 (Täpse pick-up’i aja teatame jooksvalt)
Täpsem info ja registreerimine: info(@)phuket.ee
Andres, Teie Patongi peojuht Phuketil.

Lisaks saab tripil teada Phuketist üldisemalt, veidi ajaloost ja tänapäevast, räägitakse parimatest ostukohtadest, vaatamisväärsustest, ilusamatest randadest jne Loomulikult võib Andresele ka endapoolseid küsimusi esitada ja ta vastab kui oskab.

PS! Tegemist ei ole reklaamartikliga ja Andrest ma ei tunne :)

Kas teie olete ping-pong showl käinud? Kuidas suhtute üldse sellesse Tai ööellu, kus läheb kõik kaubaks – lapsed juba teenivad emadele-isadele kaugel maismaal raha jne. Ma olen lugenud mitmeid raamatuid Tai naiste elust – naised ongi hooradeks loodud, kui poisid saavad kooli sõita rattaga, siis plikad kõmpigu jala jne..

28 thoughts on “REISIBLOGI: juba bronnin asju, endal pole pileteidki!

 1. Okei, ilmselt ebasobiv küsimus. Aga Sa reaalselt oled Meelisele naise tellinud? Ehk siis ikka lõpuni välja? Kuidas Sa armukade ei olnud?

  1. Tellisin pingpong showl… Kõige otsesemas mõttes lõpuni ei läinud, sest eit oli sellise narkolaksu all, et ei hoomanud üldse biiti. Aga armukade – kui sa suudad asja enda jaoks võtta kui fun, mitte kui mingi afäär, siis on võimalik nö üle olla. Ja olgem ausad, ma valisin naise, kes mulle ka meeldis :) ehk et ilusa naise peale ikka kade ei ole.. Kui minust koledam malakas osutuks “petupooleks”, siis ma oleks kuri. Ma vb veits imelik ka :)

  2. Muidu nagu oleks lõpuni läind, kui eit poleks narkolaksu all olnd?
   Mida see tellitud naine tegi siis kah? :)

  3. Jumal teab, mis saanud oleks, kui ta oleks veits adekvaatsem olnud. Oleks temaga ilmselt edasi pidutsenud. Soovitan pingpong showle minna, siis näed, mis nad teevad ja mida sinu arvates üks tellitud naine teeb? Seda, mida tahad üldjuhul… Meil istus ta lauas ja tantsis Meelisele ja oli niisama seal.. Aga ei hakka detailidesse laskuma.

  4. Misasja..just, kui naine on ilusam, tekiks alaväärsuskompleks. Sellist asja pole ma enne kuulnud, et inimene suudab nii ka mõelda. Ehk olite siis veel rohkem sõbrad.

  5. Me pole kaheksa aastat enam sõbrad :)
   Aga kui inimene võtab minust ilusama, siis ma saan aru, miks ta võtab.. Kui mingi malaka, siis why????

 2. Tundub väga palju alkoholi, ämber rummi, pärast ei mäleta mis seal joomatuuri peal üldse nägid.

  1. No kuidas kellelegi… Ma ei tõmba seda ju ühe sõõmuga sisse… Ja eelkõige on seal palju jääd (ehk lahjendab alksi ära!), laimi, piparmünti… Ma ei tea, mina sellest ühest ämbrist segi ei ole igsatahes. Tavaliselt kulub õhtu jooksul 3-4 ämbrit meil kahepeale. Ja siis ka ei ole seisundit, et hommikul ei mäletaks, mis eile oli. Ju siis kannatame hästi :D

  2. No oleneb ilmselt ämbri suurusest ka. Vaevalt, et see mingi 5-liitrine lüpsik on, nagu esimesena silme ette tuleb.

  3. Haha, need on umbes liitrised ämbrid, sellised lasteämbri suurused, millega liivakastis mängida.

  4. Liiter rummi liitrises ämbris ja siis sitaks jääd pluss muu stuff? Kuidas see mahtuma küll peaks?!

  5. A sorry, need ilmselt 0,7l pudelid, mida nad sinna valavad. Aga ühe ämbri ma ükskord mõõtsin ära – 1,1l

 3. Tead, Sa võiksid teha postituse sellest, et kuidas Teie pereelu klassifitseerub “traditsioonilise” alla või mitte. Et kuidas on lood armukadedusega (kui üldse seda on). Mida Teie peate truuduseks või vabameelsuseks jne. Vb liiga isiklik teema, aga huvitav oleks lugeda küll :).

  1. Mind hivitaks ka. Ise olen väga armukade inimene ja ei taluks sellist asja..okei, kui on nali ja oleme koos, et strippar teeb mu mehele sületantsu, see oleks ok. Aga, et nad minu kõrval ameleksid või suudleksid, ma saaksid eluaegse trauma :D eriti, kui tean, et asi läks kaugemalegi

 4. 0,35l pudel ei lähe ämbrisse, see lapik? Me nägime kui see ära kallati ja tõesti on see pigem nagu lurr ja näkku 2-3 ämbrit õhtupeale pole midagi.
  PingPong showl 2x käinud. 2a järjest ja olid samad näod. Uue esinejana oli ainult puhas kepp laval :D Aga väga tülpinud nägudega on need naised seal lavapeal. Vahivad tuimalt rahvast ja teevad oma kava ära.

  1. Oleneb kust osta jah. Lapikuga tehakse ka. Aga on kohti kust saab ikka ämbritäie jooki :)
   Ja tead, pingpongil ongi samad näod.. Terves pingpongi klubide reas on samad näod. Vahetavad klubi aint :D

 5. Ma loen seda postitust ja mul läheb meel nii kurvaks. :( Kuidas see võimalik on, et täiskasvanud inimene, naine(!) “tellib oma mehele naise”? Ja keegi teine kurdab, et need naised on tülpinud nägudega. Jeerum!
  See on ju seksitööstus! Mida kuradit Sa sealt ootad? Vaevalt, et need naised (või mehed) lapsena sellisest ametist unistasid, aga suure tõenäosusega on nad juba lapseeas sinna müüdud. Narkootikume täis topitud. Turistide meelt lahutama. Ja kuni leidub pooletoobiseid, kes selle meelelahutuse eest maksavad, siis õilmitseb see tööstus rõõmsalt edasi. :(

  1. Lähme siis ajas tagasi, mis kuradi vanem see on, kes oma lapse litsiks saadab? Aga seal ongi kombeks – oled naine, lähed litsiks. Oled poiss, oled tegija. See on nõiaring.

  2. Aga kas turistid peavad seda nõiaringi toetama siis? Seda “naise tellimise” osa oli küll natukene kurb lugeda. Minul on hirmus kahju inimestest, kes on seksitööstusesse sunnitud ja minus tekitavad viha inimesed, kes neid inimesi ära kasutavad, kel on nii kurb saatus. See et on alati nii olnud, ei tähenda, et see peaks nii jääma!

  3. Kõige kurvem on asja juures see, et kui sina või mina ei telli, ei tähenda, et teised ei telli. Ja kui mina tellin ta niisama endale lauda, võin ma ta päästa sellest, et mingi perverdist vanamees teda endale ei telli ja talle jumalteab mida ei tee :)

  4. Vaatasin kord mingit saadet sellise klubi seksitöölisest ja ta oli oma eluga enam kui rahul, sest enne seda pidi töötama mingis sitases vabrikus. Eputas seal, et unistabki rikastest välismaa meestest ja et pole olemas paremat töökohta.

  5. Ohjah, väga paljud nt LadyBoyd isegi ei seksi ringi.. Neil on lihtsalt viis-kuus sugardaddy kuskil üle maailma, kellele nad halavad iga päev kuidas on vaja üüri maksta, emale raha saata jnejne ja tegelt elavadki sellest rahast ja teevad kuskil mingi show ja end nö osta ei lase. Käivad ise väljas kellega tahavad…

 6. Su lapsel on edaspidi kindlasti tore lugeda, kuidas emme tellis issile hoora…

  1. That’s life :)
   Oleneb lihtsalt, kuidas seda serveerida.

   Ma tean perekonda, kus lastele ei näidatud telekat, kus nad elasid maal metsas, omas majas, ja omaette… Aga 18aastaselt kui nad linna kooli läksid, pidid šoki saama – inimesed kannavad nappe riideid, nad suudlevad, seksivad, inimesi vägistatakse, pekstakse…

   On selline elu parem? Minu meelest elu on elu ja lapsele tuleb seda juba varases eas õpetada, et elu pole ainult lilled ja liblikad, vaid leidub ka peksjad, tapjaid, narkomaane…

 7. ma ei imesta mitte millegi üle :) mäletan Marileenu juba M-jutuka aegadest :D

Comments are closed.