Tasulise sisu tingimused

marimelli blogi ei ole täies mahus tasuline, küll aga on seda mõned postitused, mille puhul ma tunnen, et ei taha neid avalikult jagada.

marimelli blogi kinnine pakett

  • saad ligipääsu kõikidele blogi kinnistele lugudele (nii vanadele kui tulevastele)
  • blogipostituste sees puuduvad reklaambännerid
  • saadan aastas mõned e-kirjad (neid ei pea kartma, saadan neid tõesti väga harva)

Üldtingimused

Kehtib alates 01.01.2022

Lühidalt: kõik, mis on tasuline, on lugemiseks vaid sulle – ära jaga edasi parooli, ära kopeeri, skreeni jne, sest muul juhul võib sind ees oodata rahaline trahv. Ei pruugi, aga kui mul kopsu üle maksa viskab, siis ma leian su üles! Pikemalt saad lugeda altpoolt tingimuste alt:

Pikemalt, aga lühidalt ja konkreetselt, ilma kilomeetriste terminite roduga, kes tahab, saab aru, kes on emm on seda nagunii.

meie poolt marimelli blogi (OÜ Blogest), sinu poolt tellija

Autoriõigused

marimelli blogis avaldatud materjalid (artiklid, fotod, blogisissekanded, videod, kommentaarid, kujundused jms) on autoriõiguse seaduse tähenduses autorikaitse objekt, mille kopeerimine ja levitamine ilma marimelli blogi kirjaliku nõusolekuta on üldjuhul keelatud.

marimelli blogi kirjaliku või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis antud nõusolekuta ei ole lubatud materjale tervikuna ega õigusaktidega lubatud mahtu ületavas osas kopeerida, avaldada ega muul viisil kolmandatele isikutele kättesaadavaks teha ühelgi füüsilisel ega elektroonsel andmekandjal, sealhulgas sotsiaalmeedias. Sealhulgas on keelatud automaatne või mitteautomaatne materjali allalaadimine või muul viisil salvestamine või töötlemine, samuti materjali edasisaatmine mis tahes kolmandale isikule, sealhulgas edastamine allalaadimiseks.

Materjalide refereerimine

marimelli blogi tasulist sisu ei ole lubatud refereerida. Kui väljaannetes avaldatud materjali on refereeritud, on marimelli blogil õigus küsida selle eest tasu järgnevalt:

500 eurot ühekordse kooskõlastamata materjali kasutamise eest; 1000 eurot korduva (kaks või enam) kooskõlastamata materjalide igakordse kasutamise eest. Sellega kaasneb arve, summale lisandub käibemaks!

marimelli blogi tellimine

Hetkel on võimalik marimelli blogi tasulise sisu eest maksta kaardi, telefonimakse või Google Payga. Valida saad kas ühekordse makse või kuumakse vahel. Püsimakse puhul pikeneb tellimus automaatselt.

Mobiiliga tasudes lisatakse kuumakse tellija telefoniarvele. Igale maksele lisandub teenustasu 0,32 eurot.

Püsimaksega tellimuse automaatset pikenemist võib tellija igal ajal ise tühistada lehel https://my.zlickpaywall.com/

One thought on “Tasulise sisu tingimused

  1. Ära nüüd endast nii palju ka arva, et raha eest teid lugema hakkan. Eriti haige ikkka!

Comments are closed.