#elulineblogi

Blogiauhinnad #7 kokkuvõte

Täpselt nädala pärast lööme hääletuse lukku ja sel aastal enam oma lemmikuid valida ei saa. Hetke seisuga oleme peagi ületamaseelmise aasta hääletustulemuse (12915 hääletajat), sel aastal on oma hääled andnud 12441 inimest.

Ehk aitas sellele natuke kaasa ka TV3 “Seitsmesed uudised”. Anna-Maria käis mul ja Mallul külas, kohtus tegelaskuju blogi pidava Grete Kleiniga ja intervjuu jõudis eetrisse ka otse Tartust, Henry terrassilt, kes kaksikud kuulsaks tegi.

Hetkeseisuga käib siis tuline heitlus päris mitmes kategoorias ja olgem ausad, ainult eluliste blogide võitja on VIST selge – see on Mallukas ja seda teab ilmselt iga blogija ja blogilugeja, et tema oma kümnete tuhandete lugejatega selle kategooria kinni paneb. Samas – kõik on veel võimalik, sest nädal aega on aega. Kõik teised tema järel on vägagi tasavägiselt kohti jagamas üksteise võidu, seega kes saab teise ja kolmanda koha on üllatus ilmselt mulle endalegi.

Natuke veel kergitan loori erinevatelt kategooriatelt…

Pere- ja beebiblogid: kas võidab isa või ema? Kaksikud või õed? Kas Eesti või Prantsusmaa? Kas Tallinn või Tartu, Põlva või Räpina?

Kokandus: kas võidab loomne toit või veganlus? Kas koogid ja tordid või soolased saiad? Kas kanaliha või päevalilleseemnetest tehtud “hapukoor”?

Ilu: kas võidab Joosep Järvesaare kallim või peagi abielluma hakkav kaunitar? Kas meikar või jumestaja? Kas blond või brünett?

Video: kas võidab tegelaskuju või päris YouTuber? Kas kuulus või kummaline? Kas inimene või toode? Kas blond või punapea?

Arvamus: kas mees või naine? Kas kuulus poliitik või tavainimene tänavalt? Kellel on vox populi?

Elu välismaa: kas võidab vahetusõpilane või tööline? Berliin või Brüssel? Taani või Norra? USA või Mehhiko?

Foto: kas võidab fotograaf või super selfie’i meister? Kas võidab loodus või inimesed? Varjud või valgus? Kunst või elulisus?

Reisi: kas võidab Keenia või Tai, Bangkok või London ? Mees või naine? Seljakotirändur või kohvriga glamuuritar? Kes?

Sport: kas võidab jooks või jalka? Rühmatrenn või ujumine? Biitseps või triitseps?

Kas aasta üllataja on Padjaklubi-Laura või Henry kaksikutega, või hoopis Power Lifting Barbie huulte ja ripsmetega? Kes on sinu meelest ja millega Eesti blogimaastikku üllatanud?

Kas aasta uustulnukaks saab asjade blogi autor ja hommikune ärataja Alari Kivisaar või keegi teine?

Kõik on veel võimalik – mine anna oma hääl siin! Kõikidele korduma kippuvatele küsimustele leiad vastused siit!

4 thoughts on “Blogiauhinnad #7 kokkuvõte

  1. tere
    kas peabki olema võimalik ühe blogi poolt samalt ip aadressilt ja samast arvutist mitmeid (lugematu arv) kordi hääletada? hetkel on see muidu võimalik kui proovisin uuesti samale lingile hääletama minna. igaks juhuks viitan sellele teemale…
    liisu

    1. Kõik on õige. IP aadresside korduvkasutamine tuvastatakse süsteemi enda poolt ja hiljem kehtivad ikka vaid viimased samalt IPlt tulnud hääled :)

  2. Hei! Tekkis küsimus, kas esikolmikuga võetakse enne autasustamist ühendust ka?

    1. Ei. Need kes end kirja panid, peaksid ju teadlikud olema, et 11.06 toimub auhindade jagamine ja on eeldatavasti endale selle õhtu ka broneerinud.

Comments are closed.