Blogiauhinnad 2016 KKK ehk Kes? Kus? Millal? Miks?

Mulle kirjutatakse postkasti pidevalt küsimustega, mis oleks justkui avalik info, aga ikka tekib inimestel küsimusi…

Kui kaua saab teises voorus hääletada?
Hääletamine oma lemmikute poolt kestab kuni 31.05 kell 23:59. Oma hääled saad anda siin!

Pärast seda ei saa enam midagi muuta. Mis antud, see antud.

Ma olin vales kategoorias, mis mu häältest saab, kui sa mind ümber tõstsid?
Kui olid vales kategoorias ja ma tõstsin su ringi, siis sinu hääled on mul kirja pandud. Kui sinu eelnevate häälte arv muudab esikolmikut, siis kannan need üle, vastasel juhul pole väga vahet ja nad jäävad ülekandmata.

Kas sellest käimasolevast hääletusest selguvadki võitjad?
Jah, sellestsamast hääletussüsteemist selguvadki parimad. Mingit eraldi järgmist vooru ala 10 parimat, vali üks, ei tule. Kõik kes seal kirjas on, peaksid ka kohale tulema, sest võitjad selguvad alles blogiauhindade jagamisel 11. juunil.

Tahtsin hääletada, aga ütleb, et “suur tänu vastamast!” kuigi ma ei ole oma hääli veel andnud. 
Ilmselt ei ole sa ainuke, kes sellesse wifi võrku on ühendatud. Ehk andis oma hääled juba su ema, sõbranna või õde. IP aadress on ühenduse põhine, kui teil on majapidamises emal arvuti, isal läpakas, sinul tahvel ja õel telefon, siis keegi ehk juba on hääletanud ja IP aadress kirja läinud. Proovi telefoniga näiteks telefoni netti, mine avalikku wifisse või sõbranna poole. Ühelt IP’lt saab hääletada ainult üks kord.

Millal toimuvad Eesti Blogiauhinnad 2016?
11.06.2016

Kus toimuvad Eesti Blogiauhinnad 2016?
Kohvik Wabaduse II korrusel, Vabaduse väljak 10, Tallinn. Uksed avatakse 20:00.

Palju maksab sissepääs?
Mitte midagi! Üritus on kõikidele huvilistele tasuta! Hea, kui annaksid oma tulekust teada siin!

Aga kui mul pole Facebooki, kas ma siis ei tohigi tulla?
Loomulikult tohid, lihtsalt hea oleks teada, palju umbes inimesi tulemas on. Kui mõni end kirja ei pane, ei juhtu sest midagi.

Kas mina kui mitte blogija võin ka tulla blogijatega kohtuma?
Loomulikult! Oodatud on kõik blogijad ja kõikide blogide lugejad, sõbrad, sugulased… Kuna tegemist on õhtuse ajaga, võiks mudilased siiski koju jätta. Kuid kui blogija on kuulus just laste pärast, jumala eest, tule näita oma nunnusid ka teistele. Hedon oli eelmisel aastal näiteks meil kaasas, sel aastal jätan ta hoidjaga koju.

APPI! Fotosein! Ma ei taha pilti!
Kui sa ei soovi endast pilte lasta teha, siis saad seda viisakalt fotograafile öelda, mitte joosta niisama fotoseina eest läbi. Meil kõigil oleks väga hea meel, kui sa sisenedes siiski korra peatuks ja laseks endast pilti teha. Et oleks ilus poseeritud pilt, mitte käigu pealt võetud foto, kus juuksed lehvivad, suu on viltu ja püksid hoiavad halvasti. See on eelkõige mälestuseks sulle endale ja blogilugejatele vaatamiseks :)

Kas kohad laudades tuleb broneerida?
Ei, mingit broneerimist ei toimu, kes ees see mees ehk see saab parema koha, kes varem kohal on. Uksed avatakse 20:00.

Kas blogijad istuvad ühes lauas ja blogilugejad teises?
Terve teine korrus on meile broneeritud, on erineva suurusega lauad, valige endale sobiv ja istuge kuhu tahate ja kellega tahate. Suhelge omavahel. Selles point ju ongi.

Kuidas lugeja mu ära tunneb?
Tegelikult tunneb lugeja su nagunii ära, iseasi, kas ta tuleb sulle tere ütlema. Et olla aga kõigile nähtav ja et keegi ei peaks piinlikust tundma, et ta sind äkki ära ei tunne ja ei pea tulema nime küsima, siis ole hea ja meisterda endale täpselt selline kaelakaart, silt, nimekaart vms, nagu ise soovid.

 

Ma tulen Tartust/Põlvast/Rakverest vms, kas keegi tuleb veel?
Kindlasti, soovitan näiteks EBA Facebooki lehel uurida, kas keegi on tulemas ja ehk saate nii autot jagada või koos bussiga tulla, seltsis segasem.

Kus saab parkida?
Parkida on võimalik Vabaduse väljaku all parklas (0,60€ iga alustatud 10 minutit; 3,60€ tund; 5€ ööpäev; parkimine õhtusel ja öisel ajal 21:00-9:00 1€ tund); Tallinna Linnavalituse ees (südalinna parkimisala 0,75€ iga alustatud 15 minutit; 4,60€ tund); Kaarli parkla (Vabaduse samba kõrval; tsoon P7; 0,88€ iga alustatud 15 minutit; 3,50€ tund); Wabaduse kohvikust ümber nurga asub vanalinna parkimistsoon (4,80€ tund).

Millised on odavad ööbimisvõimalused, kui tahaksin jääda ööseks Tallinna?
Ehk küsid mõnelt blogijalt öömaja?`Teine variant on vaadata booking.com lehelt hotelle/hosteleid/kortereid. Saate ju kamba peale ka võtta. Võib tšekata ka airbnb lehte, seal rendivad kohti nö tavalised inimesed nagu sina ja mina!

Milline on ürituse ajakava?
Kella kaheksast hakkab kogunemine, saab omavahel tutvuda, juttu ajada, kontakte vahetada ja suhelda. See ei tähenda, et sa peaksid üksinda kuskil nurgas konutama ja ootama, millal ometi auhindu jagatakse. Suhelge omavahel – selleks see üritus ju ongi tehtud – et blogijad kohtuks omavahel, oma lugejatega jne

Kohal on Avon oma maniküürilauaga kus saab kiirelt (15 minutiga) küüned kauniks. Lisaks on kohapeal Photobooth kus saab teha vahvaid pilte. Teate küll seda kardinaga kabiini, kuhu sisse minnes saab lolle nägusid teha ja pildid kukuvad potsti välja. Just selline lahe masin meil kohapeal on ja pilte saab teha terve õhtu vältel!

Vahepeal toimub erinevaid loosimisi ja intervjuusid, mida viib läbi šarmikas Ženja Fokin.

Umbes kella üheksa ajal tuleb lavale superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud imekaunis Nioni solist Keit Triisa, kes paitab meie kõrvu erinevate lugudega.

EBA_-keit

Pikka pidu pole. Hiljemalt 21:30 alustame auhindade jagamisega ja teeme seda sel korral ühes jutis ja ilma pausideta. Kui auhinnad on jagatud, tuleb teha kohustuslikud auhindade ja diplomitega pildid, intervjuud, selfied jne ning seejärel saavad soovijad edasi minna juba ööklubisse Vabank. Tasuta pääsmeid jagame soovijatele kohapeal.

Kas üritusel on ka dresscode?
Ma tahaks öelda, et see on smart casual, samas see võiks olla natuke pidulikum. Kellele siis ei meeldi end üles lüüa? Aga ma ei tahaks tekitada olukorda, kus keegi mõtleb, et ei saa tulla, kuna tal pole midagi selga panna. Smart casual on kõige lihtsam variant. Siin väike õpetus endiselt Vogue toimetajalt otse Austraaliast (link!) koos paari pildiga.

smartcasual

Kas see tähendab, et ma tohin teksadega tulla?
Jah, sa võid teksadega tulla. Aga mina olen alati seda meelt, et enne ole over dressed kui under dressed.

Kes saavad auhindu ja mis auhindadeks on?
Auhindu saavad kõikide kategooriate võitjad ja kogusummas on auhindu välja pandud ligi 6000 euro eest. Mis täpselt auhindadeks on, selgub võitjate jaoks kohapeal, teiste jaoks pärast üritust. Muidu ei oleks ju üldse üllatusmomenti.

Kui ma saan auhinna, mis ma tegema pean?
Hea oleks, kui sa ei jookseks kohe lavalt ära, vaid leiaksid 10 sekundit, et fotograafile poseerida – see mälestus jääb ju eelkõige sulle endale :) Kindlasti ootame sind hiljem ka fotoseina ette poseerima ja auhinda näitama. Ja loomulikult on igal EBA koostööparneril ainult heameel leida oma toode sinu blogist :)

Kui ma saan auhinna, aga ma ei saa kohale tulla, mis siis saab?
Esiteks proovi keegi enda asemel siis saata. Teiseks, eks ma siis kirjutan sulle ja uurin, kas ja kuidas. Eelmisel aastal sai minu juurest kodust oma kotikesed kätte ja erilistele venitajatele, kes tulid ja tulid ja lõpuks kui ma veel septembris neid kotte kapis tõstsin, saatsin Smartpostiga  minema :)

Kohtumiseni 11. juunil Eesti Blogiauhindade jagamisel! Anna oma tulekust teada siin!

7 Comments

  1. aga kui ma mingi ime läbi peakski midagi võitma, aga mul ei ole võimalik kohale tulla, kuidas ma sellisel juhul enda auhinna kätte saan?

  2. Ma ei ole blogija aga ma lihtsalt tahan sind kiita. Sa teed suurt ja väga tänuväärset tööd! Vaevalt sa selle ürituse korraldamisega rikkaks saad.. Tubli oled ja aitäh sulle!

  3. Tundub tõesti megahea korraldus ja suure töö oled ära teinud!

    Ma usun, et see ürituste korraldus sobiks sulle ideaalselt ka tulevaseks ametiks:)

Comments are closed.