ebay watchlist ajab üle

Olen 31. Kõik sõbrad arvavad, et mul oleks aeg emaks saada. Jah, ma ise arvan ka. Aga kunagi pole ju piisavalt raha, ega oma elamist, ega seda-teist ja kolmandat. Ja ilmselt ei tulegi nii pea. Enne tuleb ilmselt laps kui oma maja, suur rahamägi ja päike solgiämbrist tõusma hakkab.

Oma viimaseks sünnipäevaks (kaks kuud tagasi) sain ma Sandralt luti ja lutipudeli, ilmselge vihje, mis? Nojah, ma olin talle oma mõtetest rääkinud, aga külalistele serveerisin lutipudeli jutuga, et nii on kergem veini juua…

No igastahes, nüüd on see otsus vastu võetud ja kõik, kes teavad, kiidavad takka. Mallukas teatas ilma mingi emotsioonita, et „ma võin sulle sitaks nodi anda, ära üldse põe, et hakkama ei saa!“ Olgu. Ma siis ei põe. Aga mis ma nüüd siis teen, istun kodus ja ainult ebays ja tšekin beebiasju.

Alustasin kõikvõimalikest bodydest ja kleitidest ja pükstest ja olen jõudnud reaalselt vajaminevate asjade nagu voodi, turvatool, käru jne.

Kõik toredad asjad leiavad koha ka minu ebay watchlistis, et hiljem oleks meeles selliseid asju otsida või miks mitte, kohe ära osta.

No ühesõnaga, nii ma istun ja guugeldan ja passin kuskil titeasjade lehel. Kas te teadsite, et müügil on lutt, mis mõõdab temperatuuri? Ja rinnanibu otsaga lutipudelit? Ja veel tuhatviissada ägedat asja, mida mu beebil kindlasti vaja oleks.

lutt

Welcome to beebimaailm!