Emadepäev

Kuigi täna oleks paslik kirjutada oma emast, vanaemadest, ämmast (kes on samuti ema) jne, jätan ma selle teiseks korraks.

Siiski, siiski, põikan siia vahele, et minu ämm, kes pole just meie pere suurim fänn – me ei saanud teda meeles pidamata jätta emadepäeval… Saatsin talle hommikul smsi: “Godfrey Winn on öelnud õiged sõnad, mis sobivad tänasesse päeva valatult: “Ükski mees ei ole edukas ilma toetava naiseta tema seljataga. Olgu see abikaasa või ema, kui tal on mõlemad, siis on ta topelt õnnelik!” Ilusat emadepäeva!” – kes aru saab, see saab, kes ei, see ei :D Nii täpselt see mõeldud oligi!

Aga tulles tagasi emadepäeva juurde meie peres, siis aprillis otsustasime, et olgu, enam plaastreid ei pane ja kui beebi tahab tulla, siis ta tuleb. Esimesed päevad siin blogiski, olin nagu hull, ainult lugesin ja genereerisin. Siis sain aru, et ega minu tahtmistpidi need asjad nagunii ei käi.

Mõtlesime küll, et seksime üle päeva nagu soovitati, aga ikka juhtus nii, et seksisime suvaliselt 4x enne ovulatsiooni. Õigel päeval olime me nii väsinud, et kuigi arutasime, et täna on see must have sex päev, vahet pole. Tuleb uus.

Aga päevad ei hakanud, kuigi pidid. Mõtlesin, et võibolla on see sellest, et ma plaastri ära võtsin ja keha on teistpidi harjunud.

Esmaspäeval (homme) on mul arsti aeg – panin selle juba aprillis, et noh, kiire kontroll, et tahaks rasedaks jääda… Kuna päevad pidid juba neljapäeval hakkama ja raseduskalkulaator (on ikka imelisi asju välja mõeldud) ütles, et juba võib rasedustesti teha, siis ma mõtlesin, et teen selle emadepäevahommikul. Oleks kuidagi sümboolne. Ja Kätlin arvas, et tehku ma kindlasti enne arstil käiku, sest arst nii varajast rasedust ise ei näe.

Täna hommikul ilmusid need kaks triipu meeletu kiirusega sinna testile. Jah, ma olen rase. Või noh, see plastmasstest kolme aknaga ütleb seda – Meelis seda muidugi ei usu – las ikka arst kinnitab. Suva ju pole, et see test üldiselt 99% tõenäosusega ei peta. Sellist joppamist annab ikka otsida – ju siis beebi tahtis ammu juba tulla ja nii kui me võimaluse andsime, kasutas ta selle ära.

Aga mida ütleb raseduskalkulaator?

Viljastumise aeg 24.04 (seksisime 18, 21 ja 27, seega võib eeldada, et tuleb tüdruk – sest poiss-spermatosoidid on kiiremad, aga hävivad kiiremini, plikad seevastu vastupidavamad ja aeglasemad).

Nii,  Jaapani meetod, et kindlaks teha kas tuleb poiss või tüdruk, võtab arvesse viljastamise kuu ning mehe ja naise sünnikuud. Selle järgi tuleb meil 75% tõenäosusega tüdruk.

Seevastu Hiina meetod, võtab arvesse naise vanuse ja viljastamise aja. Ka Hiina meetod lubab tüdrukut.

Sünnituse tähtaeg 14.01.2015 (huuuh, terve suve olen rase!)

Juba 11 päeva pärast teeb mu beebi esimese südamelöögi ja Mellu sünnipäevaks hakkab juba liigutama.

No nüüd alles hakkab nalja saama.