#elulineblogi

Eestlane reisil vol3

Enne äratulekut kirjutasin ma täpselt samal teemal, aga olles nüüd reisil olnud… On meie viimane päev, mõtlesin, et teen meie reisist ajendatult vol 3 ka :)

1. Eestlane vaatab esimese asjana temperatuuri

Kahjuks me eeldasime, et on ilus ilm ja teisel päeval otsustasime shoppamas ära käia ehk võtta ette 40minutiline bussisõit Varna linna – et siis tehtud! Oleks me ilmateadet vaadanud, oleks me läinud linna kolmandal või neljandal päeval või üldse eile, kui oli rohkem pilves kui päikest.

2. Eestlane on kade

Praegu vist ei ole. Ilm on olnud soe, aga mingeid kauneid ranna- ja palmipilte me ei tooda, kõik hinnas toidud ka vaevalt kadedaks teevad. Oleks siis karpe ja kaheksajalgu, siis ehk veel..

3. Kui eestlane midagi tasuta saab, siis ta seda ka võtab!

Ma võtan alati natuke liiga palju süüa. Ja mind häirib selle all ink puhul see, et ma söön räigelt segi asju.. kõike ju tahaks maitsta.

Aga võrreldes meie idanaabritega, või isegi sakslastega, siis me ei võtagi praktiliselt süüa. Miks on vaja oma taldrik nii täis kuhjata, et kui kahvli sisse lööd siis üle äärte pudeneb? Kaks viilu arbuusi vs kuhjaga taldrikutäis. Üks lusika täis kirsse vs kausitäis jne

4. Eestlane näeb palmi 

Ma ei tea, mul suht suva neist palmidest. Piisavalt näinud vist :)

5. Eestlane toob suveniire

Ma olen reaalselt loobunud sellest kingituste toomisest. Vanasti oli alati, et peab midagi viima. Aga me reisime nii palju, et pool eelarvet läheks kingitustele. Vanasti oli see, et kui ma S-ile viin, kuidas ma K-le ei vii, aga no kui neile viin, kuidas ma M-i ja A ilma jätan.. Lõpuks otsisid 20 kinki kokku… Nüüd on see, et emb-kumb meist Meelisega käib, toome magneti. Hedonil lõbus neid külmiku peal libistada.

Olen sama meelt, mis enne reisi. Toon taaskord ühe magneti ja kahele sõbrale midagi, sest nende nimi oli kohe neile asjadele peale kirjutatud. Meelisele toon ka midagi, lihtsalt sellepärast, et see oli niiii tema moodi :) ja no Hedonts saab alati oma osa, üldse mitte suveniiride näol.. me lihtsalt shoppasime veits hulluks.

6. Eestlane on neeger 

Ega see eestlane niisama taha seda kuuma ilma. Eestlane tahab pruuniks saada! 

Nõus, mis nõus. Eile lõi välku ja müristas. Mõtlesime, ah, ilm on pask. Magame 8:30ni, sööma, pakime kokku ja 11:45 tuleb buss. Kell on 9:18 ja kus me oleme? VIIMASED MINUTID BASSEINI ÄÄRES!

Ärkasime ilma kellata 7:20, käisime pesus, pakkisime asjad, kiire hommikusöök ja paar tundi on ju aega veel päikest võtta. Ükski kiir ei tohi raisku minna.

7. Eestlane ei taha koju tagasi tulla

Ma täiega tahan. Igatsen nii räigelt Hedoni järgi, et kallistan ta ilmselt pooleks! :) kui oleks perega, võiks kuu aega olla, pole üldse probleemi!

Fun fact of the day: Hedonil on mingi uus komme, “ma ei taha su kallit, võta tagasi.” Siis saab veel kallistada, heheh, aga ta ei saa veel aru. Ma kallistaks seitse korda kui ta laseks. Aga ei, isepäine poiss, pole vaja!