#reisiblogid

Enne rasedust kiirelt reisile

Täna hommikul tuli mulle Facebookis teade, et GoTravel märkis sind postituses. Meelis ütles: no näed, lõpuks ka firmad märkavad blogijate sisu kasutada, mitte ei oota, et blogipostitus teeb imet. Sisuturundus või reklaam üldse pole see, et kohe tuleb müüki, vaid müük tulebki hiljem, aga sisu tuleb ära kasutada.

Blogiauhindadel jagas Uncle Paul väga usinalt, et nad on kambas, hääletage oma lemmiku poolt, viis päeva veel, meie oleme kultuurikategooriate sponsor jne. See ongi õige lähenemine. Ise ka sisu toota selle arvelt, mis sa teed, mitte ilmaimet oodata.

Ma hea meelega jagan kohe GoTraveli postitust edasi, kuigi ma isegi nende kaudu Pliska reisi ei ostnud. Lihtsalt armas, kui sind märgatakse ja sinu sisu enda kasuks ära kasutatakse.

Ja no loomulikult sattusin ma jälle GoTraveli lehele ja.. palun saatke mind ravile, nii kui üleliigne euro arvel on, tahaks reisile. Vaatasime Kreekat.

Silma jäi kaks varianti – megaodav (Golden Days Hotel) ja megakallis (Hotel Filmar). Äkki keegi on käinud, tooge mind kiirelt maapeale – et pole vaja. Või siis ikka on? Ärge palun mulle rohkem linke saatke, ma päriselt ka tahaks jälle reisile minna, sest Kirsti Timmer pani mulle eile kaarte ja ütles, et talvereisi ta ei näe. Näeb hoopis rasedust. Peaks siis kiirelt enne ära käima ju.

 

 

7 thoughts on “Enne rasedust kiirelt reisile

  1. Lihtsalt armas, kui sind märgatakse ja sinu sisu enda kasuks ära kasutatakse – see oli iroonia vä? :D

  2. Veetsime perega just juunis 2 nädalat Rhodosel. Lihtsalt suurepärane, väga soovitan. Kuuma ja päikselist ilma ei pea ka tikutulega taga ajama, Rhodos on kindla peale minek – ametlikult Euroopa kõige päikesepaistelisem paik. Pluss siis muidugi euroopa puhtaim merevesi. Afandou (esimene hotell) on kindlasti rahulikum koht. Rhodose linn (teine hotell) saare kõige suurem ehk siis elu keeb tunduvalt rohkem. Saar iseenesest väike, vahemaad lühikesed, seega soovi korral jõuab edukalt igale poole ja pole vahet kus täpselt ööbid. Meie otsustasime odavama ööbimise kasuks ja kulutasime selle arvelt söögile ja elamustele rohkem. Elu saarel suhteliselt kallis, aga oma raha eest saab ka tõelist väärtust!

  3. Hei! Mis kaardid veel näitasid? Palju Kirsti küsib selle eest?
    Teine küss veel. Kas te olete Egiptuses käinud? Kuidas suhtute sinna reisimisse? Ma broneerisin jaanuariks reisi. Nüüd aga on vastik hirm tekkinud, et on see ohutu? Mis teie arvate, kas läheksite kui hea pakkumise saaksite?

  4. Justnagu rasedus oleks nüüd ainult maagia otustada :D Et maagiliselt veab kaitsevahend alt ja hops, rase. Kuna kirsti kaardid ju nii ütlesid… Või siis teine variant. Et kuna kaardid näitasid rasedust, siis peaks kähku plaani võtma, muidu tulebki välja, et ainult üks tühi soolapuhumine.

Comments are closed.