Jagan koode, et ikka soodsam oleks

Esiteks, tahtsin ma juba mõnda aega tagasi kirjutada sellest WOLT äppist, mis mingil hetkel megalt massidesse lendas ja seal sai oma personaalse koodi, mida jagades saavad liitujad 7€ krediiti… Kõik kes kasutavad koodi MARIMELL, saavad ka.

No igal sajal juhul, olen ma tänaseks mitu korda WOLTi kasutanud ja tuleb tunnistada, et nende mustanahalised ratturid on megakiired toitu kohale vedama. Aga mis ma sõin ja jõin, kirjutan ühes teises postis, kus ma teen sellise “eksperimendi” – proovin kõik need teenuspakkujad ära, kes toitu laiali veavad. Mul mõned veel katsetamata.

Aga täna ma surfasin Airbnb’s ja selgus, et kui ma jagan oma mingit linki – seda – ja teie endale konto teete ja reisite, saate 18€ krediiti (ja mina ka!).

Noh, sheering is keering :)

Ja kui siin juba jagamiseks läks, siis ON24’s on meil ka sooduskood – SGOFLFN (saate 3€ krediiti kui meie koodiga liitute) ja shoppa.ee’s ka – DJMCUAS (sama värk, saate 3€ krediiti kui selle koodiga liitute). Noh, me saame ka paar euri teie pealt, aga nagu ma mainisin, sheering is keering ja no mis oleks parem kui natuke jõulukinkide pealt säästa. Just shoppa.ee’st ma mõned jõulukingid lastele ostsingi.

A, ja kes tellib endale selle musta värvi ja sada prossa loodusliku hambavalgendaja Warpaint – siit – siis koodiga MARIMELL on saatmine tasuta :)

PS! see blogipost pole kuidagi kellegi poolt sponsoreeritud, ma lihtsalt ise tahan ratsa rikkaks saada ja krediiti oma kontodele koguda :)

2 Comments

Comments are closed.