TEEME KOOS EKSPERIMENTI ehk tsellukale tuul alla!

Kirjutas mulle kupud.ee ja pakkus, et ma võiks oma tselluliidile koha kätte näidata. Mina mõtlesin, et.. teeks seda koos teiega. Tegelikult on eksperimendis osalemiseks võimalusi kolm.

Tänapäevaks väljakujunenud kupumassaaž on muutunud paljude naiste seas üli populaarseks ja seda eelkõige tselluliidi vähendamiseks. Kui aga aega napib salongi minekuks, saab kupumassaaži teha endale nüüd ise ka kodus, kasvõi samal ajal diivanil televiisorit vaadatates.

123-massaaz

tselluliiti vähendav kupp (PS! Nägu ei pea pildil näha olema, no worries!)

Tselluliiti vähendav kupp ehk kehakupp. Kehakupu kasutamine on imelihtne: Kõigepealt tuleb vastav piirkond õliga sisse määrida. Seejärel tuleb kupp kokku pigistada, kehale asetada ning alustada masseerimist liikudes alati sirgjooneliste või ringjate liigutustega alt üles (vereringe suunas). Ühte piirkonda tasuks masseerida esialgu igapäevaselt 5-7 minutit. Tulemusi on näha juba 2-4 nädala pärast. Märgatavalt väheneb tselluliit ning samuti ümbermõõt.

näokupp, millega kortse vähendada (PS! Siin peab su nägu näha olema!)

kupud

silma- ja huulekupp, millega väsinud silmadele uus ilme anda ja huulekortsudele tuul alla teha (PS! Tervet nägu ei pea näitama, piisab silmast ja huultest)

Kuna näo- ja silmaümbruskupp elavdavad näo mikrovereringet, siis saab sellega lihtsalt ennetada või vähendada kortsukesi, vähendada akne arme, toniseerida ning pinguldada näonahka ning tõsta/tugevdada näolihaseid.

Kupud sobivad igale naisele, kellel on probleeme tselluliiidiga, kortsudega, tumedate silmaalustega, akne armidega või venitusarmidega. Kõikvõimalikku lisainfot – kui kaua üks kupp kestab või kas rase tohib seda kasutada või kas kuputamine on valus, leiab siit!

Kõik, kes ostavad vahemikus 10-16. oktoober endale kupud.ee lehelt mõne komplekti (kasutades sooduskoodi “marimell” saate -10% alla; kehtib ka allahinnatud toodetele!), saadate mulle hiljemalt 20. oktoobri õhtuks ENNE pildi (info(@)marimell.eu), siis saamegi koos eksperimenteerida.

Teen siis meile ühise grupi/meililisti, kus saame kogemusi jagada, pilte vahetada ja niisama tsellust rääkida. Hiljem panen tulemused blogisse ka üles, noh, siis kui me kõik siredad ja ilusad oleme!

4 Comments

  1. Kui nt oliivi- või kookosõliga kuputada? Vahet pole- oluline, et kupp libiseks ja keha oleks õline… ?

Comments are closed.