Järgmine reis.. kuhu?

Nagu usinamad lugejad teavad, siis Lapimaal bussiga mööda lumiseid teid tuhisedes lappasin ma lennupileteid ja kohe kui ma seda hinda nägin, ostsin ma nad ära, ilma Meelisele või lapsehoidjale ütlemata. Meelisele näitasin ostu kinnitades ainult ekraani ja ta oli whaaat, wauu, päriselt. Lapsehoidjale kirjutasin alles siis, et kuule, hakka puhkust planeerima. Hind tundus lihtsalt nii hea, et ma ei julgenud kaks korda isegi hingata, et äkki kaob nii hea diil eest ära.

Arvestades, et ma olin vaadanud lennupileteid juba mitu kuud ja Phuket oli kogu aeg mõtteis, siis 3300€ tundus liig mis liig ja kui ma nägin 1505€ eest pileteid kahele, ülinormaalsete lennuaegadega ja lühikeste ümberistumistega olin ma sold!

Lendame Finnariga ja käsipagasiga, mõttetu vedada seda suurt kohvrit rannapuhkuse jaoks ja olenemata sellest, et meie aastane reisikindlustus Salvas veel kehtib, siis käsipagas on alati sinuga ja ümberistumiste puhul võid kindel olla, et see ei jää kuskile laokile :)

Mehhiko, siit me tuleme!

Alustame sellest, et lendame Cancuni – Meelis tahab minna Tulumi ja mulle tundub, et Playa del Carmenis oleks palju ägedam. Aga ma ei tea midagi, sest me pole seal käinud :D Ma alguses mõtlesin, et elaks seal Playa del Carmenis, rendiks auto ja siis saaks sõita ühele (Tulumi) ja teisele poole (Cancuni), aga samas ma mõtlen, et meie lend tuleb ja läheb Cancunist, äkki oleks siis seal. Või tasuks üldse võtta igal pool paariks ööks tuba ja aina edasi liikuda? Samas mulle meeldib see, et ma ei pea kola kaasa vedama ja asjad on ühes kohas.

Ja kui me siin juba sellest räägime, siis rääkige kaasa, kas ja kes on olnud millistes neist hotellidest? Sobrasin paar õhtut bookingus ja panin lemmikutesse mõned kohad igal pool, mis tundusid mulle endale asukoha ja tubade poolest okei. Üks asi on need hinded ja reviewd, teine asi hind ja kolmas asukoht ja.. kui ikka kahekesi minna, siis tahaks täiega nautida. Samas, lasteta olles naudime ilmselgelt rohkem rannas olemist ja mööda kohalikke söögiurkaid ja seikleme linna peal jne kui basseini ääres tiksumist.

Cancuni lemmikud:

Wyndham Alltra Cancun – link | 3372€, kõik hinnas

Riu Palace Costa Mujeres – link | hind 2500€, kõik hinnas

Sandos Cancun – link | hind 2155€, kõik hinnas

Krystal Cancun – link | 1062€

Lovely Villas – link | hind 730€, tasuta rand

Nomads Enigmatic Hotel & Restaurant Bar – link | 369€

Ja siis vaatasin, et kui läheks minu sünnaks Tulumi..

ja oleks seal paar päeva, siis jäid silma need neli. Seal ma hindu ei vaadanud, pigem just “ägedust”, tean, et Tulum on kallim kui Cancun ja Cancun omakorda kallim kui Playa del Carmen. Seega Tulum ei ole kindlasti koht kus me kogu aja veedaks või paiksed oleksime. Seega sinna lähekski paariks ööks või siis lihtsalt päevatripile. Ma ei ole suutnud otsustada :D

Hotel Bardot – link | see oli hinnatud parimaks nö rahva poolt

Una Vida – link | seal meeldis see, et on need troopilised toad, ilusad heledad

La Zebra a Colibri Boutique Hotel – link | siin on oma tuba mingi väikse bassu või vanniga, aga ka nagu džunglis

Habitas Tulum – link | siin on konkreetsed hütid nagu ma neid nimetan

Või siis üldse Playa del Carmen?

Hinna poolest ilmselt soodsaim oleks seal paikne olla. Oleneb muidugi hotellist ka, aga tundub isegi nii peale vaadates, et hinnad soodsamad kui Cancunis. Ja ma ei tea, mulle tundub see Playa del Carmen kuidagi südamelähedane, ma ei tea miks.

The Reef Coco Beach & Spa – link | 986€, kõik hinnas

The Reef 28 – link | 773€, see on täiskasvanute hotell, kõik hinnas

The Yucatan Resort Playa del Carmen – link | 1263€, jällegi, ainult täiskasvanud ja kõik hinnas

Hilton Playa del Carmen – link | 2775€ täiskasvanud, kõik hinnas

Ühesõnaga, jätke palun kommentaaridesse kui oskate mõne puhul neist kaasa rääkida. Hinnad on meelega kõik mega erinevad, sest.. ma ei suuda otsustada, kas tahaks täiega mingit all ink Hilton style puhkust või mingit hütis magamist nagu see viimane. See tundub selline mõnus bohemm pleiss kus magamas käia ja muul ajal ringi trippida. Samas, ma ei saa öelda, et mulle need kõik hinnas variandid ka ei meeldiks..

7 thoughts on “Järgmine reis.. kuhu?

 1. Hei.
  The Reef Coco Beach & Spa on ok.
  Käisime eelmine aasta Mehhikos ja olime playa del carmenis ja just selles hotellis.Ilus ja puhas rand.Soovitan minna Carmenisse.
  Soovitan külasta veel Isla mujerese saart,sealt saab rentida golfi auto ja terve päevaga saab saare läbi trippida,mega koht.
  Cancun üldse ei meeldinud, suht turistikas.

 2. Cancunis peaks vaatama, et hotell on “hotel zone´s”, sest muidu oled sisuliselt võsas mitme tuhande eest. Cancunis ma oleks paar päeva hotel zone´s ookeanivatega toas ja kenas hotellis (kuigi nad kipuvad seal veidi vananenud olema).
  Tulumis on vahel vetikaprobleem, kui on, siis vette on veidi keeruline siseneda. Tulum on ilus ja paariks päevaks tasub minna! Carmenis on selline relaxed vibe rohkem, samas rand ei ole suurem asi. Meie olime seal üldse korteris, kahe magamistoa ja vannitoaga suur korter basseiniga majas, söögikohti ümberringi palju, julgen soovitada seda, Saad kenama ja ruumikama majutuse mitu korda soodsamalt, samas on sul kõik olemas. Bookingus on variante väga palju.

 3. Xenses Park | by Xcaret
  Kui väheke seiklust soovite ,siis soovitan sinna parki ka vaadata,mega koht.

 4. Ühegi hotelli kohta kaasa ei oska rääkida, aga… Eks igale oma, aga Mehhiko ei ole küll koht, kus terve aja ühes kohas olla Ma ei tea muidugi kauaks te ka lähete, aga ma rendiks auto ja sõidaks ringi. Meie vähemalt tegime nii. Ja Cancun oli minu jaoks kohutavalt kärarikas, ühtegi klubisse vms ei olnud isegi jaksu minna Ja seal kindlasti tuleks hoolega valida, millisesse randa minna, sest meie rannas olid nii hullud lained, et mina julgesin olla ainult max põlvini vees ja siis enamasti käisin ka käpuli kui laine tuli. Ma ei tea, kas seal on kõik rannad sellised.. Playa del Carmen meeldis mulle palju rohkem. Vesi oli rahulik ja turiste oli muidugi palju, aga ikkagi kuidagi palju chillim. Cancuni downtown on muidugi hoopis teine teema. Kõik hinnas hotelli ma ka ei võtaks, toitusid oli väga põnev avastada. Kaktusega tacosid soovitan Merida linna soovitan ka külastada, ei ole eriti turistikas, aga rohkem nö päris Mehhiko tunne. Oh, suht sigrimigri jutt sai. Abiks vist eriti pole küll Aga vb mõned ideed lihtsalt mille üle mõelda..

 5. Cancunis peatuda soovitaks max 1 päeva, sellel on “vaesemehe” Las Vegase kuulsus, aga kui pidu möll ja sagimine meeldib siis sobib. Tulum kindlasti kõige ägedam variant aga ka kõige kallim tsoon. Soovitaks olla Playa del Carmenis ja sealt käia päevaks või paariks Tulumis uudistamas

Comments are closed.