Millal Taisse?

Kui saaks siis kohe homme. Aga sel aastal jääb meil Tai ilmselt vahele (kui me just sügisel sinna ei lähe), sest hetkel piletihindu vaadates tahaks nutta. Juba mitu kuud olen silma peal hoidnud ja no mida pole, seda pole – normaalse hinnaga pileteid.

Ma ei ootagi 500€seid pakkumisi nagu aastaid tagasi, aga 1500€ nägu on ka natuke palju maksta. Ma küll armastan Taid nagu oma kodu, aga.. mu käsi ei tõuse maksma 3000€ piletite eest. Viimati kui vaatasin, olidki piletid kahele 3300€. Jah, saja ümberistumise ja seiklemisega saaks soodsamalt, aga…

Meil lihtsalt on see teema, et lapsed Taisse ei taha, neile ei meeldi meri ja liiv, Hedonile ei meeldi palavus (hahaha, ometi tahab ta minna Mehhikosse, ma ei tea, miks ta arvab, et seal on külm nagu Lapimaal) see omakorda tähendab seda, et kui me läheme kahekesi ja lapsed jäävad koju, on meie aeg limiteeritud. Isegi kui läheksime kümneks päevaks ja lendaks ümberistumistega edasi-tagasi, siis saaksime lõpuks Phuketil kohapeal olla maks viis päeva, mis pole jällegi piisav.

Seega tuli leida alternatiiv..

Sest minna me tahame, aga nii, et kohapeal saaks olla normaalse arvu päevi ja puhkus ei oleks ainult lennukis, vaid ookeanis jalgu sulistades. Lapimaal olles bussis aega viites ja lennupileteid lapates jäi mulle ette üks pakkumine, mille ma bronnisin ilma Meelisele või lapsehoidjale ütlemata, sest ma arvasin, et sellist hinda ma enam oma elus ei näe. Lennud kahele 1505€ ja suht otselennuga, st läbi Soome..

Kui piletid olid ostetud näitasin Meelisele lihtsalt ekraani, ta oli täiesti WTF! Ja alles siis kirjutasin lapsehoidjale, et ole musi ja planeeri endale puhkus selleks ja selleks ajaks. Selles suhtes, et me olime muidugi varem temaga arutanud, et me minna tahaks ja mis kuus talle paremini puhkus sobiks jne, et päris šokiteraapiat me talle ei teinud. Lisaks bronnisin ma ära meile suve algusesse ära ka reisi lastega.

Mis te arvate, kuhu me puhkama läheme? Kuhu kahekesi? Kuhu lastega?

Vihjeks olgu öeldud: me ei ole kummaski riigis varem käinud. Just hakkasin pilti otsima loo juurde, et millal me viimati kahekesi reisil käisime? Mais Tenerifel pulmas.

6 thoughts on “Millal Taisse?

  1. Lastega Montenegrosse, ilma lasteta kui mitte Tai, siis ikka kuhugi Aasiasse (äkki Vietnam, Sri Lanka, Filipiinid)

    1. Kuna meil see kahemehe puhkuse pikkus limiteeritud, siis.. Ma ei taha läbi Bangkoki minna, see võtab nii palju päevi lendamise alla, et Phuketil saan lõpuks 4-5 päeva olla :)

Comments are closed.