Kas sul Lottemaa sooduskoodi on?

Meil on külmutuskapi uksel eelmise aasta Lottemaa pilt. Hedon vaatab seda vähemalt korra nädalas ja uurib, millal me läheme. Ma siis ikka vastasin, et suvel. Lottemaa on ainult suvel lahti, siis lähme.

Kohe kui ilmad ilusamaks läksid, hakkas Lottemaa teema jälle pihta. “Näe, vaata, päike paistab, õues on soe, suvi tuli, lähme Lottemaale”. Ja kuigi Pärnusse sõit pole teab mis keeruline, siis ikka on see kuidagi edasi lükkunud. Siis võtsin plaani puhkuse ajal minna, Lottemaa oli konkreetselt graafikus kirjas. No ja siis ta jäi palavikku ja siis kukkus oma käe peale ja nii me Lottemaa ära jäigi. Kuniks ma panin ta uuesti plaani. Uuesti puhkuse graafikusse.

Lottemaale minek ei ole mingi sutsakas, et lähme korraks. See on ikka terve pikapäevane protsess mida tuleb planeerida. Me olime jälle sujuvalt ligi kuus tundi. Ühest majast teise, limpsi pumpama, etendusele, sööma, kontserdile.. Roosiga pilti tegema. Roosi ongi Hedoni lemmik!

Samal ajal kui Hedon jäneste majas ligu lasi, no ikka mitu ringi, siis ma kudusin natuke :)

Meie Lottemaa seiklusest valmis seekord hoopis meenutusvideo Hedonile. Talle väga meeldib oma videoid vaadata ja loodetavasti leie lastele meeldib ka Hedoni seiklustele kaasa elada!

Mul on hea meel, et see jäi meil just suve lõppu, on mida jälle meenutada. Ja uued pildid külmiku peal. Aga seda ma luban, järgmiseks aastaks panen ma Lottemaa graafikusse selleks ajaks kui nad end suve hakul avavad :)

Selle hooaja lõpuni on jäänud täpselt kaks nädalat ja seni saab pileteid osta soodushinnaga. Minge siia lehele, klikake “osta pilet”, kerige alla poole kus on “omad sooduskoodi”, kirjutage sinna marimell2019 ja teile avaneb uus piletivalik, kus kehtib erihind. 

#KOOSTÖÖ

8 Comments

  1. Ma käisin just enne seda Lottemaal kui sooduskoodi jagasite.

    Teie videod on lahedad ja Leenu näeb kudumispildil nii hea välja:)

Comments are closed.