Käsi kullas või perse mullas – we will see!

Mulle kirjutas kaks päeva tagasi Playluggage Eesti, kelle kirjast ajendatuna hakkasin ma täna õhtul oma e-poodi nokitsema ja mida minut edasi, seda suuremaks mu idee kasvas ja nüüd olen ma konkreetselt magama minemas mõttega – I AM GONNA ROCK IT, or I am gonna fail it.

Aga ma ei tea enne, kui ma selle postituse avaldan. Ma täna muidugi mõtlen, et ma tulin maailma kõige geniaalsemale ideele, miks ma sellele juba varem pole tulnud, et ma võiks end maha müüa!

Eks hommikuks ole näha, kas ladu on tühi, postkast umbes, või pean ma homme õhtul oma sõnu sööma ja ütlema, I did fail!

Igaljuhul, kaks päeva tagasi kirjutas mulle siis Playluggage kohvritootja, kes on oma tegevuse tänaseks Eestis lõpetanud, ent mõned kohvrid on laos alles, et ta teeks marimelli blogilugejatele kingituse – kohvritele sooduskood -50%!

Mis saaks mul kui vanal Playluggage fännil olla selle vastu, kui võtta selline pakkumine heaga vastu. Kõige lihtsam oli tooted marimelli veebipoodi üles panna, hinnad lisada ja teile müük avada.

Hinnad on täpselt -50%, millele lisandub 10€ saatmise eest – mina korjan tellimused kokku, edastan Playluggagele ja nemad postitavad nädala jooksul kohvrid pakiautomaati.

PS! Tegemist on viimaste ainueksemplaridega, mida enam juurde ei toodeta, seega pärast ostmist on nad juba ajalugu, midagi, mida teistel naljalt pole. Vintage värk 25 aasta pärast!

Kohvrivalikuga saab tutvuda siin!

Otsustasin, et kuna juba must reede on, lisan ka meie tooted (marimell FOTO kinkekaardid – ühetunnine kinkekaart (link), kahetunnine kinkekaart (link), pulmapakett (link)) soodsamalt pakkumisse ja siis, enne südaööd lahvatas mul idee..

Mulle öeldakse tihti kommentaarides, miks ma ei müü reklaamartikleid ja oma blogiga ei teeni, ja miks ma kirjutan jogurti ja šampooni eest, või miks ma ei paku firmadele bännereid paremas veerus..

Täna kirjutasid mitmed blogijad, keda ma jälgin (Jane, Merje), kuidas blogiga on võimalik teenida, klikkige vilkuvaid bännereid, liituge siin-seal blogijate koodide ja linkidega… Miks mina seda ei tee? Miks-miks? Tõesti, miks mitte! Lugejaid ja jälgijaid mul ju on. Ja ma mõtlesin, mis seal ikka… Käsi kullas või perse mullas, nagu öeldakse.

Ainult täna – mustal reedel on firmadele, miks mitte ka eraisikutest väikeettevõtjatele, kes iganes tahab, et ma temast kirjutaksin, avatud ideaalne võimalus – osta (reklaam)postitus marimelli blogis.

Reklaampostituse tingimused ja lisainfo siit!

Ja see pole veel kõik – ainult täna, saab osta marimelli blogisse ka bänneri.

Bänneri tingimused ja lisainfo siit!

marimelli e-poes saab maksta läbi pangalingi, ülekandega või isegi krediitkaardiga. 

Head musta reedet ja arukat shoppamist!

2 thoughts on “Käsi kullas või perse mullas – we will see!

    1. Üht koma teist läks jah :)
      1 reklaampostitus ja hunnik kohvreid – uuendasin kohvriseise ka, sest laos on veel – kes tahab, saab ära osta seniks kuni täitsa otsa saavad :)

Comments are closed.