Kes neid pseudoskandaale toodab?

Eelmisel nädalal lahvatas skandaal kuidas täiskasvanud naine sai musimopsust trauma, ja oli kolm nädalat šokis (hiljem selgus, et siiski kaks, nädal aega kogus EPL komprat) ja ei suutnud rääkida. Täna jägnes sellele järgmine tippude tipp – “appi, mulle pakuti 15 000 eurot shoppamiseks ja ma pidin mingi mehega magama?”

Kes ei ole uudistega kursis, siis Laura Kõrgemäed süüdistatakse kupeldamises. Absurd! Isegi kui kupeldas, siis… Lugege edasi ja saate aru, et siin polegi midagi imestada.

Ma tsiteeriks siinkohal üht tuntud filmi – “mees, kas sa tead ka, mitu kilomeetrit emmi ma pidin imema, see Mersu endale saada?” Nii ongi – kas keegi veel elab täna maailmas, kus ta arvab, et peaauhinnaks on 15 000 eurot niisama?

Ma ei teeni isegi blogiga “mitte midagi tehes” 15 000. Ei kuus, ei aastas. Kas endal ei ole piinlik minna telekasse kurtma, et “tere, mina muuseas olen idioot, aga ma ei saa sellest aru. Ma olen nii loll, et arvasingi, et saan USAsse lennata, elada luksushotellides, süüa banaane ja teha palmiga selfiesid ja raisata 15 tonni shopingule. Ups, ma olen ikka nii loll. Ma uskusin seda päriselt. Ja siis öeldi mulle, et mul on ilusad tissid. Appi, kus maailmas me elame.”

Tõesti, appi, kuhu ma olen sattunud. Kuule, lilleke, lenda maapeale tagasi, me elame faking maailmas, kus iga asi maksab. Kus tasuta lõunaid ei ole olemas. Ei ole. Ei ole. Ei ole!!! Okei, ühistransport Tallinnas on. Aga seegi millegi arvelt. Teed on ikka aukus. Lasteaia koha eest tuleb ikka maksta. Aktsiis tõusis. Jne jne, in general, mitte keegi, ma rõhutan, mitte keegi (ka mitte UNICEF) ei tee mitte midagi lihtsalt niisama, iga asja taga on miski. Keegi kaebas Taavi peale, sest oli kade. Keegi kaebas minu blogi peale, sest mõtles, nahhui, konkurent saab reklaami, ma ei saa. Mina ei tee tuubi kreemi eest reklaami. Olgu või kullast. Ma ei saa seda anda Telias oma internetiarve eest, või lüüa seda Selveris kassalindile, et vahetame, ma võtan kolm kilo liha, te sisestage kassasse makstud kullas. St kreemis. Ei käi need asjad nii. Me elame päris maailmas, päris inimeste keskel, päris äride keskel ja päriselt, 15 000 ei anta niisama ilus olemise eest mitte kellegi.

Kas teil pole sõpru, sõbrannasid, vanemaid, või te ei räägigi, millist imelist tööpakkumist teile pakuti. 15 tonni lihtsalt laual, mine shoppa, ole ilus, naudi kokteile, rannaliiva ja pidusid. Kas see ei ole lihtsalt absurd?

Ja mis kuradi kohtumõistja see meedia on. Ma pöörduks ahistamise, seksuaalse väärkohtlemise, inimkaubanduse, röövi jne puhul politseisse. Jep, neil pole ehk resursse sinu ajuvabadusega tegeleda, aga kuidas meedia sind aitab? Mida meedia reaalselt sinu heaks teeb, kui sa lähed ja ütled, et oled loll? Mendist ei jõua see vähemelt kuskile, et sa oled trummiga piki pead saanud.

Tõesti, bitch please, mis maailmas me elame? Iga natukene promotööd teinud naine peaks teadma, et Fashion TV laevale või Cavalli klubisse (kama kaks kus maailma otsas), ei kutsuta tšikke selleks, et oleks ilus vaadata.. Olgem ikka realistid, eks!

64 Comments

 1. Vaata kullakene…Riigiesindajate jaoks on olemas käitumisnormid, esteetika, haritus.. kui inimene ei suuda pead selgena hoida ja tilli püksis ,siis peab kodus istuma või ametit vahetama..nii lihtne see ongi ..Või valima kohti ja inimesi ,kes ei ole suutelised tema tegudele ,kahjustavat mõju avaldama!
  Mis puutub Laurasse,siis prostitutsiooni vahendamine on seadusega keelatud, kellegi teise seksteenuste eest vahelt teenimine on keelatud! Tahad müü ennast 1 eur või miljoni eest, tee lingami massaazi , tantrat või seisa pea peal aga ,et keegi teine teenib selle pealt ,on keelatud ! nii lihtne see ongi :)
  Muide on olemas tasuta lõunad ;) neid on vähe aga siiski on nad olemas ;)

  1. Ma tahaks teada millised need tasuta lõunad on, tegelt ka! Šveitsis (vist) viidi sisse kodanikupalk ja vist taheti (või juba tehti) seda ka Soomes. Lihtsalt selle eest, et sa oled riigi kodanik, rohkem tigimusi polnud. Vot SEE on tasuta lõuna. Aga meil seda Eestis ju pole! Seega, vaidlen vastu!
   Ps! See kui vanaema sulle kümpsi viskab, et näe laps, osta midagi, see ei lähe arvesse

 2. Sinu postitused viimasel ajal ei ole enam mitte arvustavad vaid halvustavad. Jube kõike ja kõikiteadja oled enda arust. Lihtsalt paha lugeda. Varem lugesin heameelega.

  1. Sinu maailm ongi sinu maailm. Ei saa olla nii üheülbaline ja üldistav . Me ei tea keegi selle loo tagamaid. Ei tasu kollase pasakirjandusega samale pulgale astuda.

  2. Kulla inimene, püüa aru saada, et antud juhul on teema selles, et prostitutsiooni vahendamine on ebaseaduslik. Kas need naised aimasid või said konkreetselt aru, mis toimub, ei ole oluline. See ei muuda vahendamist seaduslikuks. Miks sa räuskad, kui sa ei suuda asja sisust aru saada?

  3. A kus see on kirjas, et ta neid litsiks vahendas? Ta ju kutsus peole ilus olema? Nagu Laura isegi kommenteeris – kui keegi vabal ajal kellegagi nahistas, pole see tema teema.

  4. Nüüd oled sina naiivne :D (“Nagu laura ise kommenteeris…”, pffff, mis tal muud üle jääb, kui end kohukesena demonstreerida, ehk leidub mõni naiivne kes jääb uskuma…)

  5. Sa just eladki ju muinasjutus, kui kujutled et “riigi esindaja” võib omale lubada sama mis suva jorss balta turult. Loomulikult kasutatakse tema libastumised valusalt ära ja kui ta sellega ei arvesta ja arvab et on mingi maailma kunn, siis ootab ees valus litakas. Loomulikult vahetavad ka rahatähed omanikku. Ma loodan küll. Perfektne töö.

  6. Ma ei saa aru, kas riigiesindaja ei ole inimene? Tal ei või juhtuda? Jah, ma saan aru, et tõenäosus, et see välja tuleb on suurem ja skandaalsem, aga olgem inimlikud ikka..

  7. Väga tore, et oled humaanne ja arvad, et riigiesindaja on ikkagi inimene ning temal ka juhtub. Kuid riigiesindaja on siiski ka rahva esindaja, rahva palgal. Ja jah, talle kehtivad teised moraalsed kohustused ja kriteeriumid. Minu meelest ei saa tuua vabanduseks, et inimesel ikka juhtub, anname andeks. See on lati alla toomine, võiks öelda, et inimese pontentsiaali allakäik, keskpäraseks tegemine. Üks asi on loodus ja sugutung ning eks elutants suuresti ümber voodi käibki, AGA me pole loomad. Teine asi on inimese vaimne pool, mis suudab öelda ei tungidele ja ihadele, mitte teha totrusi, mida meie just abiellunud (!) riigiesindaja tegi.
   Ühesõnaga mu monoloogi point on, et sellistele vägitegudele peaks olema üleüldine nulltolerants, eriti aga kui oled välisvisiidil ja Eesti esindaja välismaal. Selline käitumine ei ole mehelik, ei ole riigimehelik, ei ole aumehelik ega ammugi inimlik käitumine. :)

  8. Kas sa tahaksid elada riigis, kus valitsevad valelikud ja ebamoraalsed inimesed? Tee venemaal väike tiir ja vasta siis.

  9. Libastunud riigiesindaja- Marimell..on asju,mis Sulle lubatud, mulle keelatud, mulle lubatud Sulle keelatud..Riigiesindajana aga on üsna mitmed asjad, ihad ,soovid,tegemised ,mitte ainult tabu aga ka otseses mõttes keelatud! Mina ei taha endale riiki ja selle peamehi ,kelle teod päevavalgust ei kannata…libastub ühes asjas,kus on garantii,et kõik ülejäänu aus ja õiglane on..ala võtan riigikassast paar miljonit..aga ikkagi inimene..teen seadused aga mitte endale…Nii või ???!!! On väga palju väärikaid ja kapis puuduvate luukeredaga harituid inimesi ,kes sobiks ideaalselt juhtima riiki,seda edasi viima jne Miks nad seda siis ei tee- seepärast,et neile pole ruumi , nad ei suuda igasuguste kõlupeadega koostööd teha ja oma tegemisi lahmida huupi jne ( Indrek Neivelt näiteks ) .. Valge hundina ,mustas karjas kaua vastu ei pea … Ma ei tunne Taavit inimesena ( mul on temast kahju , tema perest kahju ) ja kui ta oleks lihtsalt üks mees pikalt tänavalt, poleks ju ka skandaali -see tekkiski seepärast,et inimestele ei meeldi kui neid esindab mingi vassiv noormees ,kes oma tegude eest ei vastuta !
   Päikest ja ilusat sügist !

 3. See halvustamine sinu poolt on tõesti tobe. Eks seda agentuuri usaldati kuna tuntud inimene tegeleb. Aga huvitav mida Laura ise on pidanud tegema et omada asju mida hetkel omab :)

  1. Tahtsin just samade sõnadega vastata:) Aga olen sinuga nõus. Tasuta lõunaid pole olemas, ei saa aru millega ja kas üldse need tibid mõtlesid.

 4. No tõesti .. ei suutnud seda jama isegi lõpuni kuulata. Lihtsalt hämmastav on kui sinisilmseid inimesi olemas on … ooo tule mu peole sa oled niii ilus ja ma maksan sulle selle eest ja kõik .. nagu kui loll selleks olema peab, et sellist jama uskuda

 5. Mul on hea meel, et tagasi on need ausad arvamuspostitused.
  Ja olen nõus ka. Minna veel siis meediasse eksponeerima oma naiivsust ja rumalust…

 6. Hmm… kuu aega tagasi väitsid sa, et tasuta raha on reaalselt olemas ning sa elad sellest. Ja praegu materdad tüdrukuid, kes mõtlesid samamoodi. Sest bitch please, tasuta lõunaid pole olemas. Hmm….

  1. Need tasuta lõunad tulevad ju millegi arvelt, nagu ka minu tasuta raha. See tuleb selle arvelt, et keegi registreerub minu koodiga, blabla.. Seda kirjutasin ma ka tookord.

 7. Tasuta lõunaid pole olemas aga tasuta raha on. Ja mõni isegi elab sellest. Jajah, nii loogiline :)

 8. Esiteks on ju noored neiud ohvrid, kes ongi sinisilmsed ja võivad uskuda oma nö. eeskujude põhjal, et selline asi on võimalik..kuidas sa saad õigustada kupeldamist või teadliku noorte neidude ära kasutamist?
  Ja teiseks jumalale tänu, et see on meedias ja jõuab KÕIGINI hoides ära sellised kogemused teistel tüdrukutel..Sina ei tea kuidas neid tüdrukuid sinna meelitati aga mina tean ja olen õnnelik, et saatuse tahtel ma napilt sinna ei läinud, ei moositud vaid rahadega vaid oli lausa casting nii usutav, et mu oma mees juba isegi oli poolt, et läheksin ;)

  1. Hahaha :D on selle viimase lause peale. Kui sinisilmsed need inimesed siis on? Üldse kogemust pole? Nagu reaalselt läksid castingule, et sõidan ussa, peaauhind on 15 tonni?

   Ja ma kujutan ette, et meelitati. Et polnud päris see, et kuule, tule ole ilus, saad 15 tonni. Kindlalt meelitati. Aga iga natukene mõtlev inimene peaks ju aru saama, et see on unreal, saada 15 000 ilus olemise eest?

  2. Sina peaksid sinisilmsuse koha pealt küll väga tasa olema :D Kas sa mitte ei liitunud püramiidskeemiga mõnda aega tagasi? Kas sa ei langenud võrkturunduse lõksu selle Kyani vms tootega. Kõik skeemid, mille eest juba aastakümneid hoiatatakse igalpool maailmas. Ja ikka leidub sinusuguseid rumalaid, kes selliste asjadega kaasa lähevad.

  3. Ma ei ole kunagi olnud mingi võrktrunduse liige. See, et minu käest sai ÜHE komplekti Kyäni tooteid osta, ei tähenda, et ma sellega tegelenud oleks. Ma isegi ei tea, kust selline info, et ma sellega liitund oleks old vms

   Ja see videovaatamise keskkond mida sa vist silmas pead – ma regasin kasutajaks, mitte kunagi pole ühtki videot vaadanud või raha lootnud sealt saada.

   Ma olen väga skeptiline selliste asjade suhtes! Väga!

  4. A kusjuures mul vist oli seal konto küll, aga ma ei müünud ja hangeldanud nende asjadega jne ei käinud kohtumistel jne aga seda ma mæletan, et mingi komplekt mul oli tōesti, mida ma müùsin..

  5. kuidas sa ei loe?? ma kirjutasin just, et ei moositud RAHAga ..st. meile ei pakutud ei mingit 15 000..korraldati casting tavaline, kus otsiti showprogrammi jaoks tantsijaid..täiesti norm palga eest mis on usutav tantsija palk tsipa suurem kui Eestis.

  6. Sa kirjutasid: Sina ei tea kuidas neid tüdrukuid sinna meelitati aga mina tean ja olen õnnelik, et saatuse tahtel ma napilt sinna ei läinud, ei moositud vaid rahadega vaid oli lausa casting nii usutav, et mu oma mees juba isegi oli poolt, et läheksin ;)

   Sellesttulenevalt ütlesingi, et: Ja ma kujutan ette, et meelitati. Et polnud päris see, et kuule, tule ole ilus, saad 15 tonni. Kindlalt meelitati.

 9. Proua Kõrgemäe lugu on tegelikult ikka skandaal küll, kuigi Eestis mätsitakse see kohe kinni, sest kõik tunnevad kõiki ja sinnapaika see jääbki… Kui see on “pseudo-skandaal”, siis koduvägivald on ka “pseudo”, näiteks eks… Me ei tea, miks tüdrukud olid nõus seda “tööd” tegema ja miks nad ei keeldunud koheselt. Lihtsalt naiivne ja tobe on arvata, et ise olid süüdi. Siis on ju kõik, kes kannatavad vägivalla ja nende tahte vastase kohtlemise all ise süüdi. Aga see on Sinu blogi ja tänud, et saab sõna sekka öelda.

  1. Koduvägivald on midagi muud. See on ikkagi vaimne terror mis ilmselt kodudes toimub. Palju laiahaardelisem ja seda ei saa võrrelda noorte neidude vähese elukogemusega.

  2. See, mida Laura tüdrukutega teeb, on samuti vaimne terror. Pekki, mida sa võtad sõna iga kord, kui sa sittagi ei tea. Debiilik.

 10. Mis asi sul hingel kripeldab viimasel ajal ? Kulla naine ,tee oma silmad lahti .Vahet ei ole KAS need naised olid naiivsed või mitte ,isegi naiivseid inimesi EI TOHI ära kasutada ,mis siin eba selgeks jääb sulle ??? Eestis on raske modellindusega läbi lüüa ja tüdrukutele lubati maad ja ilma kokku. Loogiline ju et kui teada tuntud “oma ala proff” võtab sinuga ühendust siis on kergem tema lõksu langeda ,eks ? Kas see tema nii öelda “tuntus” peaks tal lubama ära kasutada tüdrukuid ,kes vaatavad talle alt üles ja on ehk naiivsedki ? Või kas härra Taavi Rõivas võib käperdada peol keda iganes kust iganes sest ta on tuntud nägu ? See taavi teema oli sul nii haigelt kirjutatud et ei viitsinud isegi kommentaari peale aega raisata .Aga kui ma juba kirjutan siis küsiks sinu käest . Käsi südamel ,kas sa usud tõesti et kulla Taavikene oli lihtsalt neiukesel “võibolla hetkeks liiga lähedal” ?? Seal peol lükati kaks naist (riided seljas ,õhtumeik peal) basseini selle sama seltskonna poolt ,kas pole mitte alandav ??Vabandust väga aga kui mingi eesti isehakanud poliitikujüngrid lükkaks mumind rahva ees peol basseini siis ma kurat lämmataks selle idioodi oma kannide vahele ära noh! Täiesti loogiline on ju see et see taavi sai millegi palju hullemaga hakkama kui “seisis kellegil liiga lähedal” . Vaata palun teda kolmeraudseski ,vassis ja valetas nii et endalgi hakkas häbi ,rääkimata luisast kes nagu tüüpiline eesti koduperenaine toetas oma kallist mees sellises “taavi jaoks ” ebameeldivas olukorras . Taavikene ikka korrutas et see on “trma elus” kõige raskem aeg . What a f*ck , nädal tagasi oli peol niiiiii vahva jooki panna ja ulakaks minna aga nüüd on tema see kellel on “raske ” ?! Attention please ,ma ei ütle et meie ,abielus inimesed ei või eksida ,jah me oleme ka inimesed aga kui sa kedagi täispeaga ahistama lähed siis ole mees ja seisa oma teo eest eks ! Aga no mis sellest taavist ikka mämmutada ,kokkuvõtteks ütleks nii palju et loe oma kirjutatu ikka paar korda läbi enne kui postitad . Fakt on see et sina oled igal peol see ” suur tüdruk” ,kellele ükski mees mingit vägistamiskatset ei tee eks ja arvatavasti kutset sulle Kõrgemäe sugustelt ei tule nii et sul ongi raske aru saada naistest kes langevad meeste ohvriteks . Ma võin öelda et närvi ajab küll see et mina ,kahe lapse ema (!!!) pean ka klubis oma mehega käima ,sest muidu lihtsalt mingid ilastavad mehed lubavad endale liiga palju. Palun ära õigusta enam oma postitustes naiste väärkohtlemist ,sinu enamus lugejaid on naised ,vaata ette . Mehed on oma olemuselt juba sellised näljased metsloomad ja meie ,naised oleme mónusad värsked lihatükid nende ees ,punkt. Ja ma ei ütlegi et seda peaks looduse poolt muutma .Minu pärast vahtigu nad ilusaid tüdrukuid 24/7 kui soovivad . Aga sellised asjad peavad toimima mõlema osapoole soovist !!!! Mulle meeldib ka oma mehega mõnuleda aga kas ma hakkan teda vägisi võtma kui ta on teisipäeva õhtul töölt tulles väsinud ja ei ole selle jaoks üldsr tuju ? Tundub et vastupidised variandid on maailmas siia maani kuidagi norm olnud ja alles nüüd hakkavab osadel peas pirn põlema ja saadakse aru et meie kehad on ainult meie omad . Imelik et isegi lapsed saavad aru et kui “malle enam mängida ei taha siis on mängul lõpp” aga täiskasvamud mehed ,riigipead või niisama kantpead ei saa endiselt mängu reeglitele pihta !

  Game over man !

 11. Minu jaoks on ikka arusaamatu, et ajakirjandus võib lubada selliseid anonüümseid “rikun-sinu-elu” ära tegelasi. Ilmub välja mingi anonüümne Katrin, kes räägib pikalt ja laialt mis tegi Taavi Rõivas Malaisias, siis ilmub välja mingi anonüümne tsikk, kes teab detailideni Laura Kõrgemäe ärist, siis ilmub välja ajakirjanduslik-kangelane anonüümne taksojuht, kes lubas raha eest enda auto kapotil uimastatud tütarlast vägistada (WTF kui sic)?

  Kas nii ongi, et lähen ja räägin, palvega jääda anonüümseks (kuna neil on nii palju lugejaid ja kardan, et kukuvad mind laimama oma blogis), et kuulus blogijatest abielupaar peksab oma last kodus harjavarrega ning laps peab õhtuti põlvili kuivatut hernestel olema, 2h jutti. Sellepärast nad last tihti ei tahagi lasteaaeda viia, et sinikad on kerel. Ise olen kõike seda pealt näinud.

  Kui mina Taavi või Lauara olukorras oleks, siis kui kõik on sulatõsi ja ma “maailma parandada” tahan siis mis mul varjata on, keda ma kartma peaks? Ma mõtlen, kas nüüd on kodus jube hea olla selle Taavi Katrinil või Laura taksojuhil?

  1. Ja pane tähele, varsti on kuskil teema – kes on see blogija, kes kodus last harjavarrega peksab? Üks kommentaarides kirjutas, et teab!

 12. 19-20 aastane on reeglina lõpetamas gümnaasiumit, kui ta ei ole perekooli foorumist, kus kõik inimesed juba teismelisena käisid täiskohaga tööl ja lisaks lõpetasid Eesti Parima Gümnaasiumi kuldmedaliga, siis tõenäosus on, et ta on tudeng, kes on just alustamas oma iseseisvat elu, kus siiani olid olemas tasuta lõunad. Nüüd on ta tudeng, kelle ema-isa maksavad ehk üüri, aga söögiraha? Võibolla vanemad toetavad, võibolla ei toeta. Endine elustiil siiski, kus taskuraha kulus uutele riietele ja meelelahutusele, enamasti siiski ei saa jätkuda. Tudeng taipab, et peab minema tööle. Promo tööle tundub ta sobivat, sest Instagramis ja Facebookis räägitakse pidevalt, et on nii ilus ja armas ja Agentuur just selliseid neiusid otsibki. Neli-viis tundi klubis inimestele shotte jagada ei ole keeruline, ja sa teenid selle eest 50 euri, võibolla pisut vähem, võibolla rohkem! Selle eest, et oled ilus ja vb pead mõne purjus jorsi komplimente liiga kaua kuulama, aga muidu- lihtne raha. Nüüd tuleb Agentuuri pomo ja ütleb, et kuuule “Sellline pakkumine, USA’sse, võid saada viisteist tonni, mine lihtsalt ole ilus ja pidutse ja naudi. Sa oled nii tubli ja nagu selline võimalus” Miks sa ei peaks nõustuma? Siiani ju oled ka põhimõtteliselt mitte millegi eest raha teeninud. Sa oledki ilusam kui need teised 5 tsikki, kellega sa reede õhtul mööda vanalinna ringi käid ja flaiereid jagad, see on sama asi, lihtsalt NEXT LEVEL. Ühiskond ja katrikatsidinnadliisad instas ka õpetavad, kõik on võimalik! Loll oled ja lähed. Kohal olles taipad, et see on next level k õ i g e s. Mida sa teed? Helistad ema-isale, palun andke raha, pean koju saama? Aaaa need samad ema-isa, kes siplevad rahas, et päeva pealt teisele poole ookeani sulle lennupilet osta? Või räägid kellelegi sõpradest? Kellele? Ise ju olid loll ja uskusid, et oled ilus ja tasuta lõunad on olemas.
  Väga alatu on noori(või vanasid), haavataval positsioonil olevaid inimesi ära kasutada. Kui see on tõsi, mida nn ohvrid on rääkinud, siis need inimesed, kes on vahendanud, peavad vastutama.

  1. Okei, true that. Aga ma saan aru, et enne välismaale tööle minekut siis ka ei räägita vanemate-sõpradega? Neil ka ei löö tuluke põlema *next level* asja peale? Sa kirjutad nagu sa oleks üks neist, või selliselt seda kellelegi pakkunud. Aga see selleks. Hästi öeldud.

  2. Ma ei oskagi seisukohta v6tta, olen nagu kahe vahel. 8heltpoolt tundub nagu naiivne k8ll, et no 15k kergelt tasku panna, aga samas uhke agentuur ja miljokate peod no miks ka mitte (eriti arvestades instagrami ja youtube kultuuri, kus promo postituste eest pannaksegi p2ris h2id rahasi tasku). Ma ei tea mida neiudele r22giti, et mida nad esitlema l2hevad, aga ma olen ise kunagi promootori tood teinud ja kui ma n88d 6igesti m2letan, siis unilever pani parimale tiimile (2 liikmeline, 8le eesti, erinevates poodides) v2lja 200 eurot (ca 25 kordne tunnipalk lisaks sellele mis me 4h tooga teenisime). 200 ja 15k boonust on k8ll v2ga erinev, aga meie promosime keskimiselt 2-3 euroseid shampoone, seepe, balsameid jms, mingil miljokatele m6eldud auton2itusel v6i siis mingi kinnisvara agentuur tellib luksusvillade m88gi ajaks “basseinit8drukud” pidu pidama ja bikiinides mooda maja ringi jalutama, et mingit rikast vanameest 2ra meelitada, siis 15k nagu ei tundugi nii ulmeline. Ei ole ju nagu mainitud ka, palju need mitte v6itjad t8drukud teenima oleks pidanud, kas lihtsalt tasuta reis prii soogi ja joogiga v6i ka veel tunnitasu otsa.

   Sama on ka sellega, et mingid mehed 8ritavad keelt k6rva ajada ja 8tlevad, et sa pead minuga magama. 8helt poolt nagu tundub et tondid lihtsalt proovisid 6nne ja keegi nagu miskit peale ei surunud ja eksmissi kaela seda kirjutada nagu ei saaks. Samamoodi j2i mulle k6rvu lause stiilis:”Mind taheti juba esimesel 6htul tagasi saata, sest ma polnud n6us seal meestega magama”, no sellisel juhul ju juba teati, mis teema on ja oleks pidanud siis n6ustuma selle koju saatmisega ja vsjo.
   Teisalt, need “me testisime sind” (ja muu h2ma) stiilis kirjavahetused ja mingi taksojuhi 8lestunnistus, annavad m2rku, et tegu oli teadliku kupeldamisega ja m6ningal juhul siis ehk kupeldamis katsega.

 13. Pean mainima, et hästi skeemitades saab sellistlaadi töö või tegevusega selle 15 kilo kätte ilma seksita ka, aga jah, üldjuhul täiesti nõus sinuga, et paraku tänapäeva maailmas ei anna keegi sulle sellist raha niisama ilus olemise eest ei anna!

 14. Täielikult nõus sinu arvamusega.
  Milline inimene arvab, et makstakse lihtsalt ilus olemise eest?
  Ja kuskil keegi ütles, et ta väga šokeeritud, et SIIN EESTIS selline asi toimub.
  Sorri, aga :D mis imeriik see Eesti on? Prostitutsioon on IGAL POOL.
  Kui terve selle teema eesotsas poleks eksmiss Laura, siis poleks pooltki nii palju klikke tervel sellel teemal.
  Kuskilt käis läbi veel mingi intervjuu “ohvriga”, kes oli sealt ära tulnud ning kui Laura pakkus uuesti tööd, siis mõtles, et: “miks mitte?” No enam naiivsemat ei anna otsida kuskilt ju.
  Muidugi, hea on, et välja tuli ja teema tõstatati, aga no tõesti kammoon simmo. Kõigile peaks juba ammu teada olema, kuidas need glamuursed instapiffid oma rahad teenivad.

 15. Ma soovitan natuke uurida ohvrisüüdistuse mõistet. Siin blogis on seda viimasel ajal päris palju. Väga kurb. Ja õel.
  Sinu meelest on naised vägistamises ise süüdi, peksasaamises ise süüdi, ahistamises ise süüdi…

  1. Ma ei ole kuskil öelnud, et keegi selles süüdi on või et ise eputas, provotseeris, andis põhjust! Ma ei süüdista kedagi ju?
   Ma lihtsalt ütlen, et noored ei mõtle ja kus on nende vanemad ja sõbrad, kes võiks nõu anda?!

  2. Süüdistad ju küll neid tüdrukuid nende naiivsuses ja selles, et ‘lasevad’ end vägistada. Kas Sa seda Harvey Weinsteini asja pole jälginud? Kas kõik need kümned tippnäitlejad on kah ise süüdi? Või ise naiivsed ka kellelgi neist polnud sõpru või vanemaid? Sellistest asjadest ei räägita ju, tekib valehäbi, päris häbi, mis iganes

  3. jah, sa kõigest ütled, et need inimesed on lollid – kas see pole mitte victim shaming?

   Hetkel laimad sa noori naiivseid inimesi inimeste asemel, kes on neid teadlikult seetõttu proovinud ära kasutada. Tegemist on ka vaimse manipuleerimisega.

   Kas sellist maailma me tahamegi, et kui aga võimalus on, tuleb inimest ära kasutada, raha ära võtta, üle sõita jne? Kahjuks lugedes nende lugude kommentaare näen, et enamus inimesi ongi sellise mõtteviisiga.
   Selle vastu ei ole mul midagi kui keegi kontakte vanade meeste ja noorte naiste, kes tahavadki lihtsalt Michael Korsi kotti, vahel vahendab. Aga see lugu ei ole ainult selline.

   Pealegi on hea, et sellised lood välja tulevad, siis oskavad tüdrukud ka selliste ohtudega rohkem arvestada.

  4. Kahjuks nõustin Triinuga – seda postitust lugedes jäi ka mulle selline tunne, et iga väärkoheldud (naine) on selles ise syydi. Ma tean, et tegelt sa nii ei mõtle, aga seda teksti lugedes… No juba postituse pealkiri: pseudoprobleem! Prostutsioon ja kupeldamine (kui need toimusid) on pseudoprobleemid?????

 16. Marimellil on kummaline kaksikmoraal, oled kuulsus, siis sul juhtub kogemata, oled tavaline inimene, siis oled loll ja ise süüdi.

  1. Laura ja Taavi süütud vaesed kannatajad. Tundmatud naisterahvad ise lollid ja süüdi, selgelt tuleb postitustest välja ju :)

 17. sinusuguste pärast ei julgegi paljud naised avalikult rääkida, mis nendega juhtunud on ja tekib mentaliteet, et sellistest asjadest ei räägita….

 18. Issand, kui naljakas on neid kommentaare lugeda, kui oli presidendi proua riiete probleem, siis röögiti igalpool sõna “inimlikkus”, aga vot kui Taavil mingi lambi keiss, siis röögitakse, et Ta ei tohi inimlikult käituda. Ee mis ajast on Rõivasel suuremad kohustused, kui meie vabariigi presidendi proual.. inimesed ei suuda ise ka ära otsustada mis on inimlik ja mis ei, ja tundub, et puuduvad ka teadmised kohusttustest, mida riigiisad kandma peavad.

  1. Wtf?? Vähe kaks erinevat asja ei ole? Üks on lihtsalt stiilitunnetus ja riietus mis inimesel seljas on ja teine on äsja abiellunud mehe ringihooramine ja oma abielu petmine. Jumal anna kannatust!

 19. Päris ausalt, kas sa oma pojale õpetad ka, et tal on õigus trügida “musi-mopsu” andma ning kui tütarlaps seeläbi ennast ahistatuna tunneb, siis teatad pojale, et “oi, see on kõigest pseudoprobleem, et mis see musi siis ära ei ole. Saagu üle?”

  1. Ma arvan, et ma õpetan oma pojale seda, et valigu hoolega, keda ta musitama läheb. Ja mõelgu, kas sel ajahetkel on kuskil keegi, kellele see ehk ei meeldiks (ehk naine? Lapsed?)

  2. ma arvan, et Su poeg kuuleb ka seda juttu, mida Sa oma sõbrannade või mehega räägid – vaat, kus alles pseudoprobleem, ahistati külmkappide vahel ja tiriti kleiti üles, ise oli loll, et sinna ronis. Ja issand, noori tüdrukuid vägistab mingi vanamehenäss, kes on eelnevalt neile raha ja asju andnud, nii et tüdrukud tunnevad, et neil on kohustus ka teda voodis rahuldada, ise on lollid ja naiivsed, et kohe ei teadnud (oma 18 aasta juures), mida vanamehe tähelepanu tähendab.
   Aga ei, agressor pole süüdi. Pole süüdi seksuaalne predaator, kes MAKSAB! vahendajale, et see talle tüdrukuid otsiks ja pole süüdi mees, kes arvab, et on OK abielus olles võõra naise kleidisaba üles kiskuda ja ühemõtteliselt käituda ja EId ignoreerida.

   Sina oled praegu siin naiivne ja loodad, et Su poeg käitub selle järgi, mida Sa talle räägid, mitte selle järgi, kuidas Sa mõtled…

  3. Esiteks! Ma pole öelnud, et Kadi on loll, et peole läks. Aga halada nädalaid hiljem, anonüümsena, et ei taha, et tema nimi Taavi Rõivasega guugeldades selguks on idiootsus! Suudles sind, see häiris sind, hästi. Kurda Taavile või mine menti, mis õigusmõistja on meedia, või õigemini sinu sõbrannast ajakirjanik?

   Teiseks! Ma pole öelnud, et kui mingi vanamees kedagi vägistab, see oleks plika süü. vägistamisel ja naiivne olemisel on väga suur vahemaa. Loe mida ma kirjutan, mitte ära üldista.

   Kolmandaks, mis puutub asjasse üldse minu poeg hetkel? Ma kavatsen kasvatada temast inimese, kes ei vägista, ahista ja käitu tobedalt. Aga sinna on aega ja oma lõplikud valikud teeb siiski tema ise.

 20. Tead mul oli esimest uudist kuuldes sama mõte, aga kui ma olin põhjalikult guugeldanud ja lugenud ära kõik lood ning näinud kes kõik asjaga seotud on, ja lugenud kommentaare, siis sai selgeks, et tegemist on laia kuritegeliku võrgustikuga.Tegemist polnud muidugi kopli tasemel korteribordelliga, vaid eliidile mõeldud hostess teenusega. see promoäri polnud bluff, seda tehtigi päriselt ja olid ka neiud kes vaid jooke serveerisid, aga samas oli ka teine haru mis oli otseselt prostitutsoon. hukka tuleb mõisa siin see, et sinna peteti tüdrukuid, kõik polnud nõus paari tonni või telefoni eest pedofiilset vanameest imema.samas oli neid kes ütlesid otse et see on jumalast ok, las vanamehed põrutavad neid pesu ja iphonede eest, siis on mida instas exponeerida. kõige haigem on et värvati sõprade kaudu.http://publik.delfi.ee/news/inimesed/ring-laieneb-kupeldamisskandaali-massitud-arimehelt-siivutu-ettepaneku-saanud-tutarlaps-kohtumise-korraldas-kristel-mardisoo?id=79892894 ja https://elu24.postimees.ee/4283295/kupeldamisreisil-kainu-vaevalt-need-tudrukud-nutsid-kui-said-endale-telefone-ja-riideid hea on et välja tuli, tahaks teada millised kuulsused need olid, kes tüdrukuid oma peole tellisid.

 21. Oletan, et tüdrukuid oli palju, promo oli vähe ja nii tuli pakkumine, et mine käi seal ära, saad nii palju. Ja siis nad käisid ja tegid selfisid ja hooplesid, et on kõvad modellid aga siis keegi kuulis kuskilt midagi pealt ja treis jutu, et siuke bisnis. Nüüd oli plikadel vesi ahjus. “Krt kõik teavad, et ma ka käisin,” mõtlesid piigad, “a nüüd võiks mängida naiivitari, kes ei teanud kus ja mida teeb. Mida lollima mulje jätan, seda parem.”

 22. Naiivne või mitte, vägistamine on suur asi ja sellest tuleb rääkida, kõige pealt politseile ja ka meedias kui vaja. Sellest peab avalikult rääkima, et teised ohvrid sellest rääkida ei kardaks ja kurjategijad kätte saaks. Sinusuguste inimeste pärast ohvrid ei julgegi sellistest asjadest rääkida, nad tunnevad häbi ja mõtlevad hiljem, et olidki “lollid” ja “naiivsed”. Vägistamisohver ei ole häbiasi olla, sellest tuleb rääkida! Victim shame tuleb lõpetada!

Comments are closed.