Kingiideid sõbrapäevaks

Muidu ma olen kõva kingituste tegija, aga ausalt, mul pole üldse aega lapse kõrvalt mingeid lahedaid asju välja mõelda. Aga mõned leiud siiski, millega võiks sõpru üllatada.

Sõbrapäev on minu meelest selline lustakas kommertspidu, mis ei eelda abieluettepanekut ja romantilist õhupallilendu, vaid pigem midagi väikest, nunnut ja ehk isegi naljakat.

Näiteks võiks mõni noorem armunud paar (mees võiks ju olla nii suuremeelne, et teeb kingituse lausa mõlemale) teha ühiskingi näol sellised MR & MRS Right kruusid.

DSC_3019

Vähe julgem mees, võiks naist üllatada söödavate püksikutega :) Eriti julge ja näljane mees võiks lisada ka rinnahoidjad!

Kes otsib kallimat kingitust ja tahab linnakärast eemale, siis soovitan soojalt SPA Hotell Peetrimõisa Villasse minna Viljandis. Pakette on erinevaid. Kuna meil käisid jõulude ajal päkapikud ja tõid sussi sisse romantika- ja lõõgastuspaketi Me2, siis meie lähme seda üsna pea nautima. (PS. Oleme korra varem seda juba nautinud – muljeid võid lugeda siit!)

Kui tahad kallima või sõbrad sööma viia, siis soovitan tšekata Carmen Grupi restorane – nimelt ma nägin ükspäev telekas mingis saates, vist oli Ringvaade vms, mingeid fäänsi-bäänsi sööke, seal oli restorani CRU kokk asjatamas ja siis tšekkasin CRU lehele ja sealt edasi jõudsin teiste nende hallatavete kohtadeni ja ühesõnaga lõpuks sai otsustatud, et ühtede sõpradega läheme neljapäeval restorani Platz, seal on ka lastenurk – meie beebi on veel natuke väike, aga siiski. Ja teiste sõpradega lähme sõbrapäevalõunale Carmen Cafe‘sse.

Ja alati piisab lilledest ja mõnusast kevadisest jalutuskäigust. Meie lähme nüüd õue :)

4 Comments

  1. Platzi ma nüüd kohe küll ei soovita. Kliendi teenindus puudulik, ei tutvustata rooge ega veine (meil oli grupitellimus). Magustoit aeti sassi kuna teenindaja ei vaevunud meie menüüd vaadata. Ja brioche asemel oli tavaline poesai, ilma röstimata ja 1 inimene sai lausa saianuki…. Koht ei ole kindlasti oma hindu väärt.

  2. Sõbrapäevaks mingid söödavad püksikud??? Ei tea, mida sõbra naine sellest võiks arvata? :D No need Mr ja Mrs kruusid veel kuidagi läheks. Huvitav, et sõbrapäev ja nn. kallimapäev liigitatakse ühe nimetaja alla ja ikka tõlgendatakse seda kui “kallima”päeva ja arvatakse, et sõbrapäevaks saab kinke ainult teha oma kallimale. Ma nt. kavatsen oma sõbrannade ja sõpradega mõnusa pärastlõuna veeta. Seda küll mitte 14.dal vaid 15.dal veebruaril. :D

Comments are closed.