Kui ilm veab alt.. vihm röövis meilt imelise peo!

Meil on täna aastapäev – üheksa aastat koos! Meil olid ulmeplaanid oma sõpru üllatada, aga ilm üllatas meid – ja seda mitte just eriti postiivses võtmes. Igal aastal on esimesel juulil olnud suhteliselt normaalne, kui mitte öelda imeline, ilm. Aga loomulikult, mitte täna.

Meil oli tellitud tünnisaun ja meil pidi olema kokteilikoolitus ja MyChef pidi meile hulgaliselt Pizzapro pitsataskuid saatma, mõtlesime grillida, booli teha.. Meil pidi olema imeline päev. Aga no 13kraadiga õues ei istu, koolitust ei pea ja vihmavarjuga grillida ka ei viitsi.

Seega, mis seal ikka… ootame siis paremat ilma ja ehk saame selle peo kunagi muul ajal peetud.

Kui teid huvitab, mis me teineteisele kinkisime, alati oleme ju teineteist üle lasknud, siis.. MITTE MIDAGI! Ma tõin Meelisele Türgi lennujaamast mingi viina..

Aga seda ka mitte tähtpäeva puhul, vaid meil ongi kombeks alati mingeid põnevaid jooke reisidelt kaasa osta.

Ja mind ei oodanud hommikul lilled või kommikarp, vaid armastav mees, kes magas Hedoniga poole lõunani ja siis läksime koos turule ja poodi.

Nüüd proovib Meelis Hedonit magama panna ja ma mõtlesin kiirelt blogida…

Mõnusat nädalavahetust teilegi! Ilm on ikka haigelt sant!

3 Comments

  1. Hoopis teise teemaga seotud küsimus. Kas enne jaanipäeva tehtud loosimine on tehtud? Võib-olla olen ise midagi maha maganud, aga ei ole märganud, et oleks kuskil võitjad välja kuulutatud.

  2. See Firestarter Vodka on kohutava maitsega. Mul elukaaslasele tõi ka ta ema reisilt selle ja avades oli õudne maitse ning läks kraanist alla. :D

Comments are closed.