LAIDAN TOODET: Johnson’s Baby clean + protect

Ma üldiselt väga vinguja ei ole, aga seda toodet ma küll kiita ei saa.

Nimelt olen ma juba aastaid ostnud endale mõnikord beebidele mõeldud niiskeid salvrätikuid. Eriti talvel, siis on mu näonahk kuiv ja kreemid tekitavad mulle „puberteeti“ ja seega proovin ma hoida oma nägu liigsest kreemitamisest ja meikimisest, aga mõnikord on ikka vaja ja siis võtangi beebi salfadega meigi maha, pesen lihtsalt veega üle ja toimib.

Ma ei mäleta, mis pakike mul viimati oli, aga see oli väga hea. Tore, et ma ei mäleta! Aga see pole hetkel oluline. Ostsin endale just uued Johnson’si omad, mis lubavad topelt kaitset, on aaloe ja pajulille ekstraktiga ja megamõnusad. Või ka mitte?

IMG_2398.JPG

Saate aru, need on mõeldud pehmele beebi pepule ja minu näo paneb see rämedalt õhetama, see näeb välja juba nii niiske ja keemiline, et vastik hakkab sellega isegi meiki maha võtta. Ja mis peamine, veekindel ripsmetušš lihtsalt sulab selle lapikese all. Paar korda tõmbad üle silmade ja täiesti puhas. Ehk siis, mida see teeks beebi pepule, mis on sada korda õrnem kui minu 31aastane näonahk!?

Milliseid niiskeid salfakaid soovitate? Mul enda meelest need viimased olid lillas pakis, see koht kust neid välja sikutada sai oli plastikust klapatsiga. Aga firmat ei mäleta. Ehk Huggies või Libero…?!

PS. arvan, et tulevikus kasutan beebi puhul ikka peamiselt vett, eriti kodus olles, aga no välja minnes peab igaks juhuks ikka salfakad kaasa vedama. Aga neid Johnsosni omasid küll ei võta! Milliseid kiidate?

15 thoughts on “LAIDAN TOODET: Johnson’s Baby clean + protect

 1. Jep, ned on Libero omad, mida kasutasid ! Minu meelest on need parimad salfakad, mis olla saavad ! Ja lapsele kindlasti ühed parimad ;)

 2. Ma arvan, et Libero. On lilla pakk ja peal klapp. Kusjuures, Libero mähkmed on ka head, ei sisalda igasugu jama. Minu väga tundliku nahaga lapsel ainult neid saabki kasutada, kõigi teistega tekkis juba 1 mässuga jama. Libero ei lase läbi, on parajalt õhuke ja ei mingit löövet.

 3. Mul sulle soovitusi ei ole aga sain sinu käest ühe hea nõuande. Kui ma peaks üks hetk lapse saama ja tekib vajadus neid tooteid osta siis testin ka enne lapse peal kasutamist enda peal ära. Kas siis näo peal või pepu peal :D:D. Aga tegelt ka see peaks vist igale emale kohustuslikuks saama. Vat siis saab alles aru, et kas ikka on nii hea ja ilus ja turvaline kui öeldakse. Mina selle peale enne ei mõelnud. Nüü mõtlen ja tean ja olen hoolsam :).
  Aa nüüd meenub, et keegi kuskil välismaises blogis kiitis mingit toodet nimega waterwipes. Põhimõtteliselt ongi tegu veega. Keegi minu arust kuskil ka soovitas neid ja ütles, et need Eestis saadaval. Kus, seda ei tea.

 4. Libero omad on kindlasti need, mida silmas pead. Isiklikult meeldivad Huggies-i salvrätid. Mingid corne di flame vms jätsid ka positiivse mulje (kirjapilt võib vale olla). Aga isiklikult Johnsons-i tooteid väldin, ahjaa, rinnapadjad on küll head!

 5. Liberod on jah lilla-valge pakendiga ja plastmastist sulgemisklõpatsiga. :)
  Üleüldse on see beebisalfakate valik nii individuaalne, et ei saagi üheselt päris kiita või hukka mõista. Mina näiteks eelistan just neid märjemapoolseid ja kuiva sorti salfakad eriti ei meeldi. Leian, et siis võiks samahästi täitsa kuiva pabersalfakaga pühkida. :D Aga olen aru saanud, et teised just eelistavad natuke kuivemaid. Kui ma aga salfakat kasutan, siis ma tahan just, et ta oleks märg ja nö peseks ka peput ühekorraga ja seepärast siis meeldim märjem. Tõmban lapiga üle ja siis ühe pepukuivatuskäterätiga tupsutan kuivaks.
  Üks asi, mida aga salfakate puhul veel jälgin, et oleks lõhnavaba ja enamasti sensitive sort. Johnsonssi extra sensitive lapikesed meeldivad mulle küll väga, aga mäletan ka, et kunagi see miski aloega variant oli räme kräpp. Huggiese rohelised olid nii kräpid, et neid hakkasin tolmuvõtmislappidena kasutama, ei tahtnud nii rõvedalt haisevaid lappe enda näoski kasutada. :D

  Ja muide, kuskil netis kunagi märkasin üht DIY, et ise neid niiskeid salfakaid teha. Saab ka teha samamoodi miskisesse purki või karpi ja koostisosad valid siis täiesti enda soovi järgi. Võid teha ka ainult veega niisutatud lapid ja nii tead kindlalt, et 100% puhas kraam. Võid lisada ka törtsu õli või muud pehmendavat ainet jne. ;)

  1. No niisked salfakad peavadki märjad olema jne, aga need konkreetsed on jäledad :D

 6. Beebi puhul mina kasutasin Huggieseid. Tundusid kõige naturaalsemad, nagu olekski puhta veega immutatud.

 7. Mina soovitan kodus olles kasutada puhast vett nende niiskete lappide asemel. Alates lapse sünnist tegin mina nii, et kastsin vatitupsu vette ning nii hea oli niiviisi puhastada. Lapsel ei läinud kordagi peps hullult punaseks ja kui natukene roosakam oli, siis mõnus kiht sudocremi ja asi korras taas.

 8. Lillas pakis jah Liberod, aga enda näole ja lapse pepule läksid beezis pakis Huggies’id ja neid julgeks küll soovitada.

 9. Mina kiidan ka Huggies niiskeid salfakaid. Beežis pakendis olid vist lõhnatud. Need olid ka minu lemmikud. Ausaltöeldes ei meeldinud beebi puhul mingeid väga lõhnavaid kasutada. Libero omad on ok, aga Huggiese lõhnatud on parimad kindlasti :)

Comments are closed.