marimelli üllatuspakid 2021

Nagu te näha võite, siis niisama ma istuda ei suuda. Kuigi võiks. Kogu aeg on vaja midagi genereerida. Sel sügisel teen ma päris mitu erinevat marimelli boxi. Kogused on väikesed ja nagu ikka, kes ees, see mees. Lisaks planeeritud karpidele saan ilmselt teha mõned täitsa miksitud karbid lisaks, sest kappidesse on omajagu kraami jälle kogunenud.

Esimene pakk on kõikidele neile, kes armastavad kokata

Söögitegemine on üks asi, mis mulle lisaks kirjutamisele veel meeldib. Mu köögis on välja kujunenud kindel hulk asju, millega saan ma suure osa toimetustest ära teha. Ja see on ka karp, mis on mul juba suht valmis mõeldud oma peas ja tooted ka suuresti kodus olemas.

Nii nagu kõik mu noad ja suurem osa köögitarvikuid on Fiskarsi omad (reaalselt ma vahetasin noad välja aasta tagasi kui Fiskars mulle uued noad saatis – aga olin varasemaid nuge kasutanud julgelt 20 aastat kui ma veel vanemate kodus elasin!).

Mu lemmik „pann“ on Delimano sangadega küpsetusvorm. Seda on panniks üldse imelik nimetada, sest ma teen seal peaaegu kõike, praen muna, teen vokki, keedan puljongit.. panen ahju kui vaja. See on selles suhtes multifunktsionaalne ja hetkel ka nende kodulehel sooduses.

Teate seda tunnet kui lõigute sibulat või kala, riivite juustu ja kätele jääb äratuntav lõhn? Mulle nt üldse ei meeldi see piimahais kätel mis juustust jääb. Väääääk! Mu lemmik seep köögis on salveiga Dermosili oma, ma olen seda reaalselt seitse aastat vahelduva eduga kasutanud. Tavaliselt tellin seda täitepakis lihtsalt juurde. PS! koodiga marimell on tarne alati tasuta :)

Ja et tegemist oleks ikkagi üllatuspakiga, siis leiab sealt veel igasugust põnevat kraami kokkamiseks ja kokkamise abistamiseks, mida on pakki sokutanud marimelli head sõbrad Livikost, Valiost ja Remecomist. Koodiga marimell saab hetkel Remecomist kogu valiku 20% soodsamalt! Minu isiklikud lemmikud on aprikoosimoos, šokolaadikreem, erinevad pastad ja kastmed. Nüüd lisaks ka erinevad beebitoidud, mida ma tellin tavaliselt kastiga nagu mulligi.

Teine pakk liikus ette poole..

Ehk siis mul oli plaanis kolmandaks teha marimelli #datenightboxis, aga sain selle enne valmis kui selle, millest kõik üldse alguse sai. #datenightboxist leiab kaheksa erinevat toodet, mis peaksid magamistoas vürtsi lisama. Ideaalne kasutada üksinda, aga vabalt võib kasutada ka koos partneriga. Võib kasutada igal õhtul midagi uut või panna kõik mängu ja proovida ühe õhtuga läbi kõik. Oluline, et sa oleksid ise piisavalt julge proovima, katsetama ja asjadele võimaluse andma!

Ükski toode pakis ei ole koostöös, kõik on minu enda poolt välja valitud ja kokku ostetud :) okei, ühe toote saatis kirg.ee lisaks, nii et üllatusi jagub!

Millest kõik alguse sai?

Selle pakini ma jõudsin suvel, kui ma leidsin endale poest ülilaheda aksessuaari ja olenemata sellest, et ta päris nii ei tööta nagu ta võiks, tuli mul mõte, et ma võiksin ju teha sellise, mis töötab. Nii me naabrinaisega käed lõimegi ja hakkasime googeldama ja otsima, kust saada kõike vajalikku, et vinge toode ise valmis meisterdada. Lõpptulemus erineb muidugi kardinaalselt sellest, mis alguses plaanis oli, aga on kindlalt veel ägedam.

Ei, ma ei ole saanud üleöö alkoholimüügiluba, seega sisaldab pakk endas hoopis kõike seda, mida ühe hea mulli nautimiseks vaja läheb. 

Ehk siis see box on sulle kui sa oled mulliarmastaja, sest pakis leidub üsna omanäolisi tooteid mulli nautimiseks ja see ei ole üldse määrav, kas sa kasutad neid tooteid mõne hea alkoholivaba mulli jaoks või naudid paarisajaeurost Dom Perignoni.

PS! Pakis ei ole mitte midagi sponsor korras, kõik on mu enda välja mõeldud, tellitud, ostetud, komplekteeritud. 

Nagu ma ütlesin, stay tuned ja jälgi meid Instagramis, sest seal jagan jooksvalt lisainfot.

Ühtlasi võite kommenteerida, mida teie mõnes neist karpidest näha tahaksite või millised sellised üllatuspakid teile veel huvi pakuksid. Loosin kõikide kaasarääkijate vahel välja ühe üllatuspaki, mille panen kokku meie kingikapist.

Tooted tulevad müügile meie e-poes.

39 thoughts on “marimelli üllatuspakid 2021

 1. Kuna mulle meeldib süüa teha, siis kõige olulisem komponent on maitseained. Samas see vallatu pakk tundub ka väga huvitav ja hea pesu oleks küll sobiv algus vallatustele, kuigi ma ei tea kuidas see kõigile sobivalt pakki läheks :D

  1. Kuna kokkamine on mul igapäevaselt ,siis on samad toidud,maitsed ära tüüdanud. Muidugi mõtlen alati,et mida uut katsetada ,aga ma olen ainuke peres kes sööb kõike,elukaaslane ja laps on uute asjadega pirtsakad Seega köögiboxis oleks äge leida maitseaineid,kastmeid,vb mõnda retsepti. Aga see vallatu marimellidatenightbox kõlab väga hästi ,sealt tahaks leida midagi vürtsikat,mida saaks kasutada elukaaslasega kahepeale

 2. See datenightbox tundub huvitav… :D Aga kuna ise ei ole iial raatsinud osta- siis mingi kvaliteetne pudel mulli võiks olla, suuur küünlaarmastaja olen, võib-olla ka mõni kehakoorija?

 3. See köögipakk kõlab nii pônevalt ja huvitavalt. Ei oskagi lisada midagi. Pakub juba huvi, mis seal olla võib

 4. Tunduvad põnevad pakid..aga pakuks huvi esimene või kolmas pakike. Mida näha tahaks, ei oskagi öelda..pigem üllatused on põnevamad ja ägedamad. Lase oma fantaasia lendu ja üllata meid kõiki. Jõudu ja Edu Sulle

  1. Ma tahaks ka, et loosist FB-s teada annaksite, kuna mul samuti pole Instat.
   Huvi pakuvad kõik pakid, kolmas intrigeerib vb kõige rohkem, aga kõik tunduvad ägedad :D

 5. Väga väga ägedad mõtted tunduvad neis boxidesHetkel pakub enim huvi just kõõgi box, kuna olen ise suur sõõgitegija ja mõllan igapäevaselt kõõgis. Alati pakuvad enim huvi ka kokkamise postituse. Samuti olen väga väga suur hea kohvi fänn ja pakuks välja, et kõõgiboxis võiks olla mingid ägedad maitsekohvioad.

 6. Jaa just kokkamis üllatuspakki tahaks! Mul on hetkel selline tõsine madalseis kokkamisega. Seega selle kindlasti võtaks. Aga sinna võiks lisada ka Leenu stiilis retseptilehed. Ja just Leenu stiilis ala mitte grammi täpsusega vaid nagu sina teed. Ala osta kanafillee ja siis umbes üks sibul jne. Aga noh see oli esimene mõte mis tekkis. Aga kõik tunduvad põnevad boksid olema.

  1. Minu jaoks on igasugune üllatuspakk üks põnev üllatus, seega pakk võiks sisaldada ükskõik mida. Ma oleks kõigega rahul. Nt midagi mehele, endale, lastele või absoluutselt midaiganes. Selliseid pakke on alati tore avada ja saada. Loodan et loosiõnn naeratab või ehk õnnestub endalegi üks äge box saada

 7. Lastega reisides pakk autosse oleks kindlasti kasulik.Alati on ikka midagi puudu.
  Teistest pakkidest võib olla võiks olla midagi koju(küünlad,kodulõhnastajad jms)

 8. Vallatusepakis võiks olla mõni hea maitsega (ja tundega ) vibreeriv geel. Need on alati toredad, lisavad mängule vürtsi.

 9. Uhhh, kus ma tahaks seda pakki number üks! Oled mind nii palju inspireerinud katsetama toiduga ja kõik uued tooted mis minu kodu kapist leiab on ka sinu tutvustamise järel tulnud (Remecomi apelsini maitseline shokolaadivõi -Nämm suure tähega)!
  Viska teavitus FB-sse ka- mul Instagrami pole :(

 10. Köögikarpi võiks äkki mõnda Sinu lemmik retsepti sisaldada koos juhistega, kuigi valmistad kõike tunde järgi. Oleks põnev!
  Mullibox tundub kuidagi eriti huvitav, ootan põnevusega

 11. Köögipakk tundub äge, kindlasti huvitavad erinevad maitseained ja äkki leidub ka mõni retsept? Fiskarsi noad on väga head. Mul on 1 nuga, mille ema andis pihku kui kodust välja kolisin 12a tagasi ja see on siiani lemmik. Suvalised noad tulevad ja lähevad, aga fiskars jääb . Kusjuures see sama nuga oli lapsepõlvekodus ka paljupalju aastaid varem kasutuses, puusalt pakuks et kuskil 10a vb isegi…

 12. Vallatu karp on põnev. Erinevad maitsekreemid, krõbisevad geelid, küünlad ja selline romantiline kraam oleks mõnus

 13. Ma pakuksin kaks ideed
  1) lastetoodete pakk, kust leiaks rõõmu ka pere pisemad
  2) vallatuste pakk paaridele või miks mitte ka üksikutele, kes oma ellu vürtsi tahavad lisada.

 14. Kõik pakid tunduvad väga põnevad,eelkõige sellepärast, et ei või iial teada,mis sind seal pakis ees ootamas on

 15. Oi ma armastan süüa teha, ühesõnaga mind kõnetab väga söögi/köögibox.
  Seal võiks olla kindlasti mõned üllatavad maitseained ja põnevad retseptid

 16. Kui vallatus pakis mõni äge Lelo toode ees ootaks, siis see mu ostukorvi küll kohe rändaks :P

 17. Meie kodu rõõm ja süda on köök. Seega tellisin Teie köögi/kokkamis boxi :). Ootan väga suure huviga ka #marimelldatenightboxi. Sealt sooviks leida midagi vallatut,mida kaaslasega koos katsetada mõni maitsega geel ehk ☺.

 18. Kuna üllatuspakk võiks ikkagi suures osas üllatus olla, siis ma ei oskagi midagi välja pakkuda, mida lisada võiks, aga see mullibox pakub huvi. Tahaks juba teada saada, mis naabrinaisega välja nuputasite!

 19. Uh, tundub et kõik boxid leivad tee minu koju. Esialgu vähemalt esimene seda tegi ja loodetavasti teised ka, kui õiget hetke maha ei maga.
  Jaa, unistada ju võib..seega mulliboxis võiks olla samasugune kuldne veinijahuti nagu Marimellide koju rändas, ajatu kuid samas elegantne.
  Ja vallatuboxis ehk midagi, mis oleks ka meestele suunatud. Mis see täpselt olla võiks, seda nagu ei teagi.
  Aga kõik kolm loovad minu jaoks kokku mõnusa ühtse kombo – söök, jook ja vallatused.
  Kiitus ja ootan põnevusega!

 20. Datingboxis oleks põnev näha mõnda vibreerivat geeli. (Pole ise kunagi kasutanud aga sattusin ükskord Ulaka kaunitari toote tutvustuste peale ja tundus olevat midagi mida kindlasti tahaks proovida!)

 21. Taisse pole nii ammu saanud, seega esimene mõte on, et köögiboxis võiks olla Aasia vürtse. Oh, ma vist pean Umami poodi minema varusid täiendama, et see sügis üle elada ;)

 22. Kokkamise üllatuspakk oleks väga vajalik, kuna kõik enda toidud on juba niii ära tüütanud. Ja selles pakis võiksid olla mingid huvitavad maitseained ja kastmed

 23. Kokkamine ju kodus olevale emmele nagu mina igapäevane toiming ja teie kokakunst on ka jälgimist väärt seega pakuks see esimesena huvi. Mida seal näha loodaks veel oleks maitseained sest see ju viimane lihv alati, eriti veel kuna meid ühendab ühine armastus vürtsika järele!:)
  Samas tundub ka teie vallatu pakike huvitav sest endal selles vallas vähe asju kogunenud ja see turg on nii laia tänaseks päevaks et kohe ei oskagi midagi endale sealt välja valida ja nii ta on jäänud kuidagi soiku.

 24. Köögipakk, kahtlemata. Uus elukorraldus viis üürikorterisse ja eelmise elu kaasavara võiks välja vahetada küll.

 25. Enim pakub mulle huvi köögipakk, millest ootan üllatust ning inspratsiooni, mis paneks mind katsetama uut ja huvitavat. Samas oleks ütlematta tore kui üks pakk pakuks põnevust ja katsetamisindu ühele teismelisele.

 26. Köögipakis võiks ehk olla midagi sellist, millest jätkub pikemaks ajaks rõõmu, nt kvaliteetne balsamico. Mõni huvitav teesegu soojendaks lähenevaid külmi õhtuid. Samuti ehk midagi põnevat ja uudsemat, nt putukajahu sisaldusega küpsised.

 27. Üks vallatu pakk oleks väga äge saada!
  Aga tegelikult ei ütleks ka kokkamise pakikesest ära. Ühestki ei ütleks ära aga miski vallatu oleks eriti hea sest tükk aega mõtlen juba, et peaks miskit uut soetam.

 28. Vallatu karp tundub väga ahvatlev. Mõni hea libesti võiks kindlasti pakis olla. Väike tore mänguasi ei teeks ka seda pakki halvemaks ja midagi huvitavat mehele. Sellessuhtes, et mänguasjad on enamikel arvatavasti ostetud naistele, niisiis võiks mehi ka üllatada. :)

 29. Mina mõtlen vist kolmanda paki peale….Oleme juba päris kaua koos olnud ja nüüd võiks ka midagi huvitavamaks muuta. Samas ega endal mingeid erilisi eelistusi ja mõtteid pole…selle pakiga saakski paraja stardi tehtud

 30. Kokkamisepakist jäin ilma, aga see oleks kindlasti lemmik olnud, aga ehk järgmisel korral☺️Ootan ka huviga teisi pakke, sest üllatuspakid alati parimad

 31. üksikema pakk vms üksikule inimesele. et midagi öiseks lõbutsemiseks, midagi päevaseks ja võib-olla veel mingi üllatav ese (igas pakis erinev), st üks Lelo nn öine lõbutsemine, üks Fiskarsi köögitöörist või mingi maitseaine või vein või õli vms, mis oleks nn päevane lõbutsemine ja siis mingi suvaline ese üllatuseks – küünal, termosili geel või kreem vms.

 32. Täitsa pekkis, miks ma seda alles nüüd näen?!?! Oleks nii väga tahtnud tellida kokkamiseks pakki…
  Läksin ja tellisin siis datenight paki ruttu, et sellest ilma ei jääks

  1. Ma teen kokkamispakkide vol2 – mitte samasuguseid ja üldse mitte sponsored, aga valin ise ja ostan ise kõik asjad sinna sisse :) Stay tuned!

Comments are closed.