marimelliga Phuketi tuurile

Ma olen meie tulevasest ja endistest Phuketi reisidest nii palju kirjutanud, et saan aastaringselt kirju, kuhu minna, mida teha. Kellel veel piletid ostmata, aga plaan on uuel aastal minna – tehke seda nüüd, sest ainult 29. jaanuar 2017 on teil harukordne võimalus saada meiega koos Phuketi saaretuurile.

Meie partneriks siin on Phuket.ee, kes orgunnib selle, et kõik saaksid “auto peale”, et kõik meie valitud kohad (teeme olemasoleva tuuri natuke meielikumaks, osad asjad jäävad ära, osad tulevad juurde, aga see on üllatus) saaksid külastatud, et kõhud saaksid täis ja parim mojito ämber joodud :)

img_1048

Mojito ämbriga premeerin kõiki, kes tulla julgevad ;)
Mojito ämbriga premeerin kõiki, kes tulla julgevad ;)

Muidu maksab Phuketi saaretuur 69€ ja ööturu külastus 49€ ehk siis 118€ per nägu, aga kui valite Phuket.ee tuuripoest saaretuuri-kiirkursuse ja sisestate sinna kuupäevaks 29.01 – saate 2in1 (lisaks sellele “meielikumaks tehtud” tuurile ka ööturu külastuse) 62€ eest. Lihtsalt ärge unustage kassas sisestada koodi “marimell”, mis teile kümme prossu soodukat annab.

img_1259

Kood “marimell” kehtib kuni hooaja lõpuni kõikidele tuuripoe toodetele. Lihtsalt 29.01.2017 on selline maagiline kuupäev, et selle päeva Phuketi saaretuurile tulijad satuvad kokku meiega ja saavad veidi täiustatud variandi sellest tuurist.

Ma loodan, et mõni lugeja ikka julgeb meiega tulla. Eelmisel aastal kohtusime kolme erineva blogilugejaga meie reisi ajal, ja täiega tore oli! Ühega suhtleme siiani! Tšau, Laura! :)

PS. et omalkäel need kohad läbi käia ja soodsamalt või sama hinnaga saada, vajate te rollerit, juhtimisjulgust, väga head kauplemisoskust ja raudseid närve. Meiega või siis Phuket.ee tuuripoe kaudu on asi aga lihtsamast lihtsam – kõik orgunnitakse teie eest ära, isegi söögid ja joogid, sissepääsudest ja sõiduvahendist rääkimata.

8 thoughts on “marimelliga Phuketi tuurile

    1. Haha! Aga ei, me räägime siinkohal PHUKETI TUURIST, mitte PEOTUURIST! Sinna ei julge igaüks küll meiega tulla ja ise ei taha ka kõigiga minna :)

  1. Kaalume 29.01 tuurile tulemist, sest oleme samuti sel ajal Phuketil, aga meil ka 5-aastane laps kaasas. Küsiks selle ööturu kohta – kas 5 a lapsega on sinna ok minna?

    1. Jep :) me pole seal ju öösel. Sellel lihtsalt selline nimi – avatud a 17-21 vms :) tulge muidugi meiega trippima!

Comments are closed.