Meelis kirjutab: minu 11 kiiksu

Miks siis selline teema. NImelt läksin mina meie naabripoisi juures vetsu. Tegin oma asja ära ja tulin tulema. Kuid sain koheselt ka pragada. “Miks sa jätad kaane üles. Kõik tuleb alla tagasi panna. Ma ei salli kui see kaas üleval on.” Ma vaatasin, et da fuck seal vahet on. Aga siis hakkasin mõtlema, et jah, ju see on tema kiiks. Minul on ju ka omad kiiksud.

Vahelemärkused on Leenu poolt lisatud enne ülespanekut.

Mõtlesin siis enda omad kirja panna.

Kiiks nr 1. Muusika peab olema alati kas 5, 10, 15, 20, 25, 30 jne jne jne. Ehk siis nulli või viiega lõppev arv. Kui pole, siis võib see kast samahästi olla. Eriti närvi ajab mind, kui see on näiteks 11 või 14. Ma võin lihtsalt kellegile kere peale anda, kui ta keeldub seda muutmast.

Vahelemärkus: Leenul peab olema paaritu – 9, 11, 13…

Kiiks nr 2: Väldin poes ostmast asju, mille hind on idiootne. Sinna alla lähevad näiteks munad või lühidalt, mitte kaalu toode. Mis on idiootne hind. Näiteks kui karp mune maksab 1.21€. Kurat sul on raske see siis teha 1.20€? Tee või 1.25€ aga miks see peab olema 21? No ja selliseid asju on poes miljon. Kui on hinnaks 1.99, siis see on ok. Just nägin kuskil poes mängu asja hinnaga 22.48€. Nagu misasja, kust see 48 senti tuleb? Oleks siis allahindlus, aga ei midagi. Lihtsalt ilutses valge hind 22.48€. Idiootne ju.

Kiiks nr 3: Kui ma Leenuga tänaval käin, siis ta PEAB alati minu vasakul poolel käima. Kui juhtub, et ta käib paremal pool, siis üle kahe sammu me nii ei kõnni. Ma tunnen kohe ennast nii ebamugavalt. Kui keegi meie vahel kõnnib on see ok, ehkki ma eelistaks, et ta käiks siis juba Leenu poolel, mitte meie vahel või minu paremal käel.

Vahelemärkus: Leenul peab alati keegi käima paremal pool, kui ta läheb sõbrannaga välja, siis kohe hüppab vaikselt selja taga ringi, et sõbranna oleks paremal pool

Kiiks nr 4: Kui mulle tuuakse mingi toit ette, siis ma maitsen kõiki asju eraldi ja alustan selle söömisest mis on kõige rõvedam, või mõtetum. Ehk siis paremad palad jäävad alati viimaseks.

Vahelemärkus: Leenul sama teema, et ta lihtsalt otsustab, maitsmata, mis on parem ja mis jääb viimaseks, aga tema mure on see, et ta alati ei jõua viimase asjani, sest kõht on enne kolm korda täis saanud…

Kiiks nr 5: Söömisest veel rääkides. Big Mac’i teen ma alati pooleks. Ehk siis mul on nagu kaks burgerit. Kõigepealt söön ülemise osa (enne olen sealt eemaldanud need rõvedad kaks marineritud kurki) ning alles siis alumise osa, mis on eriti maitsev. Aga enne kõike seda olen söönud ära friikad. Ka teiste omad kui vaja. Ma ei salli kui laual on mõni friikas, enne kui ma alustan BigMaci alumise osa söömist.

Kiiks nr 6: Ma söön karbis olevat jäätist moosiga. Just seda plastik karbis olevat 1L jäätist. Pappkarbi omad on rõvedad. Aga jah, jäätis ilma moosita ei ole jäätis. Ja seda moosi peab seal ikka korralikult olema.

Vahelemärkus: Meelis sööb sulanud jäätist, sellist pehmet. Mu meelest ilgelt rõve. Ma ei suuda üldse pehmet süüa. Ainult sellist kivikõva, et hammustan tüki.

Kiiks nr 7: Ma ei käi pissuaarides pissil. Üleüldse väldin ma meestevetsus käimist. Need on lihtsalt nii ropud ja rõvedad. Kui ma ka siiski pean kuhugi minema, siis kannatan ja lähen kabiini.

Kiiks nr 8: Ma ei söö munakollast kui see on keedetud. Praemunal on see ok, aga keedumuna puhul täiesti välistatud.

Vahemärkus: Leenu sööb hea meelega, aga Hedonil ka ta ei luba süüa. „Mis sa annad talle sellest, vastik kuiv!“

Kiiks nr 9: Kui ma olen voodis ja ma midagi kardan, tõmban omale teki üle pea. Jah, seda teen ma ka 31aastaselt. Selliseid hetki ikka aegajalt tuleb ette.

Vahelemärkus: näiteks ei suuda Meelis vaadata mingeid operatsioone vms, alati käib pea teki alla kui filmis selline asi ette tuleb. Või näiteks seal hüpnoosisaates, ta ei suutnud vaadata kuidas Anneli Lahel hammast välja tõmmati.

Kiiks nr 10: Ning kõige veidram asi ever, mida siis minu puhul täheldatud on: ma käin kodus pissil… istudes. Seistes urineerin ma tavaliselt üldkasutatavates käimlates, ja siis ma üleüldse ei puutu midagi. Kui te küsite, et miks ma istun siis…. Ma ei tea. Lihtsalt imelik on seista ja kusta ju. Istudes on palju mugavam. Ja no vähemalt ei lähe midagi mööda.

Kiiks nr 11: ma vihkan kui keegi võtab ja proovib midagi enne kui mina. Kui näiteks turule tuleb uus limonaad, mida keegi ei ole enne proovinud. Siis mina ostan selle ENDALE ja tahan proovida. Ja veel enne, kui ma suudan selle avada, teeb seda keegi teine. Siis on minu jaoks kõik. Mina seda enam ei joo ega söö. Karmimatel juhtudel ei puutu ma seda asja enam mitte kunagi. Ma tean, et ma olen kunagi ühe jäätiste prügikasti visanud ja seda ka poest enam mitte kunagi ostnud, sest keegi proovis minu ostetud asja enne kui mina. Lubamatu käitumine.

Ja nüüd ootan teie kiikse. Mis ühtisid minu omadega ja mida juurde lisaksite? Ehk siis mis on teie kiiksud.

41 Comments

 1. * Mina pean magama voodis seinapool alati sest uksepoolt tulevad kollid
  * voodis ei tohi käsi ega jalg üle ääre minna, muidu koll võib need ära süüa :D

  1. hahaha,mul sama teema voodisse jooksen,et keegi voodi alla ei saaks tõmmata kuigi tean,et sinna ei mahu aga noh… kui ikka jõuga tōmmata kll siis mahun

 2. Hedonil ka ta ei luba süüa. „Mis sa annad talle sellest, vastik kuiv! – laps oskab ise otsustada,kas ta tahab munakollast ja kui kuiv see tema jaoks on. See on küll imelik põhjus lapsele munakollase keelamiseks..

 3. Ma ei tea, see potil istumine on küll nagu veits… aga no veits, pidigi okei olema :)

 4. Nii naljakas, 5 ja 6 meil Meelisega täpselt samad.
  Kiikse on mul palju. Meeldib nt. filme vaadata kellegagi koos, et siis vahepeal küsimusi küsida kui midagi arusaamatuks jääb. Mul on oma kindlad sarjad mille vanu hooaegu võin lõpmatuseni vaadata. Haigena tihti Meeleheitel koduperenaisi esimesest hooajast. Ennem magama minemist kontrollin vähemalt 2x kas välisuks on ikka lukus.
  Hommikuti tööle minnes samuti rutiinid, kontrollin kas see või teine sai ikka välja lülitatud. Vihkan naiivseid ja liiga õnnelike inimesi, tead sellised kelle jaoks igas päevas on väike päike. No oksele ajavad oma positiivsusega. Nagu ütles A.Vaarik – Ainult idioot on koguaeg õnnelik!

  1. Leenu: Meelisele meeldib küll minuga koos filme vaadata, aga teda ajab julmalt närvi kui ma vahepeal midagi küsin v millestki aru ei saa.

   Ja ust katsun ma ka kogu aeg, kas ikka sai lukku…

 5. 31-aastaselt võiks ka seda teada, et kui vetsus vett lasta potikaas üleval, lendavad sealt potist bakterid u 3 meetri kaugusele!!! Potikaas tuleb alati alla lasta enne vee tõmbamist!!!

  1. See on jah üsna veider, kuid tõsi,et enamus inimesi seda ei tea. Vetsu seinad ja inimene ise pissibaktereid täis :D

  2. Kuid peale vee peale tõmbamist on soovituslik kaas üles tõsta, sest õhk ei käi enam läbi ja bakterid levivad palju kiiremini. Pead ei anna aga olen kuulnud, et paljudes haiglates üldse potikaant polegi just hügieeni nõuete pärast.

 6. Minu kõige veidram kiiks on see, et kui ma pean autot tankima, siis ma ei suuda seda teha paaritu arvuga tankuri juures. Tankuri number peab olema 2, 4 jne. On juhtusid kui olen olnud sunnitud paaritu arvuga juures tankima ja siis ma olen mega närviline ja vahin terve selle aja ringi ja ootan kuni taevas mulle kaela kukub, sest minu jaoks on siis enam-vähem maailma lõpp kohe käes.
  A ja kui pesusid kuivama panen siis on ka oma süsteem, enne tütre riided järjest, siis poja ja siis täiskasvanute riided. :D mees vaatab küll mind kui totaalset friiki selliste asjade peale.

 7. 1) Ma ei kannata kui diivan on purune või kui palja jala talla alla jääb mingi puru.
  2) Mulle meeldib süüa natukene kõrbenud toitu ala popcorn teinekord vms aga see piir on väga rangelt paigas.
  3) Mulle ei meeldi, kui veini õhtul on mõni sõbranna(või ma ise?!?!) oma veiniklaasi igatepidi täis pläkerdanud, sõrmejäljed, huulejäljed jne.
  4) Ma söön burgeri ennem kui friikartulid, sest muidu äkki burger ei mahu, kui friikad ei mahu ei ole nii kahju.
  5) Absoluutselt 100% lähen endast välja kui inimene üritab minuga suhelda aga samal ajal räägib enda sisse.
  6) Kõik roomavad asjad on suur kiiks- ma võin juhtmest, voolikust name it, enda jaoks kokku panna sellise tähtede sõja ,et seda lausa ei suuda uskuda (Herpetofoobia)
  7) Ei suuda taluda jookide serveerimist valedest klaasidest nt kui piima serveeritakse õlle klaasist.
  8) Mulle meeldib pisvinne pigistada (mõistuse piires!)

  1. Leenu: Mul klaasikiiks on ainult väljas käies, kodus võin kruusist ka veini juua :D

 8. Mina just keedetud munal söön munakollast :D
  Kui võileiva peal on koos ühe viiluna valge ja kollane, siis on ok. Aga ainult valget ei söö never.

  WC poti kaanega selline lugu, et minul oli ta ka kunagi lahti ja ei häirinud üldse see, aga siis kuskilt kuulsin, et kui vett peale tõmbad, peaks olema kaas kinni, muidu miljonid bakteird/osakesed hõljuvad mööda wd-d laiali :)

 9. kiiks nr 10 ei ole üldsegi kiiks! meestel, kusjuures, soovitatakse põit tühjendada just istudes, sest see on tervislikum – põis tühjeneb täielikult ja vähendab põletikuohtu (eesnäärmeprobleemi ennetamine). Minu mees urineerib kodus ka istudes :) tervislikum ja puhtam :)

  1. Nõus! Lisaks veel, et istudes pissimine on ka hääletum, mis minusuguse kiiksuga (ei talu, kui WC-st kostavad mingid hääled.. Ka ise panen kraani jooksma kui pissin :D) inimese jaoks on väga oluline! Ja kuskil pole kirjas tegelikult, et mehed PEAVAD püsti seistes pissima.

 10. Mul peab oma kindel padi ja pleed olema. Enne jätan riideid maha kui padja ja pleedi.
  Mul peab inimene käima paremal :)
  Ukse peal ei anna kunagi mehele musi. St kui ta on ukse läve peal.
  Eks neid kiikse on omajagu. Aga mingi hea söömisega nt vahukoore kukkel siis ma söön ka alati enne saia ära ja siis alles kreemi :)

 11. Hahaha… Meil on see kõndimine vastupidine,mees peab alati kõndima vasakul pool ja mina paremal. See on ka selle pärast, et mees on vasakust kõrvast kurt ja kui ma siis juhtun kõndima vasakul pool, siis vaatab ta mind lambanäoga. Ühesõnaga,et ma siis kordaks end, kuna ta lihtsalt ei kuule. Minu kiiksuks on alati see,et avalikus kohas hakkan ma hästi vaikselt rääkima, peaaegu pomisema. Noo ja siis mees alati, et miks sa pomised,ei kuule ju sittagi.

 12. Minu mees pissib ka istudes. Vahest natukene naeran tema üle selle pärast, aga tegelikult on see palju hügieenilisem ning mees ütleb, et ka palju mugavam.

 13. kiiksudest, mingi raadiomaki nupu keeramise värk nagu meenuks lapsepõlvest a täpselt ei mäleta

  (ma küll macis ei jõuaks süüa friikaid ära ja burgerit, enne saab kõht täis, vahel kui linna satun ja söön maci või kana einet, siis üldjuhul ma pean veerand toitu ära viskama, sest tundub et sellest keskmisest einest süda jääb seisma, a isutab ikkagi :D
  ja see juust ma koogin vahel kui see pole suland ära, sest tegelt mulle ei maitsegi see)
  algusajal tahtsin ka vist noormehel kas vasakul pool kätt käia või käest kinni hoida või oli paremal pool..a enam mitte.
  kunagi kortermajas elades külmade ilmadega, palav olles liftis, kookisin jopet juba vahel ära ja mütsi ning salli, et mitte higistada ja närvi minna ebamugavusest
  mul võib tuba sassis olla, a nt. tumedal riidel mai salli heledat karva vms, ning sahtleid kappe võin ma mitmeid kordi aastas koristada (asju sättida kord koduriided väljas minemise riided, kord kampsikud, kord pükside virnu erimoodi, kord suve asjad, kord kevad asju sättida eraldi, siis isikliku ja meigi sahtlit eri moodi sättida jne), aga voodi ümber mai suuda alati iga sekund korda hoida.
  mul on numbrimaagia nägemine haha, 12:21, 13:13, 11:11 jms kellaaegu näen päris tihti ja tunnen, et inglid soovivad head. vahel ma muidugi spikerdan, et lahedat numbrit oodata minutiga, et ei vea maagias. ja mingi hetk oli sõltuvus teha kuvatõmmiseid nendest numbritest, kuna neid nägin väga tihti, siis olen sellest üritanud loobuda uue telefoniga olles mitu kuud ja mitu sada numbrilist pilti. ogar.
  ma pean tihti uut toitu nuusutama ja siis maitsma mehelt mingit kooki kui ta ostnud on ja üldjuhul mulle enamus asjad ei meeldi.
  a mingil ajal mai tohtinud raamatut ega ajakirja edasi piiluda ega lugeda segamini artikleid kõik otsast lõpuni. a nüüd ikka piilun ajakirja edasi ja vahel mõndasid lugusid ei loe. :D
  verd võttes keeran ma pea alati ära, mulle ei meeldi nõela torge ja verd näha. lihtsalt..verd mai karda väga. aga vahel on see ebamugav.

 14. Mul ka see volüümiteema. Teleka puhul hetkel õnneks ei ole, sest mul näitab ainult pulkadena ja arvu üldse ei kuva, aga ükskõik mis volüümi puhul, kus numbreid kuvatakse, siis see peab olema tõepoolest 5-kaupa edasiliikuv. :D
  Vahel autos kui panen volüümi juurde ja näiteks ühe liigutusega jäi see pimesi 14-peale, siis ma natukene seedin ja mõtlen, et noh, pole ju hullu ja las olla, aga ca KAHE SEKUNDI pärast tõstan ma ikkagi käe ja teen ühe nõksu juurde, et 15 täis saaks. :D

  1. Hahahaa, okei volüüm :D Ma ei saanud sellest esimest punktist aru, et mis mõttes muusika peab mingi number olema :D Aitäh sulle :D Mul ka see viie ja nulli teema.

 15. Heheee, kiiks number 10 on kindlasti paljude naiste unistus. Mulle see kiiks meeldib :)
  Kiiksud number 1 ja 4 ühtivad minu omadega.

 16. Ootan juba huviga,et kuna Teil tuleb ka mõni positiivne kirjutis aastal 2017.Seniks ainult negatiivne kõik,inimesed halvad,üritused ja toidud on s…d !!.Kas ära ei väsi juba ?

  1. Misasi selles loos halb oli? :D Inimene loeb ikka seda, mida ta lugeda tahab. Näiteks minu eilne postitus oli ka positiivne. Minu jaoks. Ma sain selgust.

 17. Sellest va Big Macist ja kurgist – aga miks sa ei telli ilma kurgita burksi? Või Mäkis ei saa seda küsida? Hessis saab, olen lapsele tellinud.

 18. Volüüm voi muud numbrid peavad alati olema paaris arvud, mees ei saanud alguses aru aga nüüd pole probleemi. Muna kollane on ka jube vedelas olekus. Välikäimlad kuivkäimlatena on kõige jubedamad kohad, oksendada ei suuda vetsupotti , vaid õue :)

 19. 1. Jäätis peab olema kivikõva. Sulanud jäätis jääb minust öömata, Leenu teab, mis hea on :D
  2. Piim (kilepaki oma) peab kannus käima õiget pidi. St et näiteks Tere piimapakil olev kiri ei tohi olla tagurpidi, mis siis et ma seda kirja seal läbipaistmatus kannus ei näe.
  3. Hommikul voodit tehes peab tekk jääma voodile nii, et mõlemast servast on see võrdselt tasa madratsiga ja tagasivolditav osa ühel voodi serval peab olema SIRGE!
  4. Maksaaste ilma maksatükkideta on väga hea :P
  5. See on vist üsna levinud, et maksa ei söö aga pasteeti küll ja viinamarju ka söön, aga rosinaid mitte.
  6. Poes käies peavad asjad kotti olema korralikult laotud. Raskemad asjad all kergemad peal ja KORRALIKULT kotti pandud. Ma lähen täitsa närvi kui nõen, kuidas osad inimesed loobivad suvaliselt asju kotti. Mees tavaliselt annab selle töö mulle teha, kui poes käime, sest korra läksime ka tülli poes :D Kui ta ise poes käib ja mina kotti lahti võtan kodus, siis on mul teinekord tükk tegu, et mitte midagi öelda. Ikkagi tubli, et käis ja tõi mis vaja.
  7. Duši all käies pesen alati juuksed esmajärjekorras ära, palsam pähe ja siis võib ülejäänud tegevustega jätkata.
  8. Riided ei tohi maas ega ka mujal olla ega suvaliselt känkras. Peab olema mingi tooli nurgake vms, kuhu oma 1-2 komplekti kasutatavamid riideid panna (millega nt tööl käin).
  9. Ja kiiks, millest mul mees senimaani aru ei saa ja mille kohta on ka ütlemist olnud (ma pidavat anaalne olema:D) on see, et poekotid käivad KORRALIKULT kokku, mitte kuidagi suvaliselt. Ilusti tuleb kõik sirgu ajada, sangad jne ja siis voldid ilusti kokku. Ma lähen ikka jumala närvi, kui need korralikult kokku pole pandud.
  10. Köögis on asjade kuivatamiseks 2 rätikut – üks õhuke ja teine paksem frotee rätik. Kõiki söögiriistu ja terasest potte, klaase, potikaasi jne kuivatatakse õhema rätikuga. Aga panne ja osasid potte kuivatatakse paksema rätikuga.

  Praegu nagu rohkem ei meenugi…

 20. Mu mees pissib ka kodus olles potil istudes :)

  Aga eks neid kiikse ole kõigil palju :)

 21. Kui ma loen igasugu kiiksu postitusi ja arutelusi siis saan aru, et minu kiiks on see, et mul puuduvad kiiksud
  Täitsa savi mis pidi wc-paberi rull jookseb või piim kannus on, miskit närvi ka ei aja kui keegi teeb asja teisiti kui mina☺
  Aga humoorikas on lugeda ikka:)

 22. 1. Bic Maci burgeril söön AINULT alumise osa – pealmise lasen mehel süüa.
  2. Kõndima pean alati, ükskõik kellel, vasakul pool.
  3. Magan alati seina pool, sest siis kui liiga kuum hakkab on sein hea jahe.
  4. WC kaas peab alati kinni olema – umbes aasta tagasi kuulsin, et kui kaas lahti jätta siis see toob halba õnne ja viib raha majast välja. Enam pole kordagi üles jätnud.

 23. Appi, kõigil ülalpool kommenteerijatel tundub päris keeruline elu olevat, kui on nii palju asju mida “peab” mingit kindlat moodi tegema või mida üldse ei tohi. Ei suudaks oma elu sellisena ette kujutada :/

 24. Pakun välja, et Meelisel on obsessiiv-kompulsiivne häire (ocd – ingl.k) ehk siis teda valdavad sundmõtted ja -käitumine. Stressi ajal ilmingud võimenduvad ja tihtilugu käib selline häire käsikäes depressiooniga. Vaadates tema eelmist kirjutist, mida oli juba iseenesest raske lugeda, rääkimata selle talumisest, pole imestada, et selline mõtlemine ja käitumine on välja kujunenud. Ocd saab paljudel juhtudel tõuke laosepõlvest, eriti kui inimene elab läbi raskeid emotsionaalseid traumasid ja viibib pidevalt keerulises olukorras, mida ta oma positsioonilt ise kontrollida ei saa. Siis tekibki nö vajadus asju enda kontrollile allutada, et tekiks tunne nagu saaksid ise midagi otsustada, teha, sättida jne Olen ise ocd-ga ja tean seda, kuid elu jooksul õppisin olukorraga toime tulema ning hetkel paljud “kiiksud” tunduvad täna endalegi tobedad ja tarbetud. Kui seda asja mõistusega võtta on võimalik iseenda stressitaset kõvasti maandada, sest milleks end pidevalt okkaliseks ajada, tegelikult on enamasti need põhjused ju tühitähi. Mina olen mina, ja mitte minu sundkäitumine või -mõtted. Rääkige sellest oma psühholoogiga ja ehk aitab ta leida seoseid ning seeläbi end paremini mõista. Raskematel juhtudel tarvitatakse isegi ravimeid, aga seni kuni püüda asja mõistusega võtta, siis soovitaks ikkagi pillivabalt asjale läheneda. Jõudu!

 25. Minu kiiksud siis on sellised, et jäätist mulle meeldib süüa kivikõvana, mind ajab lausa närvi kui ära jõuab sulada, kuigi ma söön ikka aga see ei maitse üldse nii hästi kui kõva jäätis. Macis ja taolistes kohtades tellides eine pean ka alati ennem ära sööma friikad, teistmoodi ei oska ja ei taha, alati friikad ennem!! Võileiva peale lähevad katted ainult teatud järjekorras, juust raudselt kõige alla, siis vorst ja siis tomat või kurk, teistmoodi lihtsalt ei maitse võileib nii hästi. Muud nagu ei tulegi meelde hetkel. Aga ma usun et neid on veel :D

 26. Kui ma peaks lihtsalt mõtlema, mis mu kiiksud on, siis ütleksin automaatselt, et mul neid lihtsalt ei ole. Ja siis hakkan mõtlema ja mõtlema ja noh eks mõned ikka on :)

  * esiteks ütlen ma enda kohta aegajalt et olen nais-Monk (üks detektiiv telemaailmast) ehk ilmselt põen kergemat sorti OCD-d … et noh kui juba koristama hakkan, siis on vaja igasugused nurgatagused ka puhtaks teha, missest et keegi ei näe, aga mina ju tean et seal on must :) jne.
  * kuna elan Inglismaal, siis on siin majakesi (meie mõistes väga kitsad ja väikesed ridaelamuboksid) tee äärtes, milledel on oma aiad (aiad on muidugi väga palju öeldud). Tavaliselt on neil aedadel väravad ja kui ma neist peaksin mööda jalutama, mil värav lahti on … oi kuidas ma end tagasi hoian, et mitte seda väravat kinni panna :D (muidugi peab meie oma värav ALATI kinni olema, kuigi see ei avane otseselt tänavale). Samuti kui ma näen nendes aedades prahti, tahaks üles korjata. On juhtunud kordi ja kordi, et ma lihtsalt tänaval korjad prahti üles …
  * kunagine eks-ämm pani oma riideid õue kuivama suuruse järjekorras, st et juba masinast välja võttes sorteeris ta need suuruse järjekorda. Ja ikka nii, et riputades alustasid suurematest asjadest. See jäi mulle aastateks külge :) Hetkel mul õues kuivatamise võimalust ei ole, kuid muidugi on oma loogika, kuidas pesu õigesti kuivatusrestile panna. Ja kuidas ma hoian end tagasi, kui elukaaslane on pesu kuivama pannud … sest ta teeb ju seda valesti :D
  * poes käies peavad asjad makstes lindile minema nii … külmad lihatooted, külmad piimatooted, muud asjad mis külma vajavad, kodukeemia, muud toiduained, puu-ja juurviljad. Ja muidugi tuleb need kõik eraldi kottidesse panna. Oleme elukaaslasega kordi ja kordi vaielnud poes, nüüd ta lihtsalt laseb mul lindi juures ja kottidega asjatada :D
  * ma ei tea kas see on kiiks, aga ma olen lapsest saati totaalne ülepakkija olnud. Nt läksin laupäevaõhtul ÜHEKS ööks vanaema juurde, kaasas KAKS(!!!) kilekotitäit riideid. Kui ma tööreisidel käisin ja pagas oli lennupiletite hinna sees, siis muidugi võtsin suure kohvri triiki asju kaasa. Isegi kui läksin paariks ööks ja käsipagas oleks ilusti asja lahendanud. Viimane näide on jõuludest kui läksime elukaaslase vanemate juurde kolmeks ööks. OK, meil oli pisike beebi kaasas ja see oli esimene kord kui jäime pikemalt ära, aga johaidiii, kus meie auto oli asju triiki täis. Hea, et meil on keskmisest suurem auto ja mitte Mini Cooper :D Kas on üleliigne mainida, et muidugi ei kasuta ma kõiki kaasavõetud asju, enamus on kaasa pakitud “igaks juhuks”.
  * nagu keegi ütles eespool, siis piimapakk peab olema õiget pidi kannus :)
  * väidetavalt olen ma üldse kontrollifriik ja pean asju ette planeerima. Viimastel aastatel ei suuda ma niisama eriti spontaanne olla :D
  * Maciga sama kiiks, friikad tuleb enne burgerit ära süüa

  Vist rohkem hetkel ei tulegi meelde …

 27. Ja mina pean ka alati kõndima vasakul! :)
  Muide… Kunagi kuskilt lugesin selle “paremate osade hilisemaks jätmise” kohta. Nimelt peaks enne ära sööma paremad osad, sest kui hiljem on kõht täis, suudad ratsionaalsemalt mõelda, kas ikka tahad ülejäägi ka ära süüa (niiöelda halvema osa siis) ;)

  1. “Kunagi kuskilt lugesin selle “paremate osade hilisemaks jätmise” kohta. Nimelt peaks enne ära sööma paremad osad, sest kui hiljem on kõht täis, suudad ratsionaalsemalt mõelda, kas ikka tahad ülejäägi ka ära süüa”

   Mina olen ka see inimene, kes jätab paremad palad viimaseks. Aga minu sõbranna juhtis mu tähelepanu sellele, et tegelikult tuleks alustada maitsvamast osast, sest… Kui sa söömist alustad, siis oled näljane, sinu maitseaistingud on teravamad. Ehk siis esimesed suutäied on täielik nauding. Kui jätad paremad palad viimaseks, oled juba küllastunud ja “parimad palad” ei maitse enam niiii parimatena :D

  2. Huvitav kas selle pärast siis ma olengi tähele pannud, et burger koos einega ei maitse üldse nii hästi kui osta ainult burger ja see üksinda süüa :D ma usun, et see on tõsi küll mis sa kirjutasid, sest alati eine söömise ajal ma mõtlen, et miks burks enam nii hästi ei maitse kui kunagi. Ja maitseb küll paremini ilma eineta mida ma võtan üliharva. Eines ma söön alati friikad ennem.

 28. Hei see punkt nr 10 istuli pissimine on minu kodus täiesti norm ! Minu mees teeb seda ka ning suunab oma sõpru sama tegema kui napsu võtmine on Sest Kes tahab seinadelt kellegi teise kust pesta

Comments are closed.