Räige power tuli sisse

Ausalt, veel nädal tagasi ma arvasin, et kahe nädala pärast olen ma megadepressioonis ja ühest deprekast saabki kaks ja siis me vindume siin nagu kaks lolli ja ei saa peast ega p…

Eelmisel nädalal ma mõtlesin, suva, magan seni kuni magan, kuhu mul kiiret. Ma ei pea blogima, ma ei pea mitte midagi tegema. Tahan ja magan. Rääkisin Meelisele, et mäletad kuidas ma vanasti ärkasin enne teid, hakkasin toimetama… Enam ei viitsi. Tahaks terve päev teki all peidus olla.

Kui ma siis läksin sinna teraapiasse teisipäeval, pingetest vabaks/enese leidmine, ootasin ma sellest.. Ma ei tea, mingit müstilist imet. Aga ma magasin seal vist. Ma ei mäleta sellest midagi. Ja tegelikult sain ma nii „valgustatud“, ma ei oska seletada. Saingi oma müstilise ime. Mul on selline power sees, et ma võiksin Mount Everesti vallutada. Mul on selge nägemus, mida ma oma elult tahan.

Eile andsin äriplaani sisse. Aprilli lõpus on tähtaeg, mil nad mulle vastama peavad. Olenemata sellest, et aprilli algul lõppeb rahavoog ära, st, et pärast seda võin töötu edasi olla, aga raha enam ei saa.

Ja kuigi mu selleaastane plaan oli „oma kodu, muidu suren 2017“, siis tänaseks on elu natukene asjad ringi mänginud. Ma ei aja seda kodu enam meeleheitlikult taga, sest täna me pangast laenu ei saa ja las ta olla. Küll see oma kodu tuleb.

Ma mõtlesin hoopis oma tööst. Ma tahaks olla edasi vabakutseline, et ma ei peaks kuskil kellast kella tiksuma, aga selleks, et see kodu-kontor ära tasuks ja produktiivne oleks, tuleks Hedonts lasteaeda panna. Tore, mitte kuskil sõimes pole kohti. Kui keegi teab mõnes sõimes vaba kohta, mis ei asu Lasnamäel või Nõmmel, siis andke märku, need sihtkohad jäävad lihtsalt liiga kaugele. Mustamäele annab veel sõita ummikutega. Aga juba praegu mõtlen, vaene laps, kes peab tundide viisi autos istuma.

Ärkasin täna hommikul enne teisi, avasin arvuti ja hakkasin toimetama. Tegin lõpuks ometi ära albumi meie Tai piltidega. Eelmise aasta albumi sain valmis alles eelmise aasta lõpus ja kuigi ma hakkasin selle reisi pilte sortima kohe pärast reisi, jäi see ikka tiksuma. Täna saan öelda, et see on tehtud. MyPrint.ee’sse on tellimus saadetud suurele fotoraamatule ja… eelmistel kordadel on paar päeva ainult aega läinud, seega loodan ma, et esmaspäeval saan teile juba raamatut näidata.

Ühesõnaga, ma olen nii powerit täis nagu oleks seitse redbulli ära joonud. Elu on alles ees! :)

15 Comments

 1. Kas seal my print -is on normaalse pildikvaliteediga fotoraamatud?
  Olen kuulnud,et osad kohad prindivad need pildid tavalisele paberile ja siis pidi kvaliteet kehvaks jääma.Et parem pidi olema kui prindivad fotopaberile.Oskad sa öelda kummale nad prinditud?

 2. Mul on sinu (teie) pärast hea meel, et kõigi kiuste rühite koos edasi. Ja teinekord ongi nii, et tunned end nii halvasti ja motivatsiooni pole üldse ning siis ühel hetkel oled lihtsalt teine inimene … justkui valgustatud nagu sa ütlesid. Mina usun, et iga asi tuleb omal ajal ja siis kui aeg on õige. Vägisi punnitada ei ole lihtsalt mõtet. Teie koduprojektiga on ka ilmselt nii, et elu tahab et saaksite enne muud asjad jonksu (Hedon lasteaeda, sina tööle või oma asja ajama, Meelis oma hingeelu korda), et siis koos oma tähelepanu panna ühise kodu loomisele.

  Mis puutub sellesse, et aprillis ei ole sul enam sissetulekut … no ma endiselt jätkan reklaamide klikkimist, vast natuke ikka aitab teile raha tiksuda ;)

  1. Jah, järgmisest õppeaastast ilmselt saba lähemale ka. Tahaks kohe – teada värk :D

 3. Kikase lasteaiast Mustamäel võid uurida sõime kohti. Viimasel koosolekul räägiti et ka sõimed on ruumi.

 4. Proovi ühendust võtta kesklinna Terakese lasteaiaga. Meie käime seal hetkel vene rühmas ja oleme väga rahul kasvatajatega, kuid kahjuks peale suvevaheaega toimuvad ümberkorraldused seal ning siis ei tea, kellest saab meie kasvataja ;)

  1. Me seal käisimegi. Sellest Hedonil megastress tekkiski. Pigem ei läheks sinna tagasi…

  2. Miks sa just arvad, et sellest konkreetsest lasteaiast? Kui laps ei harju lasteaiaga, siis ta poleks äkki seda kuskil teinud? :) Mul endal halbu kogemusi ei ole küll seoses selle lasteaiaga…

Comments are closed.