Meesstrippar Tallinnas – mission impossible

Tahtsime eile õhtul Krissule meesstripparit üllatussünnale tellida ja ma ei suutnud Tallinnast mitte kedagi leida!

Strippar-Marco tegutseb küll üle Eesti, aga temal polnud võimalik ja üleüldse tahaks kedagi teist! Nagu kas meil on ainult üks meesstrippar Eestis vä?

Kunagi oli Lasso baar, seal olid head meesstripparid. Ja siis oli Farmi-Gabriel, kes aastaid vist juba ei strippa ja no ma räägin, tahaks kedagi uut. Mingit uut seksikat keha! Ma ei ütle Marco kohta midagi halba. Stripparina jumala tasemel ja keha on hästi hoitud ja treenitud, arvestades, et ta juba üle 40 on ja ainult sellest elatubki.

Aga kust leida meesstripparit? Nagu täitsa päriselt! Kust saab? Tahan tellida! Okei, mitte kohe täna, aga mõnikord ehk oleks vaja! Keda ja kust olete tellinud? Näinud? Soovitate?

Netist guugeldades leiab ka ainult Marco ja Gabrieli ja 2008 aasta muud jutud!

Samal teemal

10 Comments

 1. Õõõhh.. kohutav :D Loodan, et sõbrannale teil meeldivad meesstripparid, sest nii minu kui ka minu tutvusringkonna valdav arvamus on, et kui keegi meile meesstrippari telliks sünnipäevaks / tüdrukuteõhtuks, siis pigem ütleks sõprusest lahti. :D Ei ole minu jaoks midagi erutavat mehe väänlevas kehas ja võõra mehe šlongis. :D

  1. No kui strippar näitab m’i, siis ta pole õige strippar. Ma arvan, et seksikas tantsiv mees pole midagi õõvastavat.

   1. Võõras tantsiv poolpaljas mees midagi ahvatlevat, ilusat, erilist või ligitõmbavat ka pole. Selliste üllatuste korraldamisel tasuks alati arvestada, et inimeste maitsed on jätkuvalt erinevad. Sõbrannale tegi ka üks seltskond sünnipäevaks sellise üllatuse ja ta oli tõesti üllatunud – ebameeldivalt. Ja pettunud, et kõigi nende aastate peale üllatuse korraldajad teda endiselt nii palju ei tunne, et teada, et talle selline üllatus peale ei lähe.

    1. Nähes seda, kui pettunud Krissu oma kingis oli, siis mees-strippari peale oleks ta ilmselt välja jalutanud..

 2. Kirjutasin siia kommentaari e-postiks tüübi nime, kes ühel sünnipäeval esines, väga hästi kusjuures. Hinna lajatab algul kõrge, aga annab kergesti alla timmida :D Uuri julgesti, kui soov peaks tekkima järgmine kord.

 3. Stripiklubidest saab üldiselt kontakte, seal nad ju töötavad. Ilusad vene poisid, mitte sellised òudused nagu Gabriel ja Marko. Ma jalutaks minema, kui keegi mulle Marko tooks tüdrukute òhtule!

 4. Nii ongi. Läbisin ise just sama kadalipu. Lõpuks tellisime TheScore klubis kohapeal show – 20 min tantsu, eraldi privaattants pruudile, sissepääs ja joogid. 160 EUR. Uskumatult korralik tants, kena (pikk, tõmmu) mees ja pruut oli õnnelik. Aga mujalt väga leida ei õnnestunudki. Sohos oli ka, aga kallim

Comments are closed.