Meie beebi sai kingituse

Ükspäev surfasin FBs igast beebidele mõeldud lehti ja leidsin sellise koha nagu Kariinibaby, ja seal olid megalahedad ja ilusad lutiketid ja kõrinad… Nimelised ja puha. Saad tellida täpselt sellise nagu ise tahad.

Meie beebil on ka nüüd üks ilus kirju turvahälli kaunistus/kõrin, mida saab ka riiete külge panna. Kuna nime veel ei ole, sobib ka selline meile hästi.

10718007_357419514383377_525764481_n

Aga, kes neid asju valmistab? Tegemist on kahe väikese lapse emmega, kes on lutikette ja muid põnevaid vidinaid valmistanud juba mitu aastat. Loomulikult andis sellele tõuke ta enda laps, kellele midagi omanäolist vaja oli. Siis valmisid lutiketid juba sõbrannade lastele ja nii ta läks.

Tellimine on imelihtne – kirjutate Facebooki kaudu oma soovid, või kui teil erisoove pole, valmib ikka midagi nunnut ja mida vabamad käed tegijale anda, seda põnevam saab tulemus. Vaadake meie oma :) Ma lihtsalt ütlesin, et võiks kirju olla!

Asjad valmivad täpselt nii kiirelt kui teil vaja on, päriselt ka. Ma olen kuulnud, et isegi samaks päevaks saab, kui väga tahta!

Aga selleks, et neid imearmsaid lutikette, kõrinaid, järjehoidjaid jne uudistada ja tellida, tšekkige Kariinibaby FB lehele. Saladuskatte all ütlen, et ta loosib üsna tihti ka oma tooteid välja. Kui like panete, näete kohe kui loosimiseks läheb!