Meil on täna pidu

Kuigi Hedontsiku pärissünnipäev on homme, tähistame me seda sõpradega täna :)

Ettevalmistused hakkasid juba ammu, eile leidis aset suurematsorti koristamine. Arvasime, et meil läheb tunnike, et stuudio korda teha.. Läks kolm!

Koristamine uue Makita tolmukaga võttis kuti nii läbi, et hommikul oli uni magus – emme puksiti voodist välja ja laiutati mis hirmus :)

Praegu sööme siia postituse kõrvale hommikusööki, Hedon saab esimest korda tatrahelbe putru ja ma keerasin meile kiire salati (roheline salat, tomat, sibul, jalapeno, kodujuust, suitsukana) kokku.. Arvake ära, kas Hedon tahab putru või salatit.

A, ja lisaks kõigele käis mul eile juuksur. Tahtsin mingit khuuli ombret teha lilla ja roosaga, aga kuna ma arvasin, et on ilgelt hea mõte värvid koos maha pesta, siis lilla sõi roosa sekundiga ära. Kui ma fooliumi ära võtsin, oli roosa ikka roosa, aga hiljem suht lilla.

Aga olgu, sõbrad! Me nüüd hakkame sättima. Vaja veel kiirelt paar ettevalmistust teha ja siis kookide järgi ja siis toitude järgi ja siis tulevad juba külalised…

Hedoni esimene piduuuu! Wuhuuu! :)

9 Comments

  1. Jäätise loosis sooviks osaleda aga veits jama 2 pisikese lapsega saaremaalt pildistama tulla teile!

  2. Kas tõesti see minu lemmiklaps saab juba 1-aastaseks, uskumatu kuidas aeg lendab. Oi, väike armas Hedon, palju õnne sulle nii tähtsa 1-aasta sünnipäeva puhul. See on ikka väga khuul. Sul on 4 jaanuar, mul 5 jaanuar :)

  3. Õnnesoovid vahvale pojale ja tublidele vanematele!
    Meie poja tähistas sama sündmust täpselt 2k tagasi :)

Comments are closed.