Meisterdasime Hedoniga jõulukingitusi

Kui nodi.ee pakkus, et saadab meile Hedoniga mõned kruusid värvimiseks, mida sobiks jõulukingitusteks kasutada, ei kahelnud ma hetkekski. Teades, et igal õhtul Meelis kuskil jõuluvana teeb ja meil aega laialt käes, tuleb seda ära kasutada. Teha midagi, mida me tavaliselt ei tee. Üllatus oli muidugi suur, kui ma pakist ÜHEKSA kruusi leidsin, neist kolm marimelli logoga :)

Nagu te teate, meedib mulle täiega värvida. Eriti telefonis. Eriti ämbriga. Seega oli see vildikatega piirjoontes püsimine paras teadus (pole oma 20 aastat midagi värvima pidanud), aga samas päris fun reede õhtu veetmise viis.

Sellised lapse tehtud asjad sobivad kingituseks igale vanavanemale. Olenemata, et Hedonil ainsatki pole, leiavad tema tehtud asjad kindlasti tee mõne tädi või sõbra köögiriiulile. Või siis jätame endale.

Selleks et lastega koos kruuse värvida, läheb vaja:

  • head tuju
  • kruuse (neid saab nodi.ee lehelt ja valikus on mitmeid erinevaid jõuluteemalisi pilte)
  • vildikaid (saab nodi.ee lehelt – meil olid nii odavamad, kui kallimad – kallimaid peab ahjus kuumutama (15 min 160kraadi), odavamaid ei pea (aga jäävad laigulised, aga samas mulle isegi meeldis – jääb selline kunstiline)
  • tund aega sinu elust

Picasso on maalinud. Ehk siis meie kruusid enne ahju. Kuna Hedon värvis sujuvalt mõlemate vildikatega, siis mõtlesin, et ah, ma teen sama. Loominugliste inimeste värk. Ja kes siis mäletas, millised need kuumutamist vajasid ja millised mitte. Okei, okei, ma mäletasin, et peenemad vildikad vajasid kuumutamist. Panime mõlemad kruusid ahju. Igaljuhul tasub meeles pidada, et päris iga vildikaga kruusidele ka joonistada ei saa. Aga eks ostes saab ise vaadata, millised sobivad portselanile ja millised mitte :)

15 minutit hiljem olid kruusid valmis ja vähemalt kolmepäevase kasutamise järel ma mingeid kulumise märke ei näe :)

Minu meelest kõik, kes tahavad natuke teistmoodi kingitusi, leiavad nodi.ee poest midagi sobilikku. Ma ise olen varasemalt seda poodi kasutanud just tüdrukuteõhtute või sünnipäevade varustamiseks, seal on lahedaid kiiksuga kingitusi saadaval. Igaüks peaks oma leidma :)

3 Comments

Comments are closed.