Pärnus elamist?

Kui ma eile töökuulutuse üles panin, siis kirjutas mulle üks blogilugeja, et ta hea meelega tuleks teeks meie sotsiaalmeedias tegusid, sest enda külaliskorterite kõrvalt jääb aega üle. Ja et tegelikult mõtles ta juba ammu mulle sooduskoodi pakkuda. Ja minul on hea meel jälle kümneprossust soodukat teile edasi jagada :)

Pakume majutust Pärnu linnas, aadressil Allika 14.

Rendime välja poolt maja. Meie juurde mahub kuus täiskasvanut ja lisaks on
väikelastele võrevoodi ja reisivoodi võimalus.

On kaks magamistuba, millest üks suure voodiga ja teises on kaks eraldi voodit (saab vajadusel kokku lükata). Avatud elutoas on lahtikäiv diivan. Meil on normaalne televiisor (47 tolli), väga hea wifi, eraldi sööginurk, kööginurk ja lastele mängunurk (palju nurki :)). Kohv, tee ja kommid, sool, pipar, suhkur on alati olemas. Lisaks on külaliste poolt jäänud hommikupudrud jne..

Mängunurgas on mänguköök, pusled, lauamängud ja mänguasjad. Loomulikult on olemas ka duširuum, kus on hea valgus meigi tegemiseks. Föön on olemas, naistele alati üks hügieeniside kapis, üks hambahari (kui kõik unustavad hambaharjad koju, saab vähemalt üks minna värske suuga uusi ostma), mini hambapastad ja pisikesed pesugeelid ka olemas.

Suvel (miks mitte ka talvel) on olemas grillimisvõimlaus ja terrassil saab hommikukohvi nautida.

Süüa me ei paku, aga kõik meie kliendid saavad sööma minna 250m kaugusel olevasse Aleksandri Pubisse. Hommikusöök on 08.00-11.00 ja maksab suvel 10.- ja talvel 7.- nägu (tuleb kliendil ise maksta pubisse)

Pakume koostöös Estonia Medical Spa & hotelliga termide kasutust -10%, Estonia Resort Hotel ja Spaga saunakeskus -10%, Margiti ilusalongis iluteenused -10%, CCCP põgenemistoad -10% ja Aloha Surf SUP skim (1tund) 10.- (norm 15€)

Lisaks kõigele pakume ka “Endla” teatripakette.

* Pileteid vabalt valitud etendusele Pärnu teatris Endla.
* Majutust Crispin külaliskorteris.
* Külaliskorteris on ootamas mõnus kodumaine vein, suupisted või puuviljad, tasuta wifi ning loomulikult hilisem väljaregistreerimine.

Hinnakiri:

– kuuele külastajale 155 eurot
– viiele külastajale 135 eurot
– neljale külastajale 115 eurot
– kolmele külastajale 95 eurot
– kahele külastajale 75 eurot

Crispin külaliskorterid

www.crispin.ee siin kasutage koodi “marimell” ja miinus kümme kukub

Booking.comis Crispin Apartment | kui broneerite läbi selle lingi | soodukas 10% :)

Samuti leiate nad Facebookist, Instagramist ja Snapchatist.