Millest ma reisil olles puudust tundsin?

#KOOSTÖÖ

Ma pean ausalt tunnistama, et esimene nädal kui meil lapsehoidja kaasas oli, oli suht normaalne see seksivärk – “käisime toakaarte vahetamas” ja seksitud. Teisel nädalal tuli rohkem.. skeemitada?!

Tegelikult polnudki midagi skeemitada, pidime olema lihtsalt leidlikud – kui Hedon oli pesemas ja Hedelinile piim antud, tekitasime kiirelt oma aja – nagu ma olen alati öelnud – parem kiire kaheminuti (rahuldav) kähkukas kui poole tunni suva nühkimine.

Olgem ausad, me läksime ju nädalaks, ma ei mõelnudki oma Lelo-parki kaasa vedada, sest teadsin, et mul on põhimõtteliselt iga kell võimalik seksida. Nii oligi. Aga mitte teisel nädalal. Ja siis ma tõesti kirusin end, et ma kasvõi üht mänguasja kaasa ei võinud võtta..

Ilmselt on mul trauma ühest kunagisest reisist, kus justnimelt Egiptuses mingi naine turvakontrollis kõrvale tõmmati ja tema delfiinikujulist dildot inspekteeriti ja üle lennujaama karjuti, et mis see on, miks see on jne. Ma tahaks selliseid hetki oma elus vältida, seega on lihtsam ilma Lelodeta reisida. Kuigi nad ei näe välja päevinäinud delfiinidena.

Koju tulles ootas meid ees virn pakke, mille hulgas peitis end ka reaalselt Meelise konkurent. 18,5cm on juba üsna konkureeriv materjal. Ja kui see on 3in1 ehk käed, keel ja emm.. siis korralik aseaine. Või konkurent. Millest ma räägin? Lelo Enigma!

Lisaks oli pakis veel üliilus Svakom Phoenix Neo kinkekomplekt, mida ma ausalt, ei tahtnud lahtigi teha, sest see oli nii ilus. Mul on tunne, et kire e-poel on kirgas plaan meie sekselu uuele levelile viia, sest pakis olid ka kahed anaalpärlid (äge nimi, eks). Ma jätan need järgmist korda ootama, aga tõotab põnev tulla.

Kogu Neo sari on juhitav mitte lihtsalt äpist vaid sinna saab lisada partnereid ning vahemaa pole mingi takistus. Mis eriti põnev, seda saab sünkida pornosaitide interactive videotega – eriti populaarne masturbaatori puhul, kus filmi tegevused on “tõlgitud” seadme tegevusteks. Samuti nt lähed peole, mees jääb koju ja hakkab sinuga ühel hetkel mängima, sest ta saab sind nö äpist mudida. Või miks mitte ka kodus olles seda kahekesti teha või siis näiteks kui külalised on..

Ma ise olin veel paar aastat tagasigi seda meelt, et mul on mees, käed küljes, mingeid funktsioneerimise probleeme pole.. milleks meile mänguasjad.

Oh, jumal, mul oli siis vaid üks laps ja seksida oli nii kerge. Nüüd läheb ilmselt aega, et sekselu normaliseeruks ja selleks, et ei peaks seksima “siis kui mees tahab”, vaid siis “kui sina tahad”, on uus Lelo Enigma ideaalne! Tegelikult teevad kiire ja korraliku töö ära ka Sona ja Sila, aga ausalt, mida enam areneb Lelo, seda enam areneb ka minu keha ja soovib enamat.

Pakis oli ka hulgaliselt libesteid, erinevaid vibreerivaid geele ja massaaži õlisid. Testisime neid laupäevaõhtuses laivis. Vaata videot ja osale loosis ka :)

PS! Kirg.ee e-poes kehtib ALATI kood marimell, mis annab teile soodukat, et oma magamistoa elu vürtsitada :) 

PPS! Soovitan soojalt olla ka Kire Facebooki ja Instagrami jälgija, kuna nad loosivad seal iga kuu erinevaid tooteid välja!

2 thoughts on “Millest ma reisil olles puudust tundsin?

  1. Ohjeebus. Üksi elades ja kõiki neid potensiaalseid kepimehi tõrjudes tundub, et mida rohkem ise enda jaoks ära saad teha, seda toredam on. Hetkel läheb küll kogu rahaline aur selle eelmise vahva “toon sulle kuu ja päikese” kahjude likvideerimisele nii et vaatan ja rõõmustan teiste naudingute üle :)

  2. No see täiesti ulme, enne Lelo womanizerit ei uskunud, et yldse midagi teha saab…. et mina olengi see, kellele ei môju miski. Uskumatu.
    Tahaks veel igasugu vidinaid, a ainuyxi see maxis juba 180€ aga krt väärt seda!!!

Comments are closed.