Minu hommikune 10minuti rituaal

#KOOSTÖÖ

Usun, et teate, millest ma räägin, kui ma ütlen, et igapäevane laste tassimine, kolimine ja arvuti taga tehtav töö jätavad lihastele, eriti seljale, oma jälje. Valud ja pinged on kerged tulema. Mõnel õhtul saan ju Meelise või Hedoni massöörina tööle panna, aga kes see ikka jaksab kodus teist igapäevaselt tundide viisi mudida. Kui see just ei ole mu sõbranna, kes massööriks õpib ja harjutama peab.

Täpselt õigel hetkel tuli minu ellu Pranamat. Arvestades kogu kolimistralli kahe väikese lapse kõrvalt olin ma kahe käega nõus kohe proovima. Tegelikult olin ma Eveliisi juures juba seda matti katsetanud. Kes veel ei tea, siis Pranamat Eco on teraapiline akupressuuri massaažikomplekt, kuhu kuulub nii matt kui ka padi. Meil on lisaks veel mini, mida me kasutame seistes.

Hedon ja Meelis kartsid seda “naelamatti” nagu tuld. Kui pakk tuli, siis ma lihtsalt testisin neid, heitsin pikali ja proovisin üht ja teist pidi. Meelis oli veidi leebem katsetama, aga Hedon oli megaskeptiline ja ei uskunud, et see pole valus. Oi, kuidas noormees oma sõnu sööma pidi.

Meelise reaktsioon oli suht loogiline, ilmselt paljudega sarnane. Ta poleks osanud arvata, et ogad nii teravad on! No seda ilmselt ei eeldagi keegi, et need pehmed on, aga et need nii teravad nagu nõelad on, ei osanud ta kahtlustada. Samas kohe kui ta sinna peale heitis, ütles ta et ah, pole üldse valus ju. Miks peaks? Keha jaotub ju ühtlaselt ja valu ei saagi kuskil olla. Etteruttavalt võin öelda, et kui mõnda aega matil lamada, siis muutub asi päris mõnusaks. Ei ole nii, et kogu aja vaevled ja kannatad, hoopis vastupidi!

Igatahes Pranamat on hea igasuguste valude leevendamiseks: seljavalude, peavalude (sh migreeni), jala- ja närvivalude. Lisaks aitab toime tulla pingete, stressi, kroonilise väsimuse ja unehäiretega. Kõlab nagu must-have toode (kolivale) lapsevanemale.

Kasutamisel ei ole midagi keerulist. Padi ja matt maha ning ise nende peale pikali. Soovitatakse seal sedasi lebada päevas 15-30 minutit. 30 tundus praeguse elutempo juures palju, otsustasin igal hommikul ärgates seal ca 10 mintsa lamada, sest sundasend voodis teeb ka oma töö kui sul on alateadvuses ikka vaja beebi poole olla..

Kuigi kõiki probleeme matt kindlasti peale esimest kasutuskorda ei leevenda, siis seda tunned küll, et midagi toimub. Selg hakkas “surisema” ja püsti tõustes ma reaalselt tundsin, et veri liigub sees ja nupud pressisid täpselt õigete kohtade vastu. Enne randa minekut ei soovita matil pingeid maandada – tõustes on selg väga punane. Ja üsna õrn.

Hea uudis on see, et alati kehtib Pranamati lehel ka kood marimell, mis annab teile alati parema hinna kui muidu, soodustus sõltub käimasolevast kampaaniast, soodushinnad kuvab sulle kohe kui lehele lähed.

3 thoughts on “Minu hommikune 10minuti rituaal

 1. Hea meelega telliks. Aga millegipärast nad ei saada pakiautomaati. Mina mingeid kullereid sunniviisiliselt oodata ei viitsi, seega ei saa seda ka tellida.

  Ma ei tea, kas asi on selles, et teil viimasel ajal on postitusi vähem või tõesti selles, et kirjutajale tundub see toode meeldivat. Aga seda postitust oli väga mõnus lugeda. Algusest peale teada, et reklaam. Sees mõnusad isikliku kogemuse kirjeldused, päriselukillukesed seotuna toote kasutamisega. Mitte nii, et loed tavalise elupostitusena tunduva kirjutise poole peale ja siis ootamatult mingi toote reklaam, mis mõjub võõrkehana. Nii et kiidan hea töö eest!

  1. See kuller on neil muuseas kohutavalt kiire, reaalselt ma ütlesin, mis värvi ma tahan ja mu meelest oli see 24h-ga kohal. Niiet kui tead, kus sa parasjagu homme-ülehomme oled, telli ära :)
   Ja aitäh :)

  2. Tere,
   Tellida on võimalik nii kulleriga kui ka DPD ja Omniva pakiautomaatidesse.
   Ja alates eelmisest nädalast on tarne üle Eesti tasuta! :)
   Parimate soovidega,
   Pranamat ECO

Comments are closed.