Natuke tagamaadest

Tänaseks on see blogi avatud olnud täpselt seitse kuud. Seda siis ametlikult. Varem kirjutasin lihtsalt postitusi, aga avalikustasin need ühe korraga, et inimestel oleks ka esimel korral siia sattudes midagi lugeda, mitte nagu need noored blogijad, et “avasin blogi, mul on kaks postitust, millest veel kirjutada võiks?”

Mul oli juba täitsa asjalik rasedablogi põhi olemas kui ma esimesed inimesed siia lugema lasin. Täna on siis seitsme kuu sünnipäev ja siia on sattutud ei rohkem ega vähem kui miljon nelisada kakskümmendkolm tuhat sadakuus (1423106) korda. Aitäh teile! :)

Aga ma ei ole kunagi teinud teile korralikku blogituuri, et kust mida leiab ja miks.

Üleval lehe ääres on hetkel nelja alateemaga menüü:

blogiloend

Blogiloend – kust saab soovi korral lugeda vaid teatud teemadega seotud postitusi – beebijutud, “kroonikast välja jäänud jutud“, igasugused elu-olujutud, toidu- ja retseptipostitused ning Meelise kirjutatud postitused.

marimelliloend

Kõik meiega seotud asjad – siiani saan ma küsimusi – kaua te koos olete, kuidas kohtusite – see kõik on siin blogis “meist” all kirjas.

Lisaks tekitasin sinna lugejate soovil kategooria “beebi areng” – kust saab siis silma peal hoida beebi kasvul.

Eraldi on ära toodud ka nö meie blogi tutvustus, et keegi midagi valesti ei mõistaks – ehk et me oleme ajaveeb, mitte mingi ajakirjanduslik väljaanne, nagu mõni on arvanud.

Ja siis jääb veel informatiivne nurgake neile, kes fototeenuseid peaksid otsima ehk marimell FOTO.

informatiivneloend

Lisaks kontaktidele on veel informatiivne nimekiri, kust leiab soojad soovitused ehk firmad, kohad, asjad, mida oleme tarbinud, ja millega oleme rahule jäänud.

Siis kuhu kulub raha ja kui palju enne beebi sündi. Pärast sündi kulub seitse korda rohkem, pole kahjuks olnud mahti kirja panna.

Lisaks leiab sealt soovide nimekirja, mida ma enne rasedust arvasin, et mul võiks vaja minna, koos kommentaaridega, kas neid asju oli vaja või ei, mis me ostsime ja mida mitte. Suuremad asjad on eraldi ära lingitud… Vahelepõikena olgu öeldud, et selliseid nimekirju on hea koostada ja ka vanematele-sõpradele jagada, kui nad tahavad midagi katsikuks või baby showeriks kinkida.

Ja siis on informatiivsed ehk kõige loetumad postitused siin blogis – ehk mis rahvale enim huvi pakub – mu maovähendusoperatsioon, rasedus ja suitsetamine, vanemahüvitised jne Sealt leiab need lihtsalt kiirelt üles, ka mulle endale mugav, kui keegi midagi küsib.

Aitäh, et olete olemas ja lugemas käite :)