#elulineblogi

PILDID: kingisadu ehk Mis ma kingiks sain?

Kuna need asjad, mida mul vaja oleks, on liiga suured, et sõbrad neid kingiks (kui ma just „Pilvede all“ Vladas pole) – näiteks oma maja, puhkus palmi all, kohvimasin, mis vaid ühe nupuvajutusega cappuccinot valmistaks, siis otsustasin, et kingitus ja lilled võiks mahtuda ümbrikusse, slogani all „Leen reisile“.

Mul on toredad sõbrad, kes kõik kinkisid mulle raha, aga lilledest ma ei pääsenud.

Meelis tõi mulle sületäie roose, Mallukas suure kimbu kollaseid tulpe (täiega ilusad!). Aga nii mõnigi lahendas lilled kommide-šokolaadide, massaaži või kokaraamatuga. Raffaellosid jagub mulle nüüd mitmeks kuuks ja süüa saan ka teha 365 päeva. A, ja ma oleks peaaegu unustanud Austraalia meenemündi – nagu Maria ütles, sealt sai kõik alguse :)

lilled.jpg

Ja loomulikult ei saa me mööda vaadata minu meeste kingitusest – nüüdsest kuulun ka mina Pandora klubisse ja tulevikus saavad kõik mulle erinevaid kulinaid kinkida :)

Väike tšilli ja südamed :)
Väike tšilli ja südamed :)

Aga tegelikult tahtsin ma sellest massaažist kirjutada, sest see polnud mingi kinkekaart kuskile salongi, vaid massööri koduvisiit. Ja täna Gerli mulle koju saabuski. Kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas.

10887435_10153048499328158_5564061482932832587_o

Tegelikult pakub Gerli kõikvõimalikke massaaže, aga kodus pole neid kõiki võimalik teha. Nii ma seal massaažilaual mõnuledes juba Sandrale ja Meelisele salongi aja paningi.

Mulle täiega meeldib see, kui saab teenuseid nautida kodus. Vanasti, kui mu ema veel elas, siis oli meil kombeks korra kuus korraldada ilupäevi meie juures – kutsusime naised kokku, ema tegi süüa, kohal oli juuksur, maniküürija-pediküürija ja kõik said soovitud teenuseid. Peaks hakkama neid uuesti korraldama. Siin on ainult natukene kitsas, aga samas kui vahetustega teha, siis mahub küll.

Aga Gerli lõi üks-kaks-kolm oma laua püsti ja minul ei jäänud muud üle kui kõhuli visata ja nautida. Isegi muusika pani ta telefonist mängima ja tekkis täiesti salongi tunne. Tund möödus nii kiirelt, et ma ei saanud arugi. Natuke võõrastav oli klassikaline massaaž, olen viimased neli aastat ainult tai-massaažis käinud, mis on mu vaieldamatu lemmik, aga selline vähe tugevam mudimine oli samuti megamõnus.

Ja mis mulle veel meeldib, üleüldse massaaži juures, kuna ma olen ise hullult kehv kreemitaja, siis alati saab keha mõnusa doosi õli ja nahk muutub imepehmeks. Soovitan soojalt!

Ma tegelikult tema kodusvisiidi hinda ei teagi, sain ta kingituseks, aga ma ei usu, et ta väga kallis on. Kindlasti odavam kui salongis. Vähemalt selle arvelt, et ei pea salongi ronima, vaid saab mugavalt hommikumantlis Gerli vastu võtta, kohvi juua ja lauale ronida :)

Ja lõpetuseks – kas keegi teab kedagi kes teab kedagi kes teeks koduvisiidina pediküüri. Täiega tahaks ja telliks :)