Populaarne klikihoor?!

Iga jumala kord kui ma reisil olen, juhtuvad mingid blogidraamad. Nüüd siis “kuidas saada popiks blogijaks”? Ma lugesin läbi praeguseks kõik need kolm postitust, mis ma sel teemal leidsin.

Alustas Sirli, jätkas Liis ja lõpetas Mallukas. Ega ma siis kehvem popim saa olla :D kuigi plaanisin täna mojito kõrvale meie päevast Ibiza Beach Clubis kirjutada…

… Siis lahkan hoopis meie megapoppi blogi.

Kui Sirli kirjutas, et selleks, et saada popiks peab oskama kirjutada, jagama isiklikke detaile ja jääma rasedaks, siis…

Mingi tosin aastat tagasi kui ma blogimisega alustasin (Saksamaal elades) ei osanud ma õigekirjagi (ei saanud toona Õhtulehte töölegi, sest mu meelest polnud vahet kas peale või pärast, täna on mõlemat pidi lubatud, aga sellest töövestlusest alates tean ma, et pärast kooli ja laua peale!), rääkimata rasedusest.

Ma ei usu, et ma omal ajal ka Õhtulehes (jep, mõni aasta hiljem kui mul peale ja pärast selged olid, sain tööle ka!) blogimisega kuulsaks sain. Kuigi pidudel tuli nii mõnigi mu juurde ja küsis, kas ta satub ka nüüd ööblogisse. Ma pidasin nimelt omal ajal Õhtulehes sellist telgitagustest pajatavat blogi Mari-Leenu (t)ööelu.

Aga nüüd ma panen linnukese Sirli teooriale – ma sain kuulsamaks kui ma rasedaks jäin ja uue blogi avasin. Selle siin.

Teine linnuke Sirli kasuks – kirjutasin ka pulmadest – ilupiltide tegemisest ja trash the dressist jne

Kolmas linnuke Sirlile – olen kirjutanud isiklikel teemadel nagu rasedana raseerimine – see on suht võimatu! Kaaluprobleemidest ja maovähendusoperatsioonist, sünnitusest, meie pere tegemistest… Aga ma arvan, et iga mu postitus on kellelegi põnev või kasulik. Isegi kui ma plaanisin täna kirjutada meie päevast Ibiza Beach Clubis, siis jah, see on meie isiklik elu, aga samas ehk kellelegi kasulik lugemine, kes siia tulemas/minemas kunagi.

Samas olen Sirliga nõus – uudishimu pole patt ja keda meist ei huvitaks kes kellega magab? Polegi vaja öelda, et “aga mind näiteks ei koti”, numbrid räägivad enda eest.

Mäletan kuidas tegin kunagi Õhtulehes loo Heidy Purga trussikutest (sorry, Heidy, klikid loevad, eks?!) – seal polnud muid kommentaare, kui et ma olen idioot ja kedagi ei koti, ometi sai see klikitumaks päevalooks. Või presidendivastuvõtu galeriile oli vastu panna toona vaid meie miljoniklikine galerii “Tantsud tähtedega” aftekast – paparatso: kes käisid!

Juttu, ma Kroonikat ja Õhtulehte ei loe, Mallukat ei loe, kes kellega käib ja magab, ei koti – mine räägi seda oma surnud vanavanaisa kadunud koerale, mitte mulle! Ma usun numbreid. Kui on ikka 50000 klikki, siis järelikult ikka kotib!

Ma ei hakanud blogima, et saada megakuulsaks. Ma lihtsalt hakkasin blogima. Olen suureks kasvanud. Ma mõtlen numbriliselt. Mitte kaalunumbriliselt. Blogi statistikat pean silmas.

Neljas linnuke (või ka mitte?) Sirli kapsaaeda – ma olen sättind toitu pildil, sest..

a) mulle meeldib süüa teha

b) mulle meeldib endale toidupilte vaadata

c) sätitud toit näeb alati isuäratavam välja kui kulbitäis körti kausis (kuigi ka seda annaks sättida!)

d) sellega küll klikke ei teeni, kas toit minu blogis on sätitud või ei

täiesti sättimata toidupilt – saatsin #epneritepulmast Meelisele, et ootan teda :)

Linnuke maha Sirlilt – mu garderoobis on kaks-kolm musta kleiti, paar musti teksaseid, paar musti pükse, mõned mustad särgid, mõned mustad sokid ja sukkpüksid ja aluspesu, aga.. Valgeid väga vähe. Domineerivad ikka värvid – roosad, sinised, rohelised – seda nii kleidikapis kui pesusahtlis.

Linnuke tagasi – mu kodu pole must-valge ja ei saa ka selleks. Aga äkki ma polegi sellepärast nii pop, et ma pole endale tahvelvärve kerjanud? :D

Ja jälle linnuke maha – listid mulle meeldivad. Ma teen neid ka blogiväliselt – toidupoelistid, to do listid, reisile kaasa listid jne

Okei, H&Mi uus kollektsioon (ei riided ega home) mind ei koti ja ilutooted ka eriti mitte, ainult siis kui mul midagi vaja on – puuder hakkab otsa saama. Soovitusi? Siiani kasutasin Avrili mingit puudrit. Suht rändom, aga mulle meeldis ja sobis.

Kui tulla nüüd aga Liisi punktide juurde (link üleval pool!), siis…

– kust läheb tõesti piir kõigest kirjutamise juures? Mis on ühe jaoks liig, on teise jaoks normaalne. Seda kirjutas ka Mallu. Samas ma vist nibud ja näpatud moka jätaks enda teada, erinevalt Mallust. Aga võib-olla ta ongi selle sama pärast pop, et ta..

a) julgeb kirjutada neist asjadest, sest tema intiimtsoon/isikliku elu tsoon vms on minimaalne (samas ta ei kirjuta kuidas ta tuli mällis peaga koju ja hommikul Kardo leidis ta koti ukse tagant vms; samas ehk ühel päeval kirjutab, kui lugejaid nappima hakkab (sorry, nii naljakas on! Vaevalt neid napoina hakkab!))

b) kui keegi guugeldab ja saab teada, et ta pole ainuke, kellel sissepoole rinnanibud on või sünnitusel lahkliha kokku õmmeldes pool mokka ära rotiti

c) et inimesed loevad, et appi, mis inimene, kirjutab selliseid asju, küll ma ikka olen normaalsem

– mäletan, kunagi oli mingi seebikas “Esmeralda”, tal oli igas jumala seerias seljas midagi rohelist – kui ma armastaksin üle kõige sinist ja kannaksin ainult sinist ja mu bloginimi oleks sininemarileen.ee, siis ma võiksin ju sellega klikihooraks skoorida?

– kui ma küsisin siin parasjagu puudrisoovitust ja seitse inimest pakuks, et ma võiksin proovida firma X puudrit, siis ma olen üsna kindel, et ma proovikski või kui mingi firma saadaks mulle puudri X selle blogiposti peale, siis ma ei tohiks seda promoda, sest muidu olen klikihoor?

– mõni päev ma postitan instasse/feissi viis korda, mõnikord on mitu päeva vaikus – kui tihti oleks hea postitada?

Ühesõnaga, nali naljaks, kusi kaljaks. See postitus venis hirmus pikaks ja tegelikult oli seda kirjutada päris naljakas. Mallu, ma loodan, et said naljast aru – muidu on jälle kommentaariumis seitse musta kassi meie vahelt läbi jooksnud ja ma ei tea mis..

Nüüd aga päeva (öö) küsimus – miks te mind loete? Käite toidupilte vaatamas? Sätin siis tulevikus veel ilusamini :) Käite isiklikku elu otsimas? Millised teemad siin blogis meeldivad / ei meeldi? Kas ma olen klikihoor?

Sellele viimasele ma tean juba vastust, paljud arvavad, et ma postitan mingeid teemasid selleks, et klikke saada, aga tavaliselt tulevad need klikid sealt kust ma neid oodatagi ei oska! Nii naljakas kui see ka pole. Ma tavaliselt ei mõtle enne “postita” vajutamist, mitu klikki see post nüüd saab…

39 Comments

 1. No nüüd mul pole mustadeks päevadeks enam midagi, sest see mälus peaga koti prügikastile jätmine oli mu viimane salajane asi siin ilmas :D Samas nagu sa mäletad, siis veinipudel oli küll meeles tuppa tuua :D

  1. Ahjaa! Olin selle juba unustanud. Aga ma praegu ei mäleta, milline õhtu see oli? Mimosa? :D

 2. Miks ma loen?
  Blogile sattusin vist kogematta panin fb like ja siis kui uus postitus tuli ilmus see ka minule ajajoonele, ikka tegin lahti ja lugesin.Nüüd loen selleks, et teie tegemistest osa saada.Umbes sama nagu õde/sõbranna helistab ja räägib mis teinud on.Blogi lugedes olete nagu omad inimesed.Meelisega pildistamas käies ka polnud kordagi tunnet, et ta on võõras inimene ja seda tänu blogile.

 3. Huvitav on ☺ Kes loeb hommikukohvi kõrvale Õhtulehte vms,kus kirjutatakse järjekordsetest pommirünnakutest või muudest hädadest, minule meeldib uudistada blogimaailma. Mida Marimell ja Mallu korraldavad☺ Nagu raamatut loeks. Iga postitus on uus peatükk. Ja tõesti, samastumine: oh tõesti ,ka kuulsatel ja ilusatel on nö halbu päevi elus. Või äratundmisrõõm: ohh, ma polegi ainuke, kellel niplid sissepoole kasvavad ☺Sinu blogi on üleni mõnus!

 4. Loen, kuna sa oled mõnusalt ülbe, otsekohene ja äge! :)
  Ja kõik postitused pakuvad huvi, teiste seast rohkem ehk toit ja laps.

 5. Klikihoor….lahe sõna. Kurat seda teab, miks su blogi jälgin, ju siis meeldib. Kui isegi minu mõtted sinu omadega ei kattu, jään ka ellu……aga ei saa kahjuks endale lubada anonüümset tampimist, lihtsalt ei ole aus ja ilus. Lase edasi, ei peagi meeldima kõigile……,go girl

 6. Ma isegi ei tea miks ma sind loen, aga hullult meeldib! Vahel on isegi tunne, et oleme üpris sarnased inimesed. Lase aga edasi!

 7. Ma loen, harva. Lihtsalt tore on tõdeda, et mu elu on lihtsam, parem, turvalisem. Pole seda jama ja klikke ja muud so called feimi saada. Ja see on ok valida selline eluviis. Kui see on see, mida sa vajad. Cmon Do It Man sorps Woman.

 8. Mulle sa lihtsalt meeldid. Vot! Sellepärast loengi su postitusi.
  Olgugi, et ma alati sinu kirjutatuga nõus pole, siiski ma ei näe erilist pointi ohkima hakata- just seetõttu, et mul on oma elu( lapsed, koer ja kodu..ahjaa, mees ka), mida elada ja igav juba ei hakka :-)

  Ole tubli, armas Mari-Leen!

 9. Kunagi nägin ühes intervjuus, kus Meelis ütles, et blogi on läbimõeldud äriprojekt ja igal lool on oma aeg, millal seda avaldada, st millal mida postitada. Täpset sõnastust ei mäleta, sellest interjuust järledus, et te ikka teate väga täpselt mis te teete ja kunas teete. Mina seda negatiivseks ei pea. Kõige enam huvitavad lood lapsest ja tema tegemistest, mõnikord ka toit (pole ise suurem asi kokkaja), ning arvamuslood. Küllaltki suure tähelepanu saamiseks ei peagi ennast avama, piisab kui kedagi blogis taga rääkida, arvustada, kasutada popimate blogijate nimesid ja kohe saad tähelepanu, iseasi, kaua see kestab muidugi.

 10. Ma ei teagi. Lugema hakkasin siis, kui ise rase olin. Googeldasin miskit ja siis lõi ette sinu ja malluka blogisid.
  Nüüd loen lihtsalt niisama. Oskad kirjutada, teemad on huvitavad, pildid on ilusad, tihti ka arvamus mingist asjast/teemast ûhtib.
  Aga sirli ise on ka ju klikihoor. Mainides enda blogis tuntud blogijaid (tegelikult ka kerge halvustav noot sees) teab ju igaüks, et teda nüüd nendes blogides ära mainitakse. Sai ka nüüd klikke.

  Igaljuhul tee edasi mida sa teed. Sul tuleb see hästi välja!!

 11. Mina käin su blogi lugemas seetõttu, et meie arvamused ühtivad väga harva. Minu jaoks on huvitav lugeda täiesti teistsuguse inimese mõtteid, kuna alati ei ole just minul õigus. Käin teistsugust vaadet kaemas.
  Seda, kas sa oled nn klikihoor või mitte, ei oska ma küll öelda. Ma loen ja vaatan ainult neid postitusi, mis huvi pakuvad.

  1. Hm.. Ma vist ei loeks just, kui ei ühtiks. Ma olen nagu omameelest ülitolerantne, aga samas olen “my way or no way” tüüpi :D

 12. Ma usun, et Mallukas on nii kuulsaks saanud just selle pärast, et ta kirjutab kõigest. Ja see tuleb tal nii loomulikult välja. Alles ta rääkis ju, et Kardo oli peale pulma nii ülejoonud, et hommikul tihkus õllepudel kaisus nutta tihkuda. Aga no sellegi jaoks see oleks ilmselt too much ja mega mehe mahategemine! Aga tegelikult võib ju kõigi meestel niimoodi juhtuda need nö “korralikud” blogijad ei kirjuta sellest. Aga sellepärast ma selliseid igavaid blogisid ei loegi.

  Sinu blogis on lahe just see, et sa reisid ja tegutsed erinevate ürituste kallal ja oled selline aktiivne. Sa teed kõike korraldad üritusi, kokkad jne. Oled aus ja blogid tihti! Seetõttu ma loengi sind ja Mallukat, et te blogite tihti:) Ma unustan juba osad blogid ära selle aja peale kui nad kord kuus postitavad.

  PS! See on fakt, et inimesi huvitab teiste inimeste eraelu! Te olete nagu oma sõbrannad ju! Ikka tahaks teada, kuidas pulmad korraldatud on, palju miski maksis, mida te sööte(mõni huvitav retsept), kus te puhkate ja mis te vabal ajal teete. See on huvitav.

  Aga nüüd jään su Ibiza Beach clubist postitust ootama:)

 13. Postitus venis jah pikaks
  Miks loen? Ääm .. FB-s laigitud ja siis jookseb seianl kui sul uusi poste tuleb. Kui teema huvitav tundub siis loen. Aga üldiselt mulle meeldib kuidas sa kirjutad. Vahepeal üritasin Mallukat ka lugeda..aga liialt lahmib mu jaoks. Selle kleidi draama (vms ) käigus korra selle Birgiti postitust ka…noh polnudki sealt suurt mida lugeda (lugedes tundsin, et kurat küll, see tibi ei mõista üldse kirjutada… ) Ja kõige pöhilisemalt vist loengu ajaviiteks…et korraks tittedelt mõte eemale saada
  Vaatan küll toidupilte.. otseselt su toidu postitusi ei loe aga tihti sul mõni pilt kuhugi teise teema alla pandud..kenad pildid
  Sellised üldised, igapäevased teemad, Meelise postitusi on ka huvitav lugeda.. nagu ennem öeldud kuidagi mõnusalt ja tervemõistuslikult kirjutad! Vähemalt suudad ise kirjutada mitte ei tõlgi suvalisi artikleid, nagu seda paljudes veebi väljaannetes tehakse
  Klikihoor…? Noh eks raha tuleb teenida. (Nali) Aga ma usun, et sa ikka kirjutad asjadest mis su lugejatele korda lähevad? (Siingi küsid meie arvamust? Vöi sain valesti aru) aga seda ma ei usu et sa nüüd paaniliselt neid klikke korjaks.. siis oleks jah.. mai tea… Paljaste tissidega pildid, mitte toidu pildid..nt

 14. Ah? Milleks üldse see postitus. Loen teie blogi, reaalselt igapäevaselt, aga selle asja peale hetkel olen shokeeritud, miks üldse? Milles mõte on? Appi!

 15. Hea Leenu!
  Blogidega puutusin kokku rohkem töö juures, kuna töö sisaldab endas meeletut passimist. Otsustasin siis, et loen blogisid, ja jõudsingi sinuni. Mulle meeldib sinu blogi väga. Esiteks, sest see on ausalt kirjutatud (eriti meeldis mulle see turundaja, mis on sinu hind? postitus). Teiseks seetõttu, et sa ei keskendu liialt ühele teemale, vaid kirjutad erinevatest. Sa ei tooda ka nädalas alati teatud arvu postitusi, vaid kirjutad pigem vist siis, kui tulevad head mõtted ja miskit vahvat öelda.
  Igatahes meeldib mulle ausus ja su kirjastiil ka. Tohutult mõnus blogi. Samas on hullult lahe lugeda ka Meelise postitusi, ma ei teadnudki, et ta nii hästi kirjutab :D.

  Hoian teile pöialt ja klikimagnetiks teid ei pea. Teete asja, mis teile meeldib ning mina ei pea pahaks selle eest ka natsa raha saada. :)

 16. Miks ma loen? Malluka ja Sinu blogi on vast ainsad, kes kirjutavad asjadest, nii nagu nad on, ilustamata. Jagad huvitavaid retsepte, reisipostid on asjalikud. Igav ei hakka.

 17. Miks mina loen? Vana ja keskealine, kõlbaks sulle emaks. Selleks, et te Mallukaga olete mõlemad kahe jalaga maa peal, ise elus saama hakkavad noored, ilusad, julged ja mõtlevad naised.
  Enne oppi imetlesin sind ( olles ise kõvasti ülekaaluline) sinu riiete julget valikut, sinu sirget selga.
  Nüüd olen õnnelik, et teil Meelisega selline pere .
  Olge õnnelikud edasi, pea püsti, selg sirgu ja ära võta vaevakski ennast vabandada – kadedaid ja kiuslikke leidub alati.

 18. Mina loen sinu (ja ka malluka) blogi puhtalt sellepärast, et on vähe blogijaid, kes ütlevad asjade kohta nii nagu on ega ilusta tegelikku elu. Või ei karda oma arvamust avaldada ka siis, kui kõik neid kohe tomatite või mädamunadega loopima hakkavad. Ma ei saa lugeda blogisid, kus kõik on alati päikseline ja probleeme pole – ei usu lihtsalt ja muinasjutte eelistan lugeda raamatust. Lisaks tekitab see pidev lillede ja liblikate ja kõikidele meeldimise värk endale tunde, et olen mingi friik, kel juhtub igasugust jama, aga teistel mitte. Seega aus värk on ikka see, mis lugema paneb. Loogiline, et mulle ei meeldi kõik teemad (paljud tootetutvustused näiteks ei köida mind) ja ma ei ole ka kõikide arvamustega alati nõus, aga lihtsalt on hea lugeda, kui inimene julgeb oma arvamust välja öelda. Mõnikord aitab see ka asju erinevatest külgedest näha. Uudishimu on muidugi ka – kuidas läheb, mismoodi üks või teine probleem on lahenenud (järjelood on alati väga huvitavad lugeda, kui mingi mure on lahenduse leidnud vms). Toidupildid annavad muidugi retseptipostitustele palju kaasa, aga ma loeks neid teemasid ka ilma piltideta – eelkõige uute ideede saamiseks ja sinu blogi puhul ka erinevate maitseainete kasutamise kohta info saamiseks. ma olen suht lootusetu maitseainete kasutaja ja tänu sinu toidupostitustele olen avastanud mitmed uued maitsed ning õppinud neid ka kasutama. Nii et lase edasi ja ikka ausalt ja ehedalt.

 19. Hakkasin Sinu blogi lugema selle aasta algusest, sest keegi jagas mingit kodulaenu teemat. Tol hetkel pakkus huvi, sest parasjagu oli korteriost käsil.
  Sealt edasi hakkasin nagu väike maniakk ootama Su uusi postitusi. Mulle meeldivad Sinu otsekohesed ütlemised, lisaks see,et vilistad sellistele asjadele nagu peab olema kodulaen ja oma kodu, mitu autot jms, Sinu toit näeb välja võrratu, ja üldse kuidagi mõnusad teemad. Üldiselt mu arvamused ühtivad samuti Sinuga.
  Vot nii siis… :)
  Kena puhkust ka !

 20. Noojah, eks see Sirli klikikerjamise postitus on ju ise ka klikkide kogumiseks kirjutatud ja see täidab oma eesmärki ju täielikult. Palju ainult ei klikita, vaid paljud blogijad lausa viitavad sellele postitusele ja kirjutavad sellest. Klikke jagub kõigile :D naljatilgad

 21. Minule su postitused meeldivad esiteks sellepärast et need on ju mitmekülgsed,sa räägid köigest mitte ainult mingil kindlal teemal.Oma sapiseid arvamusi avaldavad vast need kes ise on vast kadedad et nad kirjutada ei oska vöi üldse oma eluga midagi teha. Olles paar korda nt Öhtulehe kommentaariumile sattunud on näha et osad seal igapäevaselt muud ei teegi kui pritsivad sappi ja näevad üldse maailmas toimuvat köige negatiivsema nurga alt. Eks sellistele jäävad ka blogijad hamba alla.Minu arvates on hea kui inimesed kirjutavad oma elamistest ja tegemistest,saab teinekord midagi enda jaoks vajalikku körva taha panna.Jätka samas vaimus.Sul on vinge perekond! :)

 22. loen sest põnev on lugeda..reisipostitused nii meeldivad ja toidupildid ajavad suu vett jooksma ja mõnus vaadata ja põnevaid retsepte leida. lugeda ka hea sest kõik tundub aus ja otsene arvamus ilma keerutamata. kui ikka on sitt siis on sitt mitte ei tee sitast saia :D lugeda meeldib yldiselt kõike- elu, reisidest, toidust, lapsest, asjadest jne jne…kõigest mida kirjutad. mina ei ytleks et sa klikihoor oled..blogid ongi minu jaoks sellised mida käiakse ikka lugemas mitte on blogi mida peale kirjutaja enda keegi ei loe..mõnus lugeda mida teised teevad, arvavad, proovivad ja anda häid soovitusi/nõuandeid…jätkake samas vaimus..meelis võiks ka muidugi rohkem kirjutada meeste poole pealt, kuidagi vähe kirjutab :D mehe arvamusi kõigest oleks ka põnev lugeda ;)

 23. Sa meeldid mulle ja mulle tundub, et mõjud mulle hästi (läbi oma postitusi).
  Kui oleksime sõbrannad siis vaielda saaksime pidevalt aga see vaevalt segaks meid :)))

 24. ei käi toidupilte vaatamas. tõtt-öelda olen täiesti teistsugune kokkaja, ei kasuta kunagi valmis tom-kha segusid ega muud sarnast, pigem söön tatart hapukoorega. ei telli ka hiina kaubamajadest kümmet kleiti korraga, selle asemel ostan ühe kvaliteetse, mis kestab kaua ja on universaalne. see ei tähenda, et ma midagi halvaks paneks. ühtlasi pole ma ka ema ega tea, kas selleks kunagi saan, eks elu näitab. tarbin lihtsalt palju meediat ja mul on väljakujunenud blogiring, mida igapäevaselt jälgin. isiklik elu on täitsa olemas, aga vaba aega on ka ja kuna mulle meeldib oma seda paljuski omaette veeta, siis teengi oma internetitiiru. vot kui oleks iluselublogi, ei viitsiks lugeda, aga asjad nii nagu nad on – jaa, laske tulla, elu ongi naljakas ja räpane ja hirmus ja mis kõik veel. igasugused kuvandid ideaalperedest idüllilistel fotodel on neile, kellele meeldivad päikseloojangupildid, millele on kursiivis oksendamiseni leierdatud elutõed kirjutatud. kui keegi arvab, et ta ei saa blogida sellest, et ta laps joonistas sitaga tapeedi täis, sest näiteks ta võimalik uus tööandja ei võta teda jutule – no olgu, aga sedavõrd on ta kirjutised igavamad. meil inimestena on rohkem ühist kui pealtnäha paistab.

 25. Sa oled hakanud minule meeldima.
  Imponeerib, et oled kahe jalaga maa peal ja oled vägs sihikindel.

  Ootan väga juttu Hedonist, kuidas peakesega?

 26. Mind võib vist tulihingeliseks fänniks nimetada. Olen lugenud Su tegemiste kohta juba Saksamaa aegadest saati. Sama lugu Dakiga. Tedagi loen aegade algusest alates.

 27. Ma tõepoolest arvan muide, et sa oled veits “klikihoor” või vanasti lihtsalt kuulsusejanuline ullike. Praeguseks oled muidugi kõvasti arenenud :) Uuesti hakkasin sind (VÄGA pisteliselt ja harva) lugema Malluka blogi kaudu. Tegelikult on siiani natuke kahetine tunne, et tundud ju nagu selline tore ja positiivne, aga samas vahel jälle ülilahmiv ja üsna piiratud mõtlemisega. Selle lause teise poole tõttu ilmselt ei olegi mingi pidev jälgija. Ei teagi, miks kirjutan, sest tegelikult tahtsid sa ilmselt ikka püsifännide arvamust saada :D

  1. Jutt jumalast õige ju :) ja ma saan aru, et inimesi on erinevaid ja minu jälgijaid erinevatest aegadest ja arvamused samuti seinast seina. Ei oota ainult kiidulaulu ja püsilugejate “sa oled mu lemmikblogija” kiidulaulu. Ikka kõikide arvamus on teretulnud!

Comments are closed.